• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz! Jak go przeżyliście?

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
A dlaczego zbaczamy z tematu? To co ja napisalam ma wiecej z nim wspolnego niz Twoja wypowiedz. Ale rozumiem ze jestes tutaj straznikiem i wszystko co napisze uznajesz za off top.

"Druga sprawa to jak slyszysz/czytasz: idzie luty podkuj buty, to od razu zapitalasz z butami do szewca? " Nie trafny przyklad. A jak slyszysz cos takiego czesto to raczej sobie bierzesz to do serca.
 
Ostatnia edycja:
A

Anika

Guest
Zuzunka, nawet nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Upominałam Cię już, żebyś swoje dywagacje na temat ręka>c*pka zatrzymała w swoich tematach, w których nikt Ci nie broni dyskutować. Ale nie, dalej wtrącasz wszędzie swój "problem" prowokując tym innych użytkowników, którzy już sami zwracają Ci uwagę, że mają tego dość i nie chcą tego czytać. Nie jest tak? Proszę bardzo; wypcio napisał na temat a Ty odpowiedziałaś jak zawsze:

Pierwszy raz był wieku 18 lat i nic specjalnego jak dla mnie z czasem było co raz lepiej
Bo seks klasyczny to ogolnie dla was nic specjalnego, dlatego macie i wolicie ręke.

Nie masz zahamowań, czepiasz się gdzie tylko się da, nawet w temacie "Skąd jesteście i ile macie lat", co już usunęłam.

Mam już dosyć sprzątania tematów po Tobie, usuwania offtopu jaki generujesz i zastanawiania się, jak to zrobić, żeby dyskusja miała sens, bo czasem posty się zazębiają. Przykre, że kompletnie nie szanujesz czasu innych ludzi ani ich problemów, jesteś skupiona tylko i wyłącznie na sobie i swoim "ręka to, ręka tamto". Dlatego każdy kolejny post nawiązujący do masturbacji w temacie innym niż go dotyczący będzie skutkował ostrzeżeniem [I.29] i [I.33], co jest równoznaczne z urlopem. Przypomnę tylko, że uzbieranie 200 pkt = ban na stałe, więc radzę Ci się ogarnąć i zacząć prowadzić merytoryczne dyskusje bez przemycania prywatnych bolączek.
 
Ostatnia edycja:
A

Anika

Guest
A co ma tu jakiś like do tego? Ja dawałam like Twoim postom, i co? Sam like nie wpływa na przebieg dyskusji, jest tylko przyciskiem, który mozna kliknąć albo nie. Tu chodzi o to, że nie może tak być, że prawie za każdym razem ciągniesz dyskusję w jedną Ciebie interesującą stronę. Przesadzasz Zuzunka, nawet jeśli sama tego nie widzisz.
 

vorse

Cichy Podglądacz
Nie skonczyles bo byles przyzwyczjony do masturbacji, za malo bodzcow i nie mogles dojsc. Co tu dziwnego? Chociaz jak na fakt ze byla "waska" ,coz moze i tak malo. Ale ogolnie brzmi fajnie.

Nie sądzę, że masz rację. Wcześniej robiliśmy różne rzeczy i raczej nie było problemów z końcem. Myślę, że wpływ na to miało to, że była bardzo ciasna a ja starałem się być jak najbardziej delikatny. Bo z tego co słyszę z opowieście koleżanek/kolegów to kwestia pierwszego razu jest zwykle nieudana. I tutaj jest moja teoria, że to wynika z tego, ze rzadko kiedy facet jest w stanie pomyśleć z większą rozkminką na temat partnerki. Miałem okazję innym razem uczestniczyć w pierwszym razie (oczywiście nie moim :p) i mimo, że sam już miałem pewne doświadczenia, to chciałem aby moja ówczesna wybranka zapamiętała to wydarzenie godnie i również starałem się być bardzo delikatny. Z tego co rozmawiałem z nią później to się w tym kontekście bardzo sprawdziłem i była bardzo zadowolona z przebiegu wypadków. Ogólnie uważam, że spanie z dziewicą wymaga dużej odpowiedzialności, której niestety wielu z facetów brakuje.
 

Sonypl96

Cichy Podglądacz
Pierwszy kontakt fizyczny maiłem w wieku około 15 lat, jednakże bez żadnego stosunku, można rzec, że to była mała namiastka pettingu.
Następnie przez klika lat cisza, aż do 19 roku życia. Wtedy doszło dosyć spontanicznie i niespodziewanie do stosunku. Nie miałem czasu nawet się tym stresować, bo nie zakładałem takiego scenariusza :)
Najgorsze było to, że wystarczył jeden ruch, aby skończyć :mad:
 

lukaszb6

Cichy Podglądacz
Ja pierwszy raz miałem w wieku 16 lat, wakacje, odświeżenie znajomości z koleżanką z podstawówki i tak wyszło :D
 

magdab

Podrywacz
Dobry temat, słabe odpowiedzi.
Poznałam chłopaka, z którym lubiłam rozmawiac. Trochę się zakochałam, choć On tęsknił do swojej byłej i kazał wybic mi sobie romanse z głowy. Nie umiałam niestety. Pozostalismy kumplami, flirtowalismy trochę. Pewnego dnia zgwłacił mnie oralnie, było super. Była to pierwsza pieszczota w moim życiu, i to w dodatku tak intensywna. Miałam 21 lat i potem długo o tym myślałam i postanowiłam, że spytam czy zechciałby ze mną przezyć mój pierwszy ra, bo mi wstyd było i zazdrościłam, że inni maja takie doświadczenia, a ja nie. Nie chciałam tego dziewictwa, czułam się gorsza przez nie. Postanowiłam, że zrobimy to jeszcze przed 22 urodzinami, bo chciałam mieć wciąż 21 tracąc cnotę. Ludzie w liceum przeżywali biwaki i całowanie na długich przerwach, seks na studniówce itd, a ja? Czulam sie za stara na seks, na pierwszy seks. ZRobilismy to przed świetami. Potem były moje urodziny na początku stycznia. Poczułam ulgę, wróciłam z Anglii inna i to byl dla mnie duzy, znaczący krok, życiowa ulga, że wreszcie wiem jak to jest, a nie cos naturalnego pozostawało w sferze moich dziecinnych wyobrażeń, niewiedzy...
Bolało jak ***** mać, w sumie nic niesamowitego, pierwszy raz jest często do dupy, potem mi jakaś tkanka z cipki wylatywała dwa dni, miałam chyba błonę grubą, nie wiem. Pod prysznicem i normalnie leciała krew i niewiadomo co, jakieś gluty.
Dziś miłabym żal do samej siebie, gdybym tego nie zrobiła. Dobra decyzja, do tej pory bym była dziewicą. A tak ledwie 4 miesiące po pierwszym seksie nadarzyła sie kolejna okazja, aja byłam zadowolona, ze wtedy już nie byłam dziewicą, bo ten drugi był mniej godny pierwszego razu i z num bym tego nie przeżyła, czyli dalej bylabym dziewicą. Ech...

- - - Zaktualizowano - - -

A pierwszy raz całowałam się z Włochem, w wieku 17 lat na wycieczce szkolenej. Na siłe, z pierwszym, który chciał mnie pocałować, ukegłam, też, by miec pierwszy pocałunek za sobą, bo miałam kompleks, że dziewczyny jeżdzą na przejażdżki z chłopakami, całują się, uprawiaja już nawet seks, a ja nawet się nie całowałam. Zalezało mi, by mieć to za sobą.
Na miłość życia wciąż czekam, gdybym z bliskością fizyczna też czekała na miłość, to bym zabrała cała cnotę do grobu.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Miałem 23 lata.
Wcześniej nie miałem dziewczyny i nawet się z nikim nie całowałem. Gdy na szkolnych korytarzach, dyskotekach i wyjazdach widziałem całujące się namiętnie pary, to bardzo im zazdrościłem, że mają już za sobą doświadczenie bliskości fizycznej. Gdy byłem już na studiach, to zacząłem się obawiać, że już pozostanę nieśmiały i że będę prawiczkiem do końca życia.
W końcu, po wielkich wysiłkach, udało mi się przełamać nieśmiałość, choć na początku nic z tego nie wynikało.
Podczas wycieczki do Maroka krótko po swoich 23. urodzinach poznałem kobietę, obok której siedziałem w autokarze jadącym na lotnisko. Rozmawialiśmy ze sobą kilkanaście godzin i wiele się o sobie dowiedzieliśmy. Można powiedzieć, że przypadliśmy sobie do gustu. Zaczęliśmy rozmawiać o coraz bardziej osobistych sprawach i stwierdziliśmy, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Sprawiała wrażenie osoby, która potrafi być dla innych duchowym wsparciem. Mieliśmy wspólny pokój hotelowy, gdzie rozmawialiśmy dalej, aż w końcu zaczęliśmy się całować. Wtedy wiedziałem, że chcę, żeby to stało się już teraz. Po trwających godzinę albo i dłużej namiętnych pocałunkach i pieszczotach wylądowaliśmy w łóżku i stało się. Tak że pierwszy pocałunek i pierwszy stosunek miałem tego samego dnia. Było całkiem fajnie. I ponad 3 tysiące kilometrów od domu, w egzotycznym kraju, na innym kontynencie; dalej od domu nie byłem ani wcześniej, ani później. Wróciłem z Maroka nastawiony o wiele bardziej optymistycznie, można powiedzieć, że wróciłem odmieniony. Później byliśmy parą przez kilka miesięcy, jednak potem z niewiadomych powodów zaczęła się do mnie odnosić z niechęcią i zerwała ze mną kontakt. Mimo to nie żałuję.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
swój pierwszy raz hmm nie powinienem chyba o tym pisać :D szczerze, to chyba był mój najlepszy dzień w życiu bo nie byłem sztywny i miałem niezły ubaw z pewnych sytuacji :D
 
B

Basia

Guest
to Twoja decyzja

tylko nie pisz że nie byłeś sztywny bo wychodzi że coś nie wyszło ;)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Nie sądziłem, że z pewnych sytuacji będę miał niezły ubaw :) a najlepsza część to była ta ze zdjęciami... faktycznie, gumowe monstrum robiło wrażenie :D
 
B

Basia

Guest
fakt był ubaw niezły pytanie kto lepiej się bawił :p ale dzięki temu jest co wspominać :p
 

Koculak

Cichy Podglądacz
U mnie pierwszy sex to cybersex :p nie pamiętam ile miałem w tedy lat coś koło 15/16

Kiedy pierwszy raz dotknąłem kobiety poniżej pasa to było to w małym kinie :) ona robiła mi loda a ja ją zadowalałem palcem( mówiła że podnieca ją synchronizacja naszych ruchów) a potem ona siedziała w fotelu kinowym, ja przed nią uklęknąłem, podniosłem jej spódniczkę i robiłem jej minetkę, pierwszy raz w życiu :) mmmmm ale ona pachniała... nie da się tego opisać :D miałem w tedy chyba 17 i była to ta sama dziewczyna z cyberka.

A kilka miesięcy później byłem już u niej w domu, rodzice byli za granicą, i w tedy pierwszy raz kochałem się z kobietą tak jak należy :D

eeeeeh Piękne czasy ^^
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry