• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Plaża nudystow

Mężczyzna

radzik-87

Cichy Podglądacz
Na Gran Canarii jest bardzo duża plaża nudystów którą przez przypadek odwiedziłem 😉 na której można było spotkać ludzi w każdym wieku. Chociaż niestety dla mnie przeważali mężczyźni😜 ale kobiet nie brakowało na które można było popatrzeć 😉
 
Mężczyzna

mephisto78

Cichy Podglądacz
Czesć. Tak zdarzyło mi się kilka razy, aczkolwiek dość dawno temu w DE Greifswald. Nawet ciekawe doświadczenie, ale przyznam że naprawdę wolność i swoboda jest zupełnie inna niż tekstylnie. Dla faceta to niby tylko kąpielówki ale czuć się można bardzo naturalnie. Co do osób to było całkiem dużo - i fakt że myśle ok 80% ludzie starsi - ja wtedy miałem 20kilka lat ;--)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
A ja bym chętnie się wybrał gdzieś w Wawie albo w okolicach. Nic o tym naturystycznym świecie nie wiem, więc dajcie znać, gdzie są miejscówki :D
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Z polskimi gołymi plażami jest ten problem, że po pierwsze, wyraźna większość ich bywalców to mężczyźni (ok. 70%), a po drugie, te plaże nie mają infrastruktury i nie są zarządzane. Nie ma na nich pryszniców, parasoli, leżaków, siatek do siatkówki plażowej, kładek plażowych itd.
 
Mężczyzna

Ziomek_3

Cichy Podglądacz
A ja bym chętnie się wybrał gdzieś w Wawie albo w okolicach. Nic o tym naturystycznym świecie nie wiem, więc dajcie znać, gdzie są miejscówki :D
Trzy posty wyżej masz odpowiedź.


Czy ktoś może polecić jakąś plażę nudystów blisko Władysławowa - jastrzębiej?

Dębki



Z polskimi gołymi plażami jest ten problem, że po pierwsze, wyraźna większość ich bywalców to mężczyźni (ok. 70%), a po drugie, te plaże nie mają infrastruktury i nie są zarządzane. Nie ma na nich pryszniców, parasoli, leżaków, siatek do siatkówki plażowej, kładek plażowych itd.

To zależy gdzie i kiedy. Słoneczny weekend na popularnej plaży to 50/50. Z drugiej strony czy to jest tak ważne? Myślałem że na plaży to się odpoczywa, a nie obserwuje dookoła czy jest więcej kobiet czy mężczyzn. Osoby takie jak Ty, to chciałyby same kobiety na plaży (najlepiej szczupłe dwudziestki) + Ty. Plaża idealna.


Co do infrastruktury pełna zgoda.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
odpoczywa, a nie obserwuje dookoła czy jest więcej kobiet czy mężczyzn
Te dane pochodzą nie z moich obserwacji, tylko ze statystyki przytoczonej w artykule z "Polityki". Że 70% polskich naturystów to mężczyźni.
Szkoda, że polskie kobiety są bardziej wstydliwe od polskich mężczyzn. Lepiej by było, gdyby kobiety lubiły wygląd swoich ciał i nie wstydziły się ich pokazywać. Przecież nikt nie jest doskonały. I jakoś mężczyznom nie przeszkadza w odkrywaniu swoich ciał to, że te ciała są niedoskonałe.
Tyle że – inaczej niż na Zachodzie – polska golizna nie trzyma proporcji płci. I z obserwacji, i z aktywności na forach, i z ankiety wynika, że 70 proc. naturystów to mężczyźni. – Znam takie pary: mężowie przychodzą na nasze plaże, a żony zostają na tekstylnych. One się wstydzą, oni nie – mówi Sylwia, menedżerka z Opola. Dla Adama, który od ponad 20 lat rozbiera się na plażach i w saunach, jednym z argumentów jest spora nadwaga. Nago czuje się swobodniej, nic mu się nie wrzyna, nie uwiera. Polki, jak często zwraca się uwagę, wciąż czują się nie dość atrakcyjne, mężczyzn niedoskonałości sylwetki nie krępują.

Niestety, masa polskich kobiet, może i większość, wstydzi się nie tylko chodzić na plaże naturystyczne, ale i brać nago prysznic na basenie.
Czytałem, że ze statystyk wynika, że wśród młodych Polek jest najniższy w Europie poziom samoakceptacji odnośnie własnego ciała i najwyższy poziom samokrytycyzmu odnośnie wyglądu.
I wprawdzie wiem, że internetowe środowisko jest skrajnie różne od naturalnego i często nie jest miarodajne, jednak gdy przeglądałem fora i dyskusje o braniu prysznica na basenie, to zdecydowana większość wypowiadających się tam kobiet stwierdzała, że prysznic na basenie bierze w kostiumie - bo wstydzi się rozebrać.
Taka wstydliwość kobiet połączona z nielubieniem wyglądu własnego ciała jest zasmucająca.
Życzyłbym wszystkim kobietom, żeby się nie wstydziły i nie krępowały odkrywać swojego ciała, tylko czuły się swobodnie i dobrze ze swoim ciałem i nie miały żadnych kompleksów. Większej samoakceptacji.
Osoby takie jak Ty, to chciałyby same kobiety na plaży (najlepiej szczupłe dwudziestki) + Ty.
Nie. Coś sobie wymyślasz na mój temat.
W odróżnieniu od np. Niemiec, Danii, Francji, Chorwacji, Czarnogóry czy Hiszpanii, naturyzm w Polsce nie zawsze ma rodzinny charakter, a polskie plaże dla nudystów bywają czasem bardziej miejscami schadzek gejów niż oazą ludzi chcących odpoczywać będąc blisko natury. A przynajmniej zetknąłem się z takimi informacjami.
W każdym razie błędem jest wrzucanie mnie, bez znajomości moich motywów, do jednego worka z "typowymi facetami" kierującymi się "typowo męskimi" motywami, na podstawie jednej mojej wypowiedzi. Sugeruję nie wyciągać takich pochopnych wniosków.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Te dane pochodzą nie z moich obserwacji, tylko ze statystyki przytoczonej w artykule z "Polityki". Że 70% polskich naturystów to mężczyźni.
Szkoda, że polskie kobiety są bardziej wstydliwe od polskich mężczyzn. Lepiej by było, gdyby kobiety lubiły wygląd swoich ciał i nie wstydziły się ich pokazywać. Przecież nikt nie jest doskonały. I jakoś mężczyznom nie przeszkadza w odkrywaniu swoich ciał to, że te ciała są niedoskonałe.


Niestety, masa polskich kobiet, może i większość, wstydzi się nie tylko chodzić na plaże naturystyczne, ale i brać nago prysznic na basenie.
Czytałem, że ze statystyk wynika, że wśród młodych Polek jest najniższy w Europie poziom samoakceptacji odnośnie własnego ciała i najwyższy poziom samokrytycyzmu odnośnie wyglądu.
I wprawdzie wiem, że internetowe środowisko jest skrajnie różne od naturalnego i często nie jest miarodajne, jednak gdy przeglądałem fora i dyskusje o braniu prysznica na basenie, to zdecydowana większość wypowiadających się tam kobiet stwierdzała, że prysznic na basenie bierze w kostiumie - bo wstydzi się rozebrać.
Taka wstydliwość kobiet połączona z nielubieniem wyglądu własnego ciała jest zasmucająca.
Życzyłbym wszystkim kobietom, żeby się nie wstydziły i nie krępowały odkrywać swojego ciała, tylko czuły się swobodnie i dobrze ze swoim ciałem i nie miały żadnych kompleksów. Większej samoakceptacji.

Nie. Coś sobie wymyślasz na mój temat.
W odróżnieniu od np. Niemiec, Danii, Francji, Chorwacji, Czarnogóry czy Hiszpanii, naturyzm w Polsce nie zawsze ma rodzinny charakter, a polskie plaże dla nudystów bywają czasem bardziej miejscami schadzek gejów niż oazą ludzi chcących odpoczywać będąc blisko natury. A przynajmniej zetknąłem się z takimi informacjami.
W każdym razie błędem jest wrzucanie mnie, bez znajomości moich motywów, do jednego worka z "typowymi facetami" kierującymi się "typowo męskimi" motywami, na podstawie jednej mojej wypowiedzi. Sugeruję nie wyciągać takich pochopnych wniosków.
To się trzyma kupy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry