• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pissing - próbowaliście albo chcielibyście spróbować?

Co sądzisz na temat tzw. pissingu?

  • JuĹź prĂłbowałem/am i podnieca mnie to

    Votes: 122 41,6%
  • JuĹź prĂłbowałem/am, ale to nie dla mnie

    Votes: 7 2,4%
  • Bardzo chciałbym/chciałabym sprĂłbować

    Votes: 84 28,7%
  • Brzmi ciekawie, moĹźe kiedyś sprĂłbuję

    Votes: 38 13,0%
  • Ble, nigdy w Ĺźyciu!

    Votes: 42 14,3%

  • Total voters
    293
Mężczyzna

Wroclove69

Cichy Podglądacz
Hejka ,a mnie interesuje pissing z creampie ...w moim przypadku oczywiście chodzi o klimat cuckold , ona wraca wyruchana ,cipka zatankowana spermą do pełna , siada mi na twarzy .
Ja czyszczę , liże , spijam I ona zaczyna przy okazji sikać ...
Chciałbym ;)
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Hejka ,a mnie interesuje pissing z creampie ...w moim przypadku oczywiście chodzi o klimat cuckold , ona wraca wyruchana ,cipka zatankowana spermą do pełna , siada mi na twarzy .
Ja czyszczę , liże , spijam I ona zaczyna przy okazji sikać ...
Chciałbym ;)
Nie tylko Ty byś tak chciał 🥰
 
Mężczyzna

Łuki

Cichy Podglądacz
Hejka ,a mnie interesuje pissing z creampie ...w moim przypadku oczywiście chodzi o klimat cuckold , ona wraca wyruchana ,cipka zatankowana spermą do pełna , siada mi na twarzy .
Ja czyszczę , liże , spijam I ona zaczyna przy okazji sikać ...
Chciałbym ;)
Czy zdarzyło Ci się tego doświadczyć?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Raz sie na to zgodziłam i czułam sie jak drzewko w parku
Pissing, tzn. obustronny, najlepiej jest praktykować podczas wspólnego prysznica. Można na chwilę wyłączyć prysznic i sikać na siebie, gdzie popadnie. A potem włączyć z powrotem.
Każda inna forma pissingu niż podczas wspólnego prysznica byłaby dla mnie odstręczająca.
Spróbuj w drugą stronę... Zwłaszcza jak on klęczy przed Tobą z rękoma związanymi za plecami
A po co klęczenie i związane ręce? Takie coś raczej nie kojarzyłoby się z zabawą.
 
Mężczyzna

tom3030

Cichy Podglądacz
tez lubie swikala na mnie kolezanka spijalem lizalem cipke i tez sikalem na nia szukam chetnej dyskretnej co tez lubi
 
Mężczyzna

Luke-WettingFan

Cichy Podglądacz
Cześć, ja bym chętnie dał się obsikać przez kobietę. Poza pissingiem jeszcze chodzi mi po głowie tzw omorashi, czyli w kręgu wtajemniczonych sikanie w ciuchy (jak juz wyżej zostało wymienione), tylko ja preferuje oglądać płeć przeciwną w takich sytuacjach. Na żywo niestety nigdy się to nie udało. W Polsce jest to temat tak mało popularny, że wręcz nieistniejący. Inna sprawa w Niemczech, Angli czy Stanach np. Koleżanka mieszkająca w Anglii powiedziała mi, że kobieta ubrana np w obcisłe jeansy może czerpać z tego przyjemność i taka opcja jest dla mnie najbardziej pociągająca szczerze mówiąc. Czyli prócz samego widoku jeszcze świadomość, że drugą stronę to również podnieca. Pozdrawiam!
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Sikanie w ciuchy to jakieś chore i nieprzyjemne, nie ma w tym nic fajnego.
O ile siusianie na siebie nawzajem podczas wspólnego prysznica/kąpieli potrafi być fajne, o tyle wszędzie poza łazienką i całkowitą obustronną nagością - przeciwnie.
 
Mężczyzna

Luke-WettingFan

Cichy Podglądacz
Sikanie w ciuchy to jakieś chore i nieprzyjemne, nie ma w tym nic fajnego.
O ile siusianie na siebie nawzajem podczas wspólnego prysznica/kąpieli potrafi być fajne, o tyle wszędzie poza łazienką i całkowitą obustronną nagością - przeciwnie.
To jest tylko i wyłącznie twoje zdanie. Ludzie czerpią przyjemność z różnych rzeczy i warto mieć to na uwadze.
 
Mężczyzna

Luke-WettingFan

Cichy Podglądacz
Mhm... Ciekawe tylko, skąd się u niektórych biorą takie dziwne fetysze. Bo raczej nie są wrodzone, a nabyte.
Przeprowadzałeś jakieś badania? Co oznacza "dziwne" w odniesieniu do fetyszu? Dla jednych coś jest akceptowalne, bądź nie, może sprawiac przyjemność, nie sprawiać albo byc obojętne. Ale w twoim mniemaniu skoro się nie podoba, czy jak to ująłeś "jest chore i nieprzyjemne" (swoja droga skąd wiesz, że jest nieprzyjemne, skoro zapewne nie próbowałes) to musi być dziwne. Oczywiście w pewnych kulturach niektóre fantazje/fetysze są bardziej obyte, opatrzone, inne mniej, bądź zupełnie wręcz szokują, a w innych na odwrót. Nikt ci przecież nie każe próbować wszystkiego. Pozdro.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Też bym powiedział, że są nabyte, a badań pewnie jest bez liku ale szukanie ich to nie moja działka, trudno mi sobie wyobrazić że ktoś w genach po pradziadku ma zapisany fetysz lizania pępka, a nabycie go jak najbardziej tak.
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
Cześć, ja bym chętnie dał się obsikać przez kobietę. Poza pissingiem jeszcze chodzi mi po głowie tzw omorashi, czyli w kręgu wtajemniczonych sikanie w ciuchy (jak juz wyżej zostało wymienione), tylko ja preferuje oglądać płeć przeciwną w takich sytuacjach. Na żywo niestety nigdy się to nie udało. W Polsce jest to temat tak mało popularny, że wręcz nieistniejący. Inna sprawa w Niemczech, Angli czy Stanach np. Koleżanka mieszkająca w Anglii powiedziała mi, że kobieta ubrana np w obcisłe jeansy może czerpać z tego przyjemność i taka opcja jest dla mnie najbardziej pociągająca szczerze mówiąc. Czyli prócz samego widoku jeszcze świadomość, że drugą stronę to również podnieca. Pozdrawiam!
Kiedyś spróbowałem sikać w własne spodnie i było całkiem przyjemnie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry