• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

• Tak

Votes: 122 62,9%
  • Nie

Votes: 72 37,1%

• Total voters
    194
Mężczyzna

LikeFirstStep

Cichy Podglądacz
Lubi i czasami zrobi to spontanicznie. Raz mnie zaskoczyła, bo miała ochotę żebym ją przytrzymał mocno za włosy i skończył, ale już więcej nie chciała.

Kobieta

Skorpionka

Cichy Podglądacz
@Rentu dla niektórych mężczyzn i kobiet to niezwykła akceptacja partnera. No bo zobacz, wy nam minetki strzelacie i z nas sie non stop dużo strumieni leje a przy waszym wystrzale to tylko jedna maleńka łyżeczka. Jakbyś się np czuł kiedy Ty spijasz soczki i połykasz a ona nie połyka lub wypluwa z buzi lub robi to ale niechętnie? To już w tekiej sytuacji niech wogóle nie dopuszcza do takiej sytuacji tylko niech skieruje strumień spermy gdzie indziej np. Ludzie mają różne potrzeby i preferencje, warto żyć w zgodzie ze samym z sobą. Nie mam zamiaryu tutaj każdego moralizować czy cuś, każdy ma wolną wolę i wybór i robi jak chce i co chce byle by nie krzywdził innych. Po prostu staram się wytłumaczyć łopatalogicznie.

Mężczyzna

cuckoldman

Cichy Podglądacz
U mnie taka historia z byłą Panna przez 7 lat związku ani razu nie spusciłem się do buzi a gdzie dopiero połykanie spermy, Panna miała taki oprór i koniec, niestety lub stety związek poległ, i po jakimś czasie poznałem inną Pannę miała wtedy 17 lat i jak już doszliśmy do tych rzeczy typu lodzik to zawsze jej mówiłem, że nie wystrzelę jej do buzi bo sperma jest "beee" takie już miałem nastawienie po poprzednim związku, aleeee pewnego razu poszliśmy do znajomego na domówkę wiadomo piwko, wódka itp, ... ostatnie co pamiętam, to, że poszedłem z Panna do pokoju, a obudziłem się w domu ... tego samego dnia wieczorem wybraliśmy się na plener i już dochodze i mówie do niej wyjmij bo dochodzę, a sperma jest "beeee" ,a ona do mnie "co Ty gadasz, przecież wczoraj wieczorem u T... zrobiłam ci loda do końca , a sperma jest zajebista" haha a ja taki zonk i mówie do niej "kurwa zgwałciłaś mnie" :D , ona do mnie "dobra już nie pierdol i spuszczaj się do buzi" i to było cos pięknego :D