• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pissing - próbowaliście albo chcielibyście spróbować?

Co sądzisz na temat tzw. pissingu?

  • JuĹź prĂłbowałem/am i podnieca mnie to

    Votes: 105 40,2%
  • JuĹź prĂłbowałem/am, ale to nie dla mnie

    Votes: 4 1,5%
  • Bardzo chciałbym/chciałabym sprĂłbować

    Votes: 76 29,1%
  • Brzmi ciekawie, moĹźe kiedyś sprĂłbuję

    Votes: 36 13,8%
  • Ble, nigdy w Ĺźyciu!

    Votes: 40 15,3%

  • Total voters
    261
Mężczyzna

koneser76

Cichy Podglądacz
Ja lubię pissing i mam doświadczenie. Głównie lubię dawać. Moja partnerka akceptuje to więc jak jest okazją obsikuję ją, przeważnie gdy bierze prysznic. Nie miałbym tez problemów z przyjęciem pissu na siebie. Wydaje mi się, że wiele osób to lubi, jednak jest to pewne tabu, do którego większość ma opór się przyznać uważając to za coś obrzydliwego.
 
Mężczyzna

loopin997

Cichy Podglądacz
Ja 2 razy robiłem to z kochanką (byłą), jest to dla mnie trudne gdy mi stoi, czy też tak macie?
 
Mężczyzna

koneser76

Cichy Podglądacz
Tak, jak jest penis w zwodzie to cięzko się sika. Ja zazwyczaj sikam juz po wytrysku albo po prostu nie w sytuacji kiedy jestem fizycznie podniecony.
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
A ja uwielbiam piss, choć moja była właścicielka nie do końca pochwalała takie zabawy i rzadko obdarzała mnie złotym deszczem. Moim marzeniem, jest lizanie Pani po skorzystaniu z toalety... Drugi mój fetysz, to jak chłopak bierze mnie analnie a po wytrysku oddaje na mnie mocz...
 
Mężczyzna

kajak

Cichy Podglądacz
Był już na forum temat o "złotym deszczyku", lecz ankieta uległa awarii, więc zapraszam do nowej dyskusji.

Krótkie wyjaśnienie: pissing (z ang. piss - sikać) - chodzi o odczuwanie podniecenia w kontakcie z moczem partnera. Zalicza się tu zarówno oddawanie moczu na partnera, wąchanie go, dotykanie, oblewanie się nim; w wersjach bardziej ekstremalnych siusianie do narządów płciowych czy odbytnicy bądź picie. Urofilia jest najczęściej połączona z dominacją jednego partnera nad drugim i ma rysy masochistyczne.
Tak robimy to z żoną często a mianowicie ona wie że mnie to kręci i daje mi na twarz podczas seksu (pijcie dużo wody i smak jest praktycznie nie odczuwalny)
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Jeżeli to jest obrzydliwe to w tym momencie obrażasz grupowiczow wchodząc na ten temat i się wypowiadając jak nie lubisz lub cię to odpycha to nie wchodź i nie czytaj takich tematów Prostej logiczne
No cóż, ja po prostu odpowiedziałem na pytanie zawarte w tytule wątku.
 
Mężczyzna

Arno45

Cichy Podglądacz
Tak robimy to z żoną często a mianowicie ona wie że mnie to kręci i daje mi na twarz podczas seksu (pijcie dużo wody i smak jest praktycznie nie odczuwalny)
I ja mam podobnie, choć zamiast często użyje zadko, to jednak dość wymagające jeśli chodzi o miejsce.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
To ma być w małych ilościach a nie pełna pompa😉😎
Co?
Nie zgadzam się. Jako biorca przyjmę na siebie każdą ilość 😊 . Jak czasem partnerka zgodzi się dla mnie odpowiednio nawodnić, to potrafi naprawdę długo obdarowywać mnie złotym deszczem, wtedy dopiero jest jazda :devilish:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry