• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podgladacze

A

Abizu

Guest
Temat dla ludzi czerpiących przyjemność z podglądania innych w przymierzalniach, plenerze, miejscach publicznych i innych.
Osobiście doświadczyłam tego zjawiska że strony mojego syna z czego nie jestem szczęśliwa gdyż powinnam być dla niego aseksualna.
Lubie lekki cuckold czyli prowokowanie strojem i zachowaniem, podglądanie mnie jest czymś na co zapatruje się pozytywnie. Sama natomiast nigdy nie podglądałam
Wasze doświadczenia?
Miałem okazję doświadczyć tego że byłem podglądany.... Było to dla mnie przyjemne uczucie a nawet i podniecające bo miałem świadomość tego że i druga osoba mogła czuć to samo patrząc na mnie....
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Przyznam szczerze: na pewno fajne uczucie, ale poza podglądaniem żony nie praktykuję, bo obawiałbym się o to, że osoba, która sobie tego nie życzy miałaby spore pretensje. Zdecydowanie wolę być podglądanym i podglądać w miejscach, gdzie ludzie wyrażają na to świadomą zgodę np. na sex kamerkach. A samo pokazywanie się nago obcym osobom, które tego chcą to oczywiście bardzo podniecające doświadczenie.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Przyznam szczerze: na pewno fajne uczucie, ale poza podglądaniem żony nie praktykuję, bo obawiałbym się o to, że osoba, która sobie tego nie życzy miałaby spore pretensje. Zdecydowanie wolę być podglądanym i podglądać w miejscach, gdzie ludzie wyrażają na to świadomą zgodę np. na sex kamerkach. A samo pokazywanie się nago obcym osobom, które tego chcą to oczywiście bardzo podniecające doświadczenie.
Jednak wiesz.... jest ryzyko jest zabawa😉
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry