• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pissing - próbowaliście albo chcielibyście spróbować?

Co sądzisz na temat tzw. pissingu?

  • JuĹź prĂłbowałem/am i podnieca mnie to

    Votes: 88 38,3%
  • JuĹź prĂłbowałem/am, ale to nie dla mnie

    Votes: 4 1,7%
  • Bardzo chciałbym/chciałabym sprĂłbować

    Votes: 69 30,0%
  • Brzmi ciekawie, moĹźe kiedyś sprĂłbuję

    Votes: 34 14,8%
  • Ble, nigdy w Ĺźyciu!

    Votes: 35 15,2%

  • Total voters
    230
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
sajjanin86 napisał:
Nie rozumiem pissingu i nawet o takich rzeczach nie myślę, dla mnie to po prostu znieważenie kobiety
Co w tym znieważającego?
Mi erotyczna zabawa, w której para oddaje na siebie nawzajem mocz, nie kojarzy się z poniżaniem, znieważaniem ani dominacją, tylko z radosną, choć trochę szaloną, zabawą we dwoje, praktykowaną najczęściej w wannie/pod prysznicem. Nigdy nie kojarzyłem tego z praktykami BDSM.
Może takie moje podejście wynika z tego, że o tym, że istnieje coś takiego, jak oddawanie moczu przez parę podczas miłosnych igraszek, dowiedziałem się czytając książkę Lindy Sonntag "Seksualne zabawy". Tam w rozdziale "Prysznic" jest akapit zatytułowany "Złoty prysznic", w którym autorka zasugerowała, żeby podczas zabaw w kabinie/brodziku para oddawała na siebie mocz gdzie popadnie i wyłączyła prysznic, żeby lepiej czuć ciepło moczu partnera. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że nawet poza krajami anglojęzycznymi takie zabawy nazywa się pissingiem. Jak dotąd tego nie praktykowałem, choć nie miałbym nic przeciwko.

Chociaż, praktykowanie tego poza wanną/prysznicem nie kojarzy mi się z niczym przyjemnym ani fajnym, i moim skromnym zdaniem z osobami, które to robią, jest coś nie tak. Jasne, co kto lubi, tylko że mnie osobiście obrzydza sikanie na drugą osobę w miejscu, w którym nie ma pod ręką bieżącej wody, żeby w każdym momencie można było spłukać mocz, i nie rozumiem, jak można lubić taką sytuację i okoliczności "przyrody" do takich praktyk.
 

Jakub500

Cichy Podglądacz
No tak to już jest ze to do niedawna było dla mnie obrzydliwe i nie do spełnienia w realu daje mega mocny orgazm. Tak bronilem dostępu do mojej dupci a dziś chętnie i posłusznie nastawiam dupke do lizanie i penetracji. Z sikaniem było tak samo nigdy w życiu a teraz wpuszcza się tylko kiedy pierwsze krople lecą na moje ciałko i sam się popdnosze i spijam do ostatniej kropli moczu prosto z cipki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Weee

Cichy Podglądacz
Robiłem to z była partnerką mmmm.... jeśli w związku jest chemia zaufanie to wszystko można teraz jestem singlem o tęsknię za tym
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja na przykład uwielbiam patrzeć jak ładna dziewczynka siusia. Nieważne gdzie , ale im ładniejsza , tym mój opór zmienia się w coraz większą chcicę.
 
D

danick

Guest
Chciałbym kiedyś, aby dziewczyna kucnęła nad moją twarzą i zaczęła sikać. Niesamowicie mnie to podnieca.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Chciałbym kiedyś, aby dziewczyna kucnęła nad moją twarzą i zaczęła sikać. Niesamowicie mnie to podnieca.
To koniecznie polecam. W moim przypadku rzeczywistość okazała się nawet lepsza niż wyobrażenia na ten temat. Warunek - partnerka musi się wcześniej odpowiednio nawodnić.
 
D

danick

Guest
Nie wątpię w to, że rzeczywistość jest lepsza od wcześniejszych wyobrażeń. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zaznam tego.
 
Mężczyzna

Tomek691

Cichy Podglądacz
Był już na forum temat o "złotym deszczyku", lecz ankieta uległa awarii, więc zapraszam do nowej dyskusji.

Krótkie wyjaśnienie: pissing (z ang. piss - sikać) - chodzi o odczuwanie podniecenia w kontakcie z moczem partnera. Zalicza się tu zarówno oddawanie moczu na partnera, wąchanie go, dotykanie, oblewanie się nim; w wersjach bardziej ekstremalnych siusianie do narządów płciowych czy odbytnicy bądź picie. Urofilia jest najczęściej połączona z dominacją jednego partnera nad drugim i ma rysy masochistyczne.
Próbowałem w obie strony, fajna zabawa 😁
 
Mężczyzna

Floriss

Cichy Podglądacz
Z chęcią spróbowałbym czegoś takiego, nowy horyzont do odkrycia ;) ale tylko w moją stronę. W 2 stronę jakoś bez pociągu zbytniego.
Squirt/piss, można zgrabnie połączyć z dominacją i facesittingiem. A to już kosmos. Myśle, ze prędzej wolałbym pójść na całość i służyć jakiejś pani jako toaleta. Co po pierwszym razie? Ciężko stwierdzić, trzeba przeżyć 😁
 

wielbicielxxx

Cichy Podglądacz
Napiszcie jak udaje wam się wysikać do wnętrza cipki? Ja, jak mi stoi pała i jest w środku cipki nie umiem zrobić siku. Jakby była jakaś blokada :).
 

Smoczek

Cichy Podglądacz
Jest blokada, ale żeby to zrobić musisz się odpowiednio rozluźnić, mnie też udało się sikać do środka cipki. Fajna sprawa.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry