• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Połykanie spermy

Czy Wasze partnerki połykają? / Czy połykasz?

  • Tak

    Votes: 214 63,1%
  • Nie

    Votes: 125 36,9%

  • Total voters
    339

romantyk33

Cichy Podglądacz
moja dziewczyn ajak polknela sperme to powiedziala ze slodka jest w przeciwieństw do tej co pare lat temu połknęła to byla gorzka wtedy
wiec moze wiek tez sie liczy jak wszytko inne
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
żona kiedyś połykała a teraz zmienił się jej smak i niestety nie lubi, no chyba że przypadkiem wyniknie tak z naszych zabaw to nie wypluje
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

yesandno

Cichy Podglądacz
W zależności od samopoczucia i nastroju, czasem z przyjemnością bierze spermę do buzi i wtedy połyka (chyba że strasznie duży ładunek) a czasem nie chce spermy w ustach
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Pytanie do pań: co czujecie gdy facet dochodzi a jego penisa macie w ustach ? Mój przed wytryskiem są maksymalnie napręża i jest największy w tym momencie - wtedy wzmacniacie pieszczoty języczkiem, czy robicie coś innego ?
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Tak jak większość tutaj twierdziła, mam również te samo zdanie w tym aspekcie. Uważam że połykanie lub nie połykanie spermy to sprawa indywidualna. Ja jestem z tych które to połykają i lubią. (Mam też takie dni że czasami połykam a czasem nie.) Ogólnie które kochają felattio, które uwielbiają dawać i brać przyjemność. Od razu szybko się podniecam przy oralu, bardzo mnie to kręci. Lubię mieć fiuta w ustach, lubie czuć jak on się pręży twardnieje i sztywnieje, lubie czasem czuć go płytko a czasem głęboko w gardle. Wytrysk mnie jakoś nigdy nie przeskadzał, lubię jak mi kończy w ustach, na ustach, w gardle, na piersiach, na brzuchu, w cipce, jedynie na twarz się cykam (bo mam wrażliwe oczy same z siebie no i soczewki noszę). Nie wiem jakoś w tej kwestii nigdy nie miałam problemów i zachamowań, połykać czy nie oto jest pytanie. Nie wiem może rzeczywiście na to się składa i wpływa dobrze rozwinięta dojrzałość emocjonalna- jak już ktoś w tym wątku o tym pisał.
Z radami dla innych, początkujących bądź eksperymentujących z miłością francuską, w pełni zgadzam się że zdaniem Kasi, Przyjaciółki oraz Raya.
Pozdrawiam wszystkich, Skorpionka.
 
Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Lubi i czasami zrobi to spontanicznie. Raz mnie zaskoczyła, bo miała ochotę żebym ją przytrzymał mocno za włosy i skończył, ale już więcej nie chciała.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
@Rentu dla niektórych mężczyzn i kobiet to niezwykła akceptacja partnera. No bo zobacz, wy nam minetki strzelacie i z nas sie non stop dużo strumieni leje a przy waszym wystrzale to tylko jedna maleńka łyżeczka. Jakbyś się np czuł kiedy Ty spijasz soczki i połykasz a ona nie połyka lub wypluwa z buzi lub robi to ale niechętnie? To już w tekiej sytuacji niech wogóle nie dopuszcza do takiej sytuacji tylko niech skieruje strumień spermy gdzie indziej np. Ludzie mają różne potrzeby i preferencje, warto żyć w zgodzie ze samym z sobą. Nie mam zamiaryu tutaj każdego moralizować czy cuś, każdy ma wolną wolę i wybór i robi jak chce i co chce byle by nie krzywdził innych. Po prostu staram się wytłumaczyć łopatalogicznie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry