• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pieszczoty piersi - techniki, upodobania

Mężczyzna

remsey12

Cichy Podglądacz
A co w przypadku kolczyków w sutkach? Dziewczyna, z którą się spotykam je ma i przy zabawach trochę mi one przeszkadzają, czuję, że ona nie ma z tego przyjemności :/
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Kiedyś też miałem "przygodę" z taką kobietą,jako że było to niedługo po przebiciu sutków,prosiła abym był BARDZO delikatny.:)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Lubię też złapać piersi,przyciągnąć je do Siebie,tworząc przedziałek i dokładnie go wylizowując
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Całowanie, lizanie, ssanie, podgryzanie sutków, masaż całych piersi, klamerki i takie tam :)

Ps. Aaa już odpowiadałam w tym temacie.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Uwielbiam zabawy z cyckami i wszelkie pieszczoty. Ssanie, całowanie, lizanie, kostki lodu, po prostu lubię jak się na nich partner czy partnerka skupia. Jednak moje nie są aż tak wrażliwe jak np. znajomej, która potrafi dostać od tego orgazmu. U mnie jest przyjemnie, nakręcam się jak widzę te zabawy, ale to tyle.
Ostatnio kupiłam sobie klamerki na sutki. Od razu zaznaczę, że nie lubię bólu. Na początku założyłam je na siebie i myślałam, że zaraz stracę sutki, ból był straszny. Dopiero kolejnego dnia przy drugiej próbie odkryłam pokrętło zmniejszające siłę nacisku. No i to zmieniło sytuację o 180 stopni. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, ale to bardzo przyjemne.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry