• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

  • Tak

    Votes: 214 63,1%
  • Nie

    Votes: 125 36,9%

  • Total voters
    339
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
U mnie taka historia z byłą Panna przez 7 lat związku ani razu nie spusciłem się do buzi a gdzie dopiero połykanie spermy, Panna miała taki oprór i koniec, niestety lub stety związek poległ, i po jakimś czasie poznałem inną Pannę miała wtedy 17 lat i jak już doszliśmy do tych rzeczy typu lodzik to zawsze jej mówiłem, że nie wystrzelę jej do buzi bo sperma jest "beee" takie już miałem nastawienie po poprzednim związku, aleeee pewnego razu poszliśmy do znajomego na domówkę wiadomo piwko, wódka itp, ... ostatnie co pamiętam, to, że poszedłem z Panna do pokoju, a obudziłem się w domu ... tego samego dnia wieczorem wybraliśmy się na plener i już dochodze i mówie do niej wyjmij bo dochodzę, a sperma jest "beeee" ,a ona do mnie "co Ty gadasz, przecież wczoraj wieczorem u T... zrobiłam ci loda do końca , a sperma jest zajebista" haha a ja taki zonk i mówie do niej "kurwa zgwałciłaś mnie" :D , ona do mnie "dobra już nie pierdol i spuszczaj się do buzi" i to było cos pięknego :D
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Swego czasu bylem niebotycznie zaskoczony, kiedy usłyszałem: ja nie połykam spermy!
A że wtedy bylem kandydatem na dżentelmena to i grzecznie zapytałem:
- Wolisz na włosy?
No i rozpętało się piekło...
Gdyby nie pejcz, pewnie sam bym połknął wynik ostrego seksu.
Kobiety sa nieobliczalne, bo to ani do ust ani na fryzurę, ani na twarz. A wiec dokąd z "ładunkiem" Do Banku Spermy?
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Gdyby nie pejcz, pewnie sam bym połknął wynik ostrego seksu.
No i by było bardzo dobrze, jakbyś połknął 🙂.
A dziewczyna mogłaby użyć pejcza przeciwko Tobie 😈
Kobiety sa nieobliczalne, bo to ani do ust ani na fryzurę, ani na twarz. A wiec dokąd z "ładunkiem" Do Banku Spermy?
No wiesz co 🙄, najlepiej na brzuch
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Kobiety sa nieobliczalne, bo to ani do ust ani na fryzurę, ani na twarz. A wiec dokąd z "ładunkiem" Do Banku Spermy?
Też to przerabiałem jak większość zresztą. Dlatego kwestię seksu powinno się zawsze omawiać na początku, żeby później nie było zbędnych przypałów i pretensji.
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Może dla ciebie ale niektórych to bardzo podnieca 🙂
"Niektórych" - słowo klucz, bo z reguły facetów kręci kończenie w kobiecych ustach właśnie.

Swoją drogą nie do pomyślenia dla mnie jest, gdy facet słyszy od swojej partnerki, że ta brzydzi się jego penisem i/lub spermą, przez co fellatio nie wchodzi w grę. Ja rozumiem, że można mieć obiekcje do obrabiania obcym kolesiom (a zwłaszcza w ilościach powyżej jednego bądź dwóch), ale wobec własnego męża/chłopaka (pomijam brudasów, bo i tacy się zdarzają, tylko mówię tu o normalnych zadbanych chłopach)?! Niestety jest to jeden z czołowych problemów w relacjach damsko-męskich...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry