• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podwójna penetracja

Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Ja jednak jestem zbyt heteroseksualny na udział w takiej zabawie - obecność drugiego kolesia by mi przeszkadzała w skupieniu się. I na pewno ciągle bym musiał uważać, żeby jego moszna nie zetknęła się z moją.
Choć jeśli ktoś jest bi lub heteroflexible, to jego partnerka może dzięki temu czerpać satysfakcję.
Gorzej jak pomyli jej dziurkę z Twoja 🤣
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Co sądzicie o podwójnej penetracji ? Miałyście takie doświadczenie?
Miałam raz w trójkącie mmk, niestety na początku było niezręcznie bo panowie mieli jakiś problem chwilowy z tym jak się "poukładać" aby się czasem nie dotknąć. Ale jak już to minęło to było cudownie chociaż bałam się, że mnie rozerwą.
Lubię też mieć w jednej dziurce wibrującą zabawkę, a w drugiej fiuta, odlot.
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Miałam raz w trójkącie mmk, niestety na początku było niezręcznie bo panowie mieli jakiś problem chwilowy z tym jak się "poukładać" aby się czasem nie dotknąć. Ale jak już to minęło to było cudownie chociaż bałam się, że mnie rozerwą.
Lubię też mieć w jednej dziurce wibrującą zabawkę, a w drugiej fiuta, odlot.
Myślę o tym i jest to bardzo,bardzo ekscytujące.
 
Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Miałam raz w trójkącie mmk, niestety na początku było niezręcznie bo panowie mieli jakiś problem chwilowy z tym jak się "poukładać" aby się czasem nie dotknąć. Ale jak już to minęło to było cudownie chociaż bałam się, że mnie rozerwą.
Lubię też mieć w jednej dziurce wibrującą zabawkę, a w drugiej fiuta, odlot.
Mam kilka pytań do Ciebie.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Z żoną mieliśmy podejście kiedyś do tego, ale kolega był tak nakręcony iż za szybko próbował wsadzić, co prawda wszedł ale zamiast przyjemności to był bol dla żony. Po wszystkim we dwoje jeszcze raz się kochaliśmy. Ale to była jak do tej pory jedyna sytuacja z podwójną penetracja u nas. Chcemy spróbować raz jeszcze, tym razem z kimś kto umie rozluźnić, ale to też nie takie proste znaleźć odpowiednią osobę.. większość to napaleńcy się trafiają..
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Miałam, przetestowane, sprawdzone, lubię i polecam. I podwójnie i potrójnie. Choć bardziej podwójnie. Penetrowane usta i cipka, rewelka. Cipka- anus, może być, ale takie meh, ujdzie w tłumie :p Nie przepadam za analem, wrażenia on na mnie nie robi, uwielbiam oral i waginal.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Miałam raz w trójkącie mmk, niestety na początku było niezręcznie bo panowie mieli jakiś problem chwilowy z tym jak się "poukładać" aby się czasem nie dotknąć. Ale jak już to minęło to było cudownie chociaż bałam się, że mnie rozerwą.
Lubię też mieć w jednej dziurce wibrującą zabawkę, a w drugiej fiuta, odlot.
Potwierdzam. To jest boskie doznanie. Maksymalne wypełnienie i rozwarcie, do tego wrażenie rozerwania i odlotu od orgazmu. Też uwielbiam :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry