• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz i brak wzwodu?

Status
Zamknięty.

glonojad

Cichy Podglądacz
siemka
to mój 1 post wiec witam wszystkich serdecznie. ale do rzeczy :p mam 20 lat, dzisiaj miał byc mój 1 raz z dziewczyną. niestety mi nie poszło przyczyna - brak wzwodu. a myslałem, że jakos to bedzie..... bardziej bałem sie tego, że zakoncze to zbyt szybko. nie wiem czemu sie tak stało. moze niepotrzebnie sie masturbowałem kilka godzin przed i teraz "mały" nie miał ochoty. ale przecież przy pocałunkach itd nie protestwał i "sie nawilżył" :p

masturbuje sie mniej wiecej od 12 roku życia i jakies 3 lata temu zauważyłem, że dosyc czesto mam problem z osiagniecem pełnej sztywnosci członka. myslałem, że to nic dziwnego bo w sumie nadgarstek nigdy nie zastapi pochwy pomaga mi zacisniecie posladków albo połozenie sie w pozycji półlezącej. moze robie to zbyt czesto?? sredni wychodzi raz na dzien , czasami 2 razy, czasami wcale. może macie jakies inne pomysły na brak sztywnosci aż do połowy czasu trwania masturbacji?

mimo tego, że jestesmy ze sobą 3 tygodnie dosyc dużo gadamy o sexie. ona ma już 1 raz za sobą ale nie jest zbyt doswiadczona. ja skłamałem i powidziałem, że odbyłem juz kilka stosunków. moze i źle zrobiłem, ale wstydze sie tego, że jestem prawiczkiem i prawdy nie powiem no i dzisiaj przeprowadzałem cała gre wstepną ktora nie wyszła chyba nawet tak najgorzej (troche sie o tym naczytałem ). ale wzwodu nie było troche nie podoba mi sie u mojej dziewczyny brzuszek i biodra, bo sa troche za duze (lubie bardzo szczupłe dziewczyny). reszta jest OKi :D ale czy to dla mojej psychiki moze byc az taki duzy problem?? przeciez leżała koło mnie nagusienka a on nie dawał znaków życia dopiro po wszystkim, gdy sie znowu ubralismy i Ona na mnie usiadła poczułem że członek twardnieje ale nie chciałem próbowac bo czułem, że znowu nie wyjdzie.

wieczorkiem chyba spróbuje drugi raz. może tym razem zaproponowac żeby to Ona rozpoczeła całą zabawe? tylko jak to zrobic? myslałem o sexie oralnym ale wstydze sie tego, ze jest mocno nawilżony wczesniejszym pobudzaniem podczas pocałunków :D ludziska , dawajcie jakies rady !!! nawet byle jakie, moze zmontuje z nich cos sensownego jesli tym razem mi sie nie uda to stworze sobie pewnie kolejną bariere psychiczna która nie pozwoli mi na pogłebienie więzi, jaka jest miedzy nami (nie chodzi mi tu tylko o sex)

ps. a te kilka kłamstewek i niedomówien miedzy mną a dziewczyną tu opisanych to jedyne których sie dopusciłem. poza tym zawsze jestem szczery i mowie prawde (to tak na wszelki wypadek jakby ktos próbował mnie za to zjechać :p gdy poznamy sie duuużo lepiej dowie sie całej prawdy )

pozdrowionka i sorki, że sie tak rozpisałem.
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Nie wiem czego się w tym wstydzić, że się jest jeszcze prawiczkiem :p Ja też jeszcze jestem, a jestem rok od Ciebie młodszy :roll:
Przyczyna słabego wzwodu może być to, że się masturbowałeś kilka godzin wcześniej, następnym razem nie onanizuj się tego samego dnia, albo nawet spróbuj zrobić jeden dzień przerwy.
Przyczyną "klapnięcia sprzętu" mógł być, ale pewnie napewno był stres. Zdarza się tak, że jak chłopak chce bardzo za pierwszym razem i wstydzi się tego jak wypadnie i wtedy właśnie nie może :p
Nie myśl o tym jak wypadniesz tylko poddaj się chwili. Dla rozluźnienia możesz wcześniej wypić lampkę czerwonego wina (ważne aby czerwonego, bo zawiera sporo testosteronu i lampkę, bo za dużo może wywołać odwrotny efekt).
Następnym razem poddaj się chwili a nie myśl o tym to będzie za chwilę :wink:

Życzę powodzenia 8)
 

Mayonez

Seks Praktykant
NO włąsnie,nie ma się co wstydzic,ze jesteś prawiczkiem....ja jestem od Ciebie 4 lata młodsyz a już nie jestem :wink:

A jak chcesz nie mieć problemów,to siepo prostu nie stresuj,a wszystko będzie dobrz ;p
 

Mirela

Seks Praktykant
mysle ze powinienes sie troche opanowac z ta masturbacja...i moze rzeczywiscie nie potrzebnie robiles to tego samego dnia, do tego dochodzi sters, ktory bardzo czesto jest przy pierwszym razie (zwlaszcza ze sklamales ze juz wspołzyles i tu błąd - bo moze pomyslales ze skoro ona jest juz po pierwszym razie a Ty nie to mozesz nie spełnic jej oczekiwan i wtedy wyjdzie na jaw ze ja oszukałes i to spotegowalo Twoje nerwy...)
a przeciez nie ma sie czego wstydzic ze jestes prawiczkiem. No i jej biodra i brzuszek, ktore Ci sie nie podobaja- wydaje mi sie ze to nie jest problem dla Twojej psychiki.

A tak apropo jetsescie ze soba 3 tygodnie...moze to za wczesnie zeby juz pojsc do lozka? :oops: sam twierdzisz ze wstydzisz sie seksu oralnego..to moze poczekajcie jeszcze i potem bedzie oki :wink:
 

glonojad

Cichy Podglądacz
sexu oralnego nie chciałem proponowac bo nie wiem jak by zareagowała na to ze członek jest nawilzony. moze by Ją to speszyło albo by pomyslała, że juz mialem wytrysk :wink: ale takiego stosunku bym sie nie wstydził i "zaawansowana" w tych sprawach partnerka by mnie napewno pobudziła

hmmm ale co teraz powiedziec. że jeszcze nie jestem gotowy? przeciez jestem (tzn myslalem tak do wczoraj). powiedziałem że nie jestem prawiczkiem i ze moje kontakty sexualne nastepywały zawsze w krótkotrwałych związkach. wiec niby czemu teraz mam czekac.... zwłaszcza, że Ona sama mi to zaproponowała ehhh kłamstwo rodzi nowe kłamstwo ale puki co sie nie przyznam bo zablokuje sie całkiem :p

ps. odpuszczam sobie tą masturbacje. musze zebrac troche cisnienia :wink:

hehe i zgole włosy łonowe - jak "mały" nie chce stac to za kare na miękkim leżeć nie bedzie :lol: <żart>
 

Mirela

Seks Praktykant
glonojad napisał:
powiedziałem że nie jestem prawiczkiem i ze moje kontakty sexualne nastepywały zawsze w krótkotrwałych związkach. wiec niby czemu teraz mam czekac.... zwłaszcza, że Ona sama mi to zaproponowała ehhh kłamstwo rodzi nowe kłamstwo ale puki co sie nie przyznam bo zablokuje sie całkiem :p
a nie blokujesz sie przez kłamstwo? bo mnie oszukiwanie by bardziej krepowalo... wy sie chyba za dobrze nie poznaliscie, mimo ze rozmawialiscie o seksie to chyba jednak nie do konca wiesz co ona mysli, np ten seks oralny, moze najpierw trzeba by z nia tak dokladniej porozmawiac co ona sadzi o tym i o tamtym...I NIE KŁAMAĆ
 

glonojad

Cichy Podglądacz
wydaje mi sie, ze kłamstwo jest w tym przypadku czescia skladowa tej blokady.
bo mnie oszukiwanie by bardziej krepowalo...
... niz prawda?? mnie chyba jednak nie i wole puki co to ukrywać chociaz wiem, że źle robie.

myslalem, ze to wszystko bedzie mniej skomplikowane :?
 

Mirela

Seks Praktykant
Oczywiscie ze lepsza jest prawda, przynajmniej sie czlowiek nie stresuje dodatkowo tym ze kogos okłamuje i to moze sie wydac...napisales ze ZAWSZE jestes szczery...no sorki alle jakos chyba nie bardzo...ale to tylko moje zdanie, moze Ty masz inne pojecie szczerosci :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mere

Seks Praktykant
Wszystkie rady się powtarzają, więc dodam tylko, że sie do nich przyłączam :D
W sprawach intymnych nie wolno oszukiwać drugiej osoby, zresztą w ogóle nie wolno :wink: , to nie wyścig, kto jest lepszy, bardziej doświadczony.
 

glonojad

Cichy Podglądacz
pamiętajcie tylko, że nie jestescie na moim miejscu więc nie wiecie , jak dokładnie wygląda to wszystko :!:
ok, juz wiem że wiekszosc proponuje "tylko prawde". a moze jeszcze jakies rady ??
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Ale tu nie ma się czego wstydzić :wink: Czy to, że ktoś odbył już stosunek, albo jeszcze nie jest powodem do wstydu :?: Dla mnie nie, więc i Ty nie powinieneś chyba popadać w jakieś kompleksy z tego powodu :wink:
 

Blue Eyed

Cichy Podglądacz
Młody18 napisał:
Nie wiem czego się w tym wstydzić, że się jest jeszcze prawiczkiem :p Ja też jeszcze jestem, a jestem rok od Ciebie młodszy :roll:
Przyczyna słabego wzwodu może być to, że...

Odezwał się prawiczek-spec:) Ja podczas mojego 1. razu też miałem identyczną sytuacje... podczas gry wstępnej stał mi na baczność, ale jak zacząłem wkładać gumke -opadł:( Powiedziałem dziewczynie że coś tu nie gra, ale zacząłem ją pieścić w tych miejscach, poczyłem że ona już moczy prześcieradło.. i wtedy byłem gotów.. no prawie gotów. Wszedłem, ale z oporami, mo nie była t opełna erekcja. Poprostu nic nie czułem do tej dziewczyny i myślę że to był jeden z głównych powodów... Teraz jestem z inną dziewczyną którąkocham z wzajemnością i nie mam żadnych, oj żadnych problemów z erekcją :)
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Blue Eyed napisał:
Odezwał się prawiczek-spec:)
Wiesz, co jak Ci się nie podoba, to nie czytaj moich postów a nie dogryzaj, to że prawiczek, to znaczy tylko że nie uprawiałem tradycyjnego seksu :) Zresztą już prawie nie byłbym prawiczkiem ale też mi klapło, dlatego się wypowiedziałem.
 

madzia

Podrywacz
nienawidzę kłamstwa !! niecierpię ! zdrada i klamstwo to 2 rzeczy których poprostu nie zdzierżę :twisted:
mój mis miał 21 lat kiedy stracił prawictwo... ze mną i było mi bardzo miło i cieszylam się że to wąłsnie ja jestem jego 1 dziewczyną. Nie ma powodu do wstydu... A Tobie chyba zabardzo zależy na tym żeby się pozbyć swego prawictwa... Najpierw może lepiej sie poznajcie?
I przestań się masturbować... Już coś na ten temat pisałam... Dużo straciłam wolę innych ostrzegać :(
 

Mirela

Seks Praktykant
a dlaczego to nie moze byc wlasnie jeden z powodow :?: no chyba ze chodzi o to ze dziewczyna ma chłopaka jedynie pociągąć niezaleznie od tego czy on czuje do niej cos wiecej....ale jak dla mnie seks bardzo silnie jest zwiazany wlasnie z miłością :)
 

sii

Biegły Uwodziciel
no to chyba dobrze znane jest ze to dziewczyna wsyzstko bardziej przezywa psychicznie a facet fizycznie...dlatego napisalem ze nie wydaje mi sie zeby do byl ( uwaga uwaga ) GLOWNY powod ...nie napisalem ze wogole - tylko wydaje mi sie ze w takim wypadku sa wazniejsze inne czynniki :|
 

Mirela

Seks Praktykant
zgodze sie ze dziewczyna z reguły przezywa wszystko bardziej duchowo, a to nie oznacza ze chlopak przezywa przewaznie wszystko bardziej fizycznie :>

to jakie te inne czynniki sa wazne w takim razie :?:
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Małopolska! Parę na pierwszy raz. Ogłoszenia 4
M Szukam pary na pierwszy raz Ogłoszenia 1
paypig Findom mój pierwszy raz Fetysze i perwersje 1
A Seks analny - pierwszy raz Porady seksualne 9
A Pierwszy raz Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry