• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pokazywanie Żony

Mężczyzna

khalpl

Cichy Podglądacz
Czesc,

Może to głupie, ale od miesięcy bije się z myślami na temat tego że chciałbym pokazać obcym ludziom swoje żonę i obserwować ich reakcje, komentarze, czuć że im się podoba i ich kręci .

Jesteśmy razem 9 lat, szczęśliwi etc, ale to jest coś do mnie dosłownie prześladuje .
Czy ktoś też tak ma albo mnie rozumie?
 
Mężczyzna

Spring86

Cichy Podglądacz
Rozumiem, ostatnio jak byłem że swoją w saunie to miałem wrażenie, że inni na nią patrzą bo leżała nago odkryta i podniecało mnie to.
 
Mężczyzna

khalpl

Cichy Podglądacz
Rozumiem, ostatnio jak byłem że swoją w saunie to miałem wrażenie, że inni na nią patrzą bo leżała nago odkryta i podniecało mnie to.
coś w tym jest, to jest przerażające i rok temu jakby ktoś mnie o podobne myśli podejrzewał tobym wyśmiał, ale obecnie nie poznaję siebie
 
Mężczyzna

RogerRabbit

Cichy Podglądacz
haha tutaj? to raczej taka fantazja :D
Decyzja należy oczywiście do Ciebie i, na Twoim miejscu, zapytałbym żony co ona na to, ale wydaje mi się, że to forum to w miarę bezpieczne miejsce, niewielu odbiorców, wszyscy z podobnym podejściem do seksu i nagości... Nie namawiam, żeby potem nie było na mnie :p
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Czesc,

Może to głupie, ale od miesięcy bije się z myślami na temat tego że chciałbym pokazać obcym ludziom swoje żonę i obserwować ich reakcje, komentarze, czuć że im się podoba i ich kręci .

Jesteśmy razem 9 lat, szczęśliwi etc, ale to jest coś do mnie dosłownie prześladuje .
Czy ktoś też tak ma albo mnie rozumie?
Przejdź się z nią za rękę po rynku, pewno wielu ją zobaczy
 
Mężczyzna

WesołyCuck

Cichy Podglądacz
Wcale Ci się nie dziwię, mnei też to strasznie kręci gdy wiem żę moja dziewczyna podnieca innych facetów, sam nie wiem skąd mi się to wzięło haha
 
Mężczyzna

seattle

Podrywacz
Czesc,

Może to głupie, ale od miesięcy bije się z myślami na temat tego że chciałbym pokazać obcym ludziom swoje żonę i obserwować ich reakcje, komentarze, czuć że im się podoba i ich kręci .

Jesteśmy razem 9 lat, szczęśliwi etc, ale to jest coś do mnie dosłownie prześladuje .
Czy ktoś też tak ma albo mnie rozumie?
Mam dokładnie tak samo
 
Mężczyzna

RavenInTheSky

Cichy Podglądacz
Czesc,

Może to głupie, ale od miesięcy bije się z myślami na temat tego że chciałbym pokazać obcym ludziom swoje żonę i obserwować ich reakcje, komentarze, czuć że im się podoba i ich kręci .

Jesteśmy razem 9 lat, szczęśliwi etc, ale to jest coś do mnie dosłownie prześladuje .
Czy ktoś też tak ma albo mnie rozumie?
Cześć,

rozumiem to, choć jestem raczej z tej drugiej strony. Lubię patrzeć na cudze kobiety. Podnieca mnie świadomość, że ktoś korzysta z ich wdzięków. A w skrajnych wypadkach wyobrażam to sobie;)
 
Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
Pytanie z innej beczki fajnie było by podgladać swoją żonę jakak bzyka się z innym facetem ???? Ja mam dreszcze jak o tym pomyslę pod warunkiem że to był by tylko sex nic uczuciowego.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Pytanie z innej beczki fajnie było by podgladać swoją żonę jakak bzyka się z innym facetem ???? Ja mam dreszcze jak o tym pomyslę pod warunkiem że to był by tylko sex nic uczuciowego.
Oczywiście. Sam nie raz o tym pomyślałem. Nawet nie raz jej o tym mówiłem, proponowałem.

Czesc,

Może to głupie, ale od miesięcy bije się z myślami na temat tego że chciałbym pokazać obcym ludziom swoje żonę i obserwować ich reakcje, komentarze, czuć że im się podoba i ich kręci .

Jesteśmy razem 9 lat, szczęśliwi etc, ale to jest coś do mnie dosłownie prześladuje .
Czy ktoś też tak ma albo mnie rozumie?
Lepiej z nią wpierw o tym pogadaj zanim zaczniesz komuś wysyłać jej zdjęcia, zwłaszcza te erotyczne. ✌️
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
I tu sie zgadzamy, wysyłka zdjęć czyichś bez jego zgody to mega nie fair, a z kolei akcją z podglądaniem i zaplanowanie to faktycznie ma sens, my gadaliśmy o tym nie raz, a bywalo, że była to forma gry wstępnej.
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
I tu sie zgadzamy, wysyłka zdjęć czyichś bez jego zgody to mega nie fair, a z kolei akcją z podglądaniem i zaplanowanie to faktycznie ma sens, my gadaliśmy o tym nie raz, a bywalo, że była to forma gry wstępnej.
A ja sama wysyłam swoje zdjęcia co prawda bez twarzy i nie z bliska jeśli chodzi o części intymne, bo mój facet siedzi przy innych i sobie ogląda je jak są nago i sobie robi dobrze do innych a mojego zdjęcia chyba nawet nie ma w kompie, to chyba mogę wysłać czasem komuś moje zdjęcie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry