• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy trójkąt ? Opiszcie jak Wyglądał.

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Mój pierwszy trójkąt to totalna porażka. Miałem +/- 15/16 lat i było to po imprezie u mnie w domu. Może i nie było by źle ale dziewczyny nie chciały się nawet dotknąć choćby nogą o nogę i jak dochodziło do czegoś między mną a jedna z nich to druga odsunięta patrzyła na mnie z wyrzutem i czekała. Generalnie dramat. Po latach udało mi się zaliczyć fajny trójkąt ale ten pierwszy to była porażka.
 
Mężczyzna

Ozcan83

Cichy Podglądacz
Miałem trzykrotnie trójkącik, wszystkie z małżeństwem. Dwa to były pojedyncze spotkania a z jednymi kilkukrotnie
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Jak wyglądał Wasz pierwszy trójkąt i ile mieliście lat ? Z kim go przeżyliście ? Z żoną przyjaciółka bądź narzeczona?
Mój pierwszy trójkąt to chyba miałam trochę ponad 20 lat. Z moim ff i koleżanką, oboje z innego forum. Po jednym ze spotkań forumowych wszyscy siedzieliśmy u niej w hotelu. Zaczęłyśmy się z nią całować i z tego to już poszło ;) Tylko jeszcze zanim zaczęliśmy się rozbierać, ta znajoma wypchnęła innego kolegę za drzwi.
Później było jeszcze wiele trójkątów, ale ten pierwszy ma specjalne miejsce w moim sercu.
 
Kobieta

jasmine

Nowicjusz
Jak ktoś pogrzebie w moich postach to znajdzie historię w domkach nad jeziorem. Tam się zaczęły takie przygody. Wprawdzie w wersji bardziej soft, ale jednak 😉
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Jakoś chyba 21 lat było wtedy, na liczniku. Delegacja, kolega i kolezanka z innego odzialu firmy w Polsce. Niespodziewny trójkąt, w którym było więcej smiechu, niz przyjemnosci.Raczej polecałbym trójkąty z osobami obcymi, gdyż myślę, że bardziej można sie przylozyć do tematu ;)
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Mój pierwszy trójkąt to chyba miałam trochę ponad 20 lat. Z moim ff i koleżanką, oboje z innego forum. Po jednym ze spotkań forumowych wszyscy siedzieliśmy u niej w hotelu. Zaczęłyśmy się z nią całować i z tego to już poszło ;) Tylko jeszcze zanim zaczęliśmy się rozbierać, ta znajoma wypchnęła innego kolegę za drzwi.
Później było jeszcze wiele trójkątów, ale ten pierwszy ma specjalne miejsce w moim sercu.
U mnie to samo. :) Z moją ówczesną dziewczyną i jej przyjaciółką. Popiliśmy trochę i tak jakoś wyszło. Fajne było to, że spontanicznie wyszło. Nie umawialiśmy się, a ją tą drugą dziewczynę bardzo dobrze znałem. Później powtórzyliśmy to jeszcze kilka razy :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry