• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pokazywanie penisa koleżankom

Kobieta

szalonaAnia

Cichy Podglądacz
Raz piłam ze znajomym i się mu wyglądałam, że chciałam zawsze zobaczyć penisa bez napletka. Pech lub szczęście chciało że on akurat był obzezany, nie wiele myśląc wyciągnął swojego kutasa i się dowiedziałam jak wygląda.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
W realu zawsze takie pokazywanie było obustronne i wiązało się jednak z seksem. Na kamerkach też wiązało się z zaspokojeniem seksualnym.
 
Kobieta

Sonya

Cichy Podglądacz
To bardzo zależy od sytuacji i od samej kobiety. Wypowiem się za siebie. Mi aż wilgotno się zrobiło i bardzo się podnieciłam kiedy szłam do pracy i idąc na skróty, mijałam duży krzak, gdzie widziałam faceta, który był za potrzebą. Wpakowałam się prawie na niego. Miał bardzo dużego, obrzezanego i całego na zewnątrz. Zamurowało mnie i stałam tak patrząc się na jego penisa. Jego chyba też zamurowało, bo również się nie ruszył. Gdy się ogarnęłam, z uśmiechem go przeprosiłam. On wpierw z dużymi oczami, potem tylko wzruszył ramionami i powiedział, że nic się nie stało. To, że on sam był przystojny, ładnie pachniał, plus jego sprzęt spowodowały we mnie fantazje seksualne typu, że był to jedyny nieznajomy w życiu z którym chętnie bym się pokochała. Zaznaczam, że to była tylko taka fantazja no i na dodatek widać było, że miał obrączkę. Przyznam się, że dana sytuacja tak mnie nakręciła, że przez cały dzień myślałam i wspominałam jego przyrodzenie. W domu musiałam sama się zadowolić zabawkami, fantazjując przy okazji o niespodziewanym penisie :p Co do innych kobiet, to znając moje koleżanki to pewnie każda inne ma na ten temat zdanie.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Jedną rzecz jeszcze dodam. To, że mi zdarzyła mi się taka sytuacja, nie znaczy, że specjalnie mam ochotę oglądać czyjeś śmierdzące siuśkami i potem siury.
Jestem pewien,iż żaden mężczyzna nie zdecyduje się na cokolwiek z brudną,zapoconą ,cuchnącą kuciapą,może jeszcze z przeżartym gaciami i jakimiś upławami.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry