• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pokazywanie Żony

Mężczyzna

janeczek216

Cichy Podglądacz
A ja sama wysyłam swoje zdjęcia co prawda bez twarzy i nie z bliska jeśli chodzi o części intymne, bo mój facet siedzi przy innych i sobie ogląda je jak są nago i sobie robi dobrze do innych a mojego zdjęcia chyba nawet nie ma w kompie, to chyba mogę wysłać czasem komuś moje zdjęcie
Myślę że to forma ciekawości i reakcji innych facetów do tego skłania. Tym bardziej miło usłyszeć komplementy na temat swojego ciała. Pomyśl sobie ilu facetów w jednym momencie ma na Ciebie ochotę nie kryje się z emocjami i perwersjami na temat Twojego ciała. Myslałaś kiedyś co by się stało jak byś się oddała tej całej rzeszy wielbicieli ???
 
Mężczyzna

pawel87

Podrywacz
A ja sama wysyłam swoje zdjęcia co prawda bez twarzy i nie z bliska jeśli chodzi o części intymne, bo mój facet siedzi przy innych i sobie ogląda je jak są nago i sobie robi dobrze do innych a mojego zdjęcia chyba nawet nie ma w kompie, to chyba mogę wysłać czasem komuś moje zdjęcie
A można byłoby takie twoje foteczki zobaczyć ?
 
Mężczyzna

Cichy1993

Cichy Podglądacz
Czesc,

Może to głupie, ale od miesięcy bije się z myślami na temat tego że chciałbym pokazać obcym ludziom swoje żonę i obserwować ich reakcje, komentarze, czuć że im się podoba i ich kręci .

Jesteśmy razem 9 lat, szczęśliwi etc, ale to jest coś do mnie dosłownie prześladuje .
Czy ktoś też tak ma albo mnie rozumie?
Nie jesteś sam, mam identycznie.
 
Mężczyzna

ona2005ion

Cichy Podglądacz
Ja najbardziej lubie słuchać opowieści od mojej dziewczyny jak robiła byłym laskę albo jak się w niej spuszczali. Momentalnie dochodzę 😍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry