• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pijani / odużeni

Mężczyzna

Luki6593

Cichy Podglądacz
Moim fetyszem/perwersją są pijani lub odużeni mężczyźni.
Kiedyś jeździłem na wyjazdy do pracy, często mieszkałem ze współlokatorami, a wiadomo na wyjazdach dużo się pije. To było co prawda przyjemne, ale przez to też musiałem mieszkać sam.

Czy znacie osoby z podobnym fetyszem?
Zastanawiam się, czy są ludzie pracujący w najstarszym zawodzie świata, którzy mogliby świadczyć taki fetysz?
Dziwnie sie chwalic tym ale dokladnie takie cos mocno mnie interesuje zeby moc zrobic z kims. Jak by tego malo bylo to oczekuje ze bedzie to sympatyczny mily pan ok 50lat +, lubiacy i chetny urozmaicac seks sobie, i zeby mial dlugiego i grubego penisa. Nie wiem co mialo by sie wydarzyc ale chcial bym go poznac w chwili gdy leze w lozku pijany lub upaliny zielskiem a on dobiera sie do mnie, i poznajemy sie...
Osobiscie bardzo lubie tez seks gdy jestm po piko. I czesto wtedy lubie pofantazjowac ze to i tamto facet robi.
 
Mężczyzna

Luki6593

Cichy Podglądacz
Ja mam 30l i i rowiesnikow nie toleruje jako kolegi do czegos takiego. Priorytey misie ubzdural ze przyjemnisc to dojrzalemu facetowic sprawic mam,.
kobiety tez lubie i mnie podniecajac blondynki ale z facetem to mnie kusi skosztowac tego uczucia prawdziwego penisa a nie tylko silikonowe zabawki🤣🤣
 
Mężczyzna

Luki6593

Cichy Podglądacz
Chcial bym bardzo tarfic na taka sytuacje zeby przezyc taka sytuacje, i stwierdzic czy chce wiecej czy starczy mi solo.
Z okolic jeleniej gory, moze jakis zainteresowany senior sie znajdzie zeby moje jedrne dupsko przetrzepac🤣 i zgodzi sie zeby mnie upic, zjarac, albo zgodzi sie i zwachac sie hede mogl dla niego.
 
Mężczyzna

niki

Cichy Podglądacz
Moim fetyszem/perwersją są pijani lub odużeni mężczyźni.
Kiedyś jeździłem na wyjazdy do pracy, często mieszkałem ze współlokatorami, a wiadomo na wyjazdach dużo się pije. To było co prawda przyjemne, ale przez to też musiałem mieszkać sam.

Czy znacie osoby z podobnym fetyszem?
Zastanawiam się, czy są ludzie pracujący w najstarszym zawodzie świata, którzy mogliby świadczyć taki fetysz?
Hej. Lubię czasami wkładać sobie do tyłka kryształ a potem rozciągam sobie odbyt
 
Kobieta

onona88

Cichy Podglądacz
Ja ogólnie po alkoholu jestem mocno podniecona i wtedy też częściowo puszczają mi hamulce. Fantazjuję czasem wtedy, że jestem pijana w hotelu i wchodzi 3-4 starszych mezczyzn tak 45+ i robią ze mną absolutnie wszystko na co przyjdzie im ochota. Ja tylko leże półprzytomna, a oni działają ze mna.
Mam podobnie 🙈😊 po alku puszczają mi hamulce i mega mam ochotę i odrazu mokro 🙈
 
Mężczyzna

KokosoweJaja26

Cichy Podglądacz
Ja ogólnie po alkoholu jestem mocno podniecona i wtedy też częściowo puszczają mi hamulce. Fantazjuję czasem wtedy, że jestem pijana w hotelu i wchodzi 3-4 starszych mezczyzn tak 45+ i robią ze mną absolutnie wszystko na co przyjdzie im ochota. Ja tylko leże półprzytomna, a oni działają ze mna.
Haha osobiście to chyba wolałbym konia zwalić niż pchać się w pół przytomna łaskę loooolz zero Fanu
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Zależy jak pijana, bo jak tak pijana pełna energii z chcicą to fajnie nawet lepiej, a tak najebany zgon to tak jakby sex lalke ruchać to bez sensu
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry