• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pokazywanie się w seksownej bieliźnie

Mężczyzna

Stinger

Cichy Podglądacz
Chciałbym podzielić się z Wami moją fantazją którą w pewnym stopniu udało mi się spełnić.
Pewnego dnia założyłem pół prześwitujące slipy, które z przodu mają niski stan oraz z przodu są bardzo obcisłe przez co dobrze widać penisa. Tył jest na tyle prześwitujący że widać pośladki w pełnej okazałości.
Ubrany w te slipy poszedlem do sklepów z męskimi spodniami i podczas przymierzania prosiłem o inne pary do przymiarki, gdy odsłaniałem zasłonkę w przymierzalnia stałem w samych majtkach i celowo pokazywałem się Panią ekspedientką (dodam że dzięki niskiemu stanowi było widać że gole miejsca intymne, mam zostawioną tylko seksowną fryzurkę nad penisem).
Patrzyłem na reakcję Pan, dwie z nich zachowywało się normalnie jak by nic takiego się nie działo, a jedna widać było że była wyraźnie speszona.
W mojej fantazji chciałbym żeby któraś z Pań jakoś skomentuje moją bieliznę przez co dostanę wzwodu na jej oczach i sytuacja jakoś się rozwinie, najchętniej chciałbym się masturbowac a jakąś Pani się na mnie wtedy patrzyła.
Jeżeli jakaś Pani chciała by skomentować całą tą sytuację to było by mi bardzo miło usłyszeć jak byście zareagowały w/w sytuację
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Ta sklepowa fantazja na 99% zostanie fantazją. O ile nie trafi się jakas pani która zgodnie z twoją fantazją to skomentuje, tylko że ochronie lub służbom z którymi nie pofantazjujesz.

Reakcja na sytuację - pewnie w znakomitej większości przypadków inna niż Ty zakładaz :D
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Mam podobną fantazję z kilkoma różnicami. Nie chcę się masturbować przed nikim i nawet nie zależy mi na wzwodzie. A co do bielizny, to mam takie siateczkowe bokserki z kieszonką na penisa, przez które wszystko widać.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
To może w końcu jakas pani napisze, jak bielizna u faceta jest seksowna, bo dalej nie wiem. Wszystkie posty sa niejako dookoła zagadnienia. Brak konkretu:unsure:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry