• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podglądanie???

Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
W lecie nad wodą to zdarza się że można coś zauważyć.
Moja Ż z wiekiem i doświadczeniem życiowym, jakoś nie krępuje się paradować topless gdzieś nad wodą. Oczywiście nie na jakiś publicznych kąpieliskach. Jednak w Polsce nie jesteśmy jeszcze na to gotowi. Ale gdzieś nad rzeką, gdzie jest ustronnie. Lub za granicą na plażach to już na luziku 😉. Nie raz widziałem na niej wzrok innych facetów, którzy mimochodem ją widzieli bez góry od stanika.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Moja Ż z wiekiem i doświadczeniem życiowym, jakoś nie krępuje się paradować topless gdzieś nad wodą. Oczywiście nie na jakiś publicznych kąpieliskach. Jednak w Polsce nie jesteśmy jeszcze na to gotowi. Ale gdzieś nad rzeką, gdzie jest ustronnie. Lub za granicą na plażach to już na luziku 😉. Nie raz widziałem na niej wzrok innych facetów, którzy mimochodem ją widzieli bez góry od stanika.
Skoro jest bez stanika to zdrowy mężczyzna zawsze będzie próbował spojrzeć.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Naturalny, męski odruch. Sam tak reaguję na widok atrakcyjnej kobiety. Także nie dziwię, się w zupełności, że inni tak reagują😉
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Bardziej zabudowane stringi 😊
Jakiej wielkości biust ma twoja żona? Brazyliany są ciekawe. Też można popatrzeć na pośladki. Raz nad jeziorem była dziewczyna w takich majtkach. Wyszła z wody i położyła się na leżaku. Majki przykleiły się do ciała. Było ładnie widać rowek cipki.
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Taki średniej wielkości 😉. Wiem o czym mówisz, wszystko zależy od kroju i koloru majtek. Zauważyłem u mojej Ż, że w jednobarwnych majtkach łatwiej widać wcinający się materiał w rowek (szczególnie jak majteczki są mokre). Także zdarzały się i takie sytuacje 😋
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Taki średniej wielkości 😉. Wiem o czym mówisz, wszystko zależy od kroju i koloru majtek. Zauważyłem u mojej Ż, że w jednobarwnych majtkach łatwiej widać wcinający się materiał w rowek (szczególnie jak majteczki są mokre). Także zdarzały się i takie sytuacje 😋
Zapomniałem że właśnie chodzi o mokre.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Podglądanie żony przy... Fantazje erotyczne 15
P Podglądanie Masturbacja 18
S Podglądanie w Toalecie Fetysze i perwersje 8
M Podglądanie z ukrycia Masturbacja 35
O Podglądanie na żywo Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry