• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Piórko jako wstęp do zmysłowego seksu. Lubicie takie pieszczoty czy nie? ;D

Kobieta

Rikke

Dominujący
Ostatnimi czasy duzo sie mowi o kajdankach, klapsach, ciągnięciu za włosy i innych. Ileż można?! Owszem, duuuuzo! :D Jednak seks ma wiele twarzy, oprócz hard jest też wersja soft, która niestety wydaje się być trochę passe wobec obecnych trendów. Na szczescie kazdy sobie panem (i panią) w swojej sypialni, więc zamiast pejczem moze byc tez piórkiem! :)

Piórka mogą być długie, krótkie, stylizowane na ptasie np. strusie lub uformowane w kształt puszystych kulek. Piórkowy dotyk stymuluje i pobudza zmysły, gdy przeciągamy nim po ciele ukochanego (ukochanej). Można łaskotać delikatnie od stop do głow, kusić na przemian z całusami czy delikatnym masażem... (mrrrau!!!) Kreatywność kluczem do sukcesu, więc można robić co tylko sobie kto zamarzy. ;)

Informacja dla moderatora: skorzystalam z opcji szukaj, aby nie powielac tematu, ale nie znalazlam takiego na forum.

 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Zdecydowanie tak :) Lubię seks w wersji soft. Więc nie tylko piórka ale wszystko co wiąże się z szeroką pojętą delikatnością. Oczywiście to zależy od upodobań partnerki, ale wbrew pozorom nie każda kobieta jest fanką hardcoru a już na pewno nie zawsze ;)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
O, super! Czyli sa tu tez fani słodkiego miziania! :giggle: Jak lubicie to moze macie wlasne piorka i je pokazecie? 😚

Moje: czerwone dluzsze, rozowe krotkie i moje ulubione czarne z bonusem (bo po delikatnym mizianiu mozna sprzedac mały klapsik-niespodzianke) :p

 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Zdecydowanie są tu fani miziania, chociaż akurat piórek nie mam, preferuje mizianie opuszkami palców albo delikatne drapanie ;)
Rikke to czarne z bonusem bardzo interesujące ;)
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Piórko mamy, bo było dodane do gry erotycznej, którą kupiliśmy. Muszę przyznać, że ten niepozorny gadżet nam się bardzo podoba. Smyranie po pupie i genitaliach jest bardzo przyjemne.
 
Mężczyzna

perw_wujek

Cichy Podglądacz
A ktoś opisze mniej więcej jak wygląda taka pieszczota. Chciałbym spróbować czegoś takiego z moją kochaą połówką a nie wiem nawet jak bym miał to zacząć. Czy zdajecie się tylko na pieszczoty piórkiem czy dodajecie też smakowanie jakichś owocków( z opaską na oczach), muzyka świece zapachowe itp.? Ja naprawdę jestem słaby w te klocki.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
??? Że co?
Co jest "pedalskiego" w łaskotaniu i wprowadzaniu elementów flirtu i zabawy do łóżkowych igraszek?
Wiele par lubi odgrywanie ról jako erotyczną zabawę w ramach gry wstępnej. Pokojówka, stewardessa, sekretarka, gejsza, pielęgniarka itd. oraz mężczyzna, którym ona się zajmuje.
Zabawy pomagają przełamać rutynę w łóżku. Są potrzebne.
Ludzie mają różne gusta i kinki. Jedni lubią łaskotki, inni nie.
Piórko nie jest szczytem moich marzeń i fantazji, jednak mógłbym spróbować, bo dlaczego nie.
Nic, co robią ze sobą wspólnie mężczyzna i kobieta, nie jest pedalskie.
Pegging i feminizacja też nie.
 
Kobieta

ciekawa żabka

Cichy Podglądacz
Tak piórkowanie jest super. Jestem po spotkaniu z moim facetem i powiem że mizianie faceta jest super. Zwłaszcza dla nieśmiałych kobietek na np początku związku. Piórko puszek to przedłużenie dłoni piórkiem możesz miziac miejsca co do których nie wiesz czy twój facet lubi lub boisz się jaka będzie reakcja . Ja kupiłam 2piórka krótkie i dłuższe wymizialam swojego mężczyznę całego.
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Oj tak... Takim piórkiem po pleckach, a potem delikatnie pazurkami podrapać :) A ta praktyka nie nazywa się przypadkiem "tickling"?
 
C

col. Greg

Guest
jak tak czytam to mi sie cholernie podoba i nawet bym chcial. Obawiam sie, ze nie wytrzymałbym do konca miziania i kompromitacja na twarz partnerki
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Szczerze dość ciekawy temat. Dla mnie nieznany... chce ktoś mnie wprowadzić bo nie umiem w takie klocki. :p
Co do zupełnie przeciwnego tematu, raz poproszono mnie o trochę brutalności, potem już nie... bo wszystko za mocno... poza tym ja tego nie lubię, a ten temat. Jest ciekawy można go mocno rozwinąć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry