• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Plaża nudystow

Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
No to ja mam swój pierwszy raz na plaży nudystów za sobą. Bardzo fajna sprawa, byłem w Piaskach nad morzem. Moja obawa była głównie taka, że będą tam same dziadki 60+ , ale ku mojemu zaskoczeniu zdecydowana większość to przedział wiekowy 30 do 40 paru lat, zdecydowanie pary, ale single zarówno kobiet i mężczyzn też byli obecni. Na miejscu pełna kultura, duża szeroka plaża, ludzie rozbijali się od siebie około 10-15 m. Cisza i spokój, który pozwala cieszyć się naturą. Nikt na nikogo nie zwraca uwagi, co pozwala w pełni cieszyć się naturą. Opalanie i czucie słońca i wiatru na każdej części ciała bez żadnego skrępowania bezcenne. Można opalać się, kąpać, spacerować jak to robiła większość obecnych, nie było zauważalne jakiś natrętne wpatrywanie się w innych. Taki wypad pozwala zaakceptować samego siebie, bez oceniania czy kompleksów. Na pewno nie był to mój ostatni raz, jeżeli ktoś się zastanawia to z czystym sumieniem mogę polecić.

Minusy:
Na pewno jeden
Spaliłem sobie tyłek, bo sobie go nie posmarowałem.😁
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
No to ja mam swój pierwszy raz na plaży nudystów za sobą. Bardzo fajna sprawa, byłem w Piaskach nad morzem. Moja obawa była głównie taka, że będą tam same dziadki 60+ , ale ku mojemu zaskoczeniu zdecydowana większość to przedział wiekowy 30 do 40 paru lat, zdecydowanie pary, ale single zarówno kobiet i mężczyzn też byli obecni. Na miejscu pełna kultura, duża szeroka plaża, ludzie rozbijali się od siebie około 10-15 m. Cisza i spokój, który pozwala cieszyć się naturą. Nikt na nikogo nie zwraca uwagi, co pozwala w pełni cieszyć się naturą. Opalanie i czucie słońca i wiatru na każdej części ciała bez żadnego skrępowania bezcenne. Można opalać się, kąpać, spacerować jak to robiła większość obecnych, nie było zauważalne jakiś natrętne wpatrywanie się w innych. Taki wypad pozwala zaakceptować samego siebie, bez oceniania czy kompleksów. Na pewno nie był to mój ostatni raz, jeżeli ktoś się zastanawia to z czystym sumieniem mogę polecić.

Minusy:
Na pewno jeden
Spaliłem sobie tyłek, bo sobie go nie posmarowałem.😁
A telefony można używać 😅, nie wiem robią zdjęcia? 🤔
 
O

ologreti

Guest
Ja byłam w tym roku na wakacjach. Odpoczęłam i się świetnie opalilam ale niestety strój się odbił. Niestety nigdy nie byłam ale chętnie gdzieś się wybiorę. 🙂 Takie nowe doświadczenie życiowe. Może sama do siebie się przekonam. 🙂 🙂
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Ja byłam w tym roku na wakacjach. Odpoczęłam i się świetnie opalilam ale niestety strój się odbił. Niestety nigdy nie byłam ale chętnie gdzieś się wybiorę. 🙂 Takie nowe doświadczenie życiowe. Może sama do siebie się przekonam. 🙂 🙂
Polecam jako nowe doświadczenie i na przekonanie się do siebie
 
X

xwin1990

Guest
No to ja mam swój pierwszy raz na plaży nudystów za sobą. Bardzo fajna sprawa, byłem w Piaskach nad morzem. Moja obawa była głównie taka, że będą tam same dziadki 60+ , ale ku mojemu zaskoczeniu zdecydowana większość to przedział wiekowy 30 do 40 paru lat, zdecydowanie pary, ale single zarówno kobiet i mężczyzn też byli obecni. Na miejscu pełna kultura, duża szeroka plaża, ludzie rozbijali się od siebie około 10-15 m. Cisza i spokój, który pozwala cieszyć się naturą. Nikt na nikogo nie zwraca uwagi, co pozwala w pełni cieszyć się naturą. Opalanie i czucie słońca i wiatru na każdej części ciała bez żadnego skrępowania bezcenne. Można opalać się, kąpać, spacerować jak to robiła większość obecnych, nie było zauważalne jakiś natrętne wpatrywanie się w innych. Taki wypad pozwala zaakceptować samego siebie, bez oceniania czy kompleksów. Na pewno nie był to mój ostatni raz, jeżeli ktoś się zastanawia to z czystym sumieniem mogę polecić.

Minusy:
Na pewno jeden
Spaliłem sobie tyłek, bo sobie go nie posmarowałem.😁
Też zamierzam się wybrać właśnie na piaski. 😉
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Wie ktoś, jakie są czynne plaży naturystów w Warszawie? Słyszałem coś o plaży w Zawadach? Wiecie, czy ludzie nadal się tam nago opalają? Jak tam w ogóle dotrzeć. Google maps tego nie wyjaśnia. Podobno po drugiej strony Wisły, nieopodal Zawad, też jest plaża nudystów.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Wrażenia fajne bo mogłem wysmarować się cały okejkiem i opalić dosłownie wszystko 😀🤩
Przyjemnie chodzi się po piasku na golasa.
Plaża bardzo przyjemna i polecam
 

Bjslover

Erotoman
Kiedys lata temu w Krk na Zakrzowku bylo miejsce fajne, rozny przedzial wiekowy, bez spinki. Czasem w krzakach sie kryli jacys stulejarze 😁😁😁 ale milo bylo. Wieczorami czasem dochodzilo do ciekawych imprezek
 
Mężczyzna

Ziomek_3

Cichy Podglądacz
Plaża WM ktoś coś? Ja jestem aktualnie
Ja byłem na plaży nudystów w sobotę przy Wale Zawadowskim. Była piękna pogoda i lepiej sezonu nie mogłem rozpocząć. Byłem od 11 do 15. Z każdą chwilą ludzi było coraz więcej, jak wychodziłem to było spokojnie ponad 50. Towarzystwo mocno mieszane. Nawet była dziewczyna, która miała nagą sesję fotograficzną.

Dostępna jest tylko górna plaza, dolna zalana.
Nic nie zastąpi uczucia jakim jest chodzenie nago w pełnym słońcu po piasku. Do tego inni ludzie wokół, którzy wyznają taką samą filozofię podejścia do nagości i plaż naturystów. Lekka opalenizna bez żadnych białych plam to jest to.

Zachęcam wszystkich do przynajmniej spróbowania nagiego spędzania czasu na plaży, naprawdę warto. Wystarczy się przełamać i zobaczycie, że nie będziecie mogli sobie wyobrazić jak do tej pory mogliście się smażyć w strojach kąpielowych. 😉

Pozdrawiam
 
Mężczyzna

pawel_strapon

Cichy Podglądacz
Kiedyś byłem na plaży na Wale Miedzeszyńskim, całkiem fajnie. A w krzakach dookoła pełno gołych, masturbujących się facetów...
 
Mężczyzna

Ziomek_3

Cichy Podglądacz
Kiedyś byłem na plaży na Wale Miedzeszyńskim, całkiem fajnie. A w krzakach dookoła pełno gołych, masturbujących się facetów...

Nigdy nie byłem na Wale Miedzeszyńskim, ale na różnych forach można przeczytać, że czasami występują takie sytuacje.
Na WZ byłem pierwszy raz. Generalnie "górna" plaża składa się z dwóch części. Część z piaskiem, gdzie jest 95% osób (gdy "dolna" jest zalana) i tutaj panuje pełna kultura i zasady dobrego plażowania. Natomiast na drugiej części, trawiastej (lub krzaczastej) są osoby które szukają jakichś rozrywek. Podczas plażowania na piasku zauważyłem tzw. krążowników. Niektóre osoby chodziły tam i z powrotem na część krzaczastą. Po skończeniu plażowania udałem się tam zobaczyć skąd te wycieczki. Okazało się, że na tej części niektóre osoby szukają rozrywek. Wywnioskowałem to po jednoznacznym zachowaniu dwóch osób w krzakach, które było widać gdy się przechodziło ścieżką. Natychmiast opuściłem to miejsce bo to nie jest filozofia, która ja wyznaję odnośnie plaż naturystów.

Na pewno mnie to nie zniechęci od powtórnego odwiedzenia tej plaży, ponieważ na właściwej plaży z piaskiem panuje świetna naturystyczna atmosfera i jest pełna kultura.
 
Mężczyzna

Dictador

Nowicjusz
Byłem raz na takiej plaży. Żona wolała taką niż paradować w stringach na zwykłej :) Plaża na Korfu.
Miejsce super, można było czuć się swobodnie, a uczucie jak wiaterek swobodnie cię owiewa leżąc na gorącym piasku bezcenne :)
Cały czas tęsknimy do tego miejsca, było super.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry