• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

  • Tak

    Votes: 241 63,9%
  • Nie

    Votes: 136 36,1%

  • Total voters
    377
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Moja żona bierze na twarz ale tylko pod prysznicem. Nigdy nie połyka. Natomiast ostatnia kochanka połykała, twierdziła że to praktyczniejsze, ale myślę że też to lubi.
 
Mężczyzna

BrandonLeo

Cichy Podglądacz
Kobiety, które potrafią połykać spermę, są niewiarygodne. Szczerze mówiąc, nie mogę znieść nawet zapachu własnej spermy
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Smaku nie znam i nie poznam, zapach nie jest taki zły. Śluz z cipki też nie pachnie a jakoś można tam językiem broić. Spotkałem się tu na forum z facetami, którzy kosztowali własnej spermy. Jeden nawet zaoferował, że chciałby skosztować mojej, ale podziękowałem 😉
 
Mężczyzna

Yerba

Cichy Podglądacz
Żona lubi i zawsze połyka, a potem wysysa do ostatniej kropelki, pieszcząc mnie jeszcze długą chwilę po spuście aż sam się wycofam. Wyjątkiem są rzadkie i sporadyczne sytuacje kiedy mam fantazję strzelić na twarz lub piersi.

Nie widzę nic dziwnego że kobiety podnieca smak spermy i lubią ją połykać, zwłaszcza jeśli kręci je uległość.
Ja dla przykładu bardzo lubię specyficzny zapach i smak cipki. Uwielbiam robić żonie minetę i kiedy jej soki ciekną mi po brodzie oraz wypełniają usta nie czuję żadnego obrzydzenia a tylko dodatkowe podniecenie bo wiem że sprawiam jej ogromną przyjemność. Podejrzewam że u kobiet jest podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

marzyciel92

Cichy Podglądacz
Moja żona również połyka gdy kończę w jej ustach i zawsze mówi, że jest pyszna. Więc najbardziej lubię właśnie tam kończyć. Z tego co wiem to w swoich wcześniejszych związkach też uwielbiała połykać.
Ja również nie mam problemu z jej cipka, lubię jej smak i to co z niej wycieka.
Za to ja mojej żonie wylizuje tyłek i wpycham tam język, ona zaś w moją stronę nie ma ochoty tego robić.
 
Mężczyzna

parka_2024

Cichy Podglądacz
Ostatnio moja dziewczyna pierwszy raz pozwoliła mi skończyć w jej ustach... Niestety za chwilę wszystko wypluła w chusteczkę, nie będę ukrywał, że zrobiło mi się trochę przykro, w sumie znamy się już od dawna, sypiamy ze sobą regularnie, w łóżku pozwalamy sobie na coraz więcej a tu taki zonk. Tłumaczyła to odruchem wymiotnym jaki się pojawił i nieprzyjemnym smakiem spermy. Jak to jest u Was? Czy Wasze partnerki połykają? Macie jakieś "złoty rady" co zrobić aby sperma smakowała lepiej a kobiecie było łatwiej/przyjemniej ją połknąć?
Jedz owoce, banany, pomarańcze, róznice poczuje w smaku po około 3-5 dniach. To nie jest z mojej strony żart.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Smak to nie wszystko, ale konsystencja też, moja uważa że to średnie, zresztą ja też, uczucie zalepiania i zaleganie jest naprawdę średnie, jak się zdarzy, szybko wypluje i bardzo dobrze poco udawać że niby wszystko jest takie super
 
Mężczyzna

grecho

Cichy Podglądacz
Ostatnio moja dziewczyna pierwszy raz pozwoliła mi skończyć w jej ustach... Niestety za chwilę wszystko wypluła w chusteczkę, nie będę ukrywał, że zrobiło mi się trochę przykro, w sumie znamy się już od dawna, sypiamy ze sobą regularnie, w łóżku pozwalamy sobie na coraz więcej a tu taki zonk. Tłumaczyła to odruchem wymiotnym jaki się pojawił i nieprzyjemnym smakiem spermy. Jak to jest u Was? Czy Wasze partnerki połykają? Macie jakieś "złoty rady" co zrobić aby sperma smakowała lepiej a kobiecie było łatwiej/przyjemniej ją połknąć?
Moja kobieta jeśli ma ochotę na to żebym się spuścił w jej ustach to każe mi jeść dużo owoców. Chociaż nigdy nie narzekała na jej smak.
 
Mężczyzna

harddick87

Cichy Podglądacz
Moja połyka ale to jej mówię że albo połyka albo będzie sprzątać :) i w tedy wysysa szybko do ostatniej kropli :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry