• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, używa któryś z Was stymulatora prostaty?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Po pijaku w czasie zabaw z jedną panną zaproponowała, że zapakuje mi swój wibrator w tyłek. Od jakiegoś czasu krążyła wokół tego tematu, ale się nie zgadzałem.
Nie ukrywała, że to ją kręci.
W końcu w czasie imprezy na ucho powiedziała kilka wyuzdanych zdań włącznie z propozycją o której mowa wyżej i się zgodziłem :)
I powiem Wam, że wibrujący koniuszek jej wibratora (jakaś różowa chińszczyzna za kilkadziesiąt złotych) był o wiele silniejszy niż poczucie dyskomfortu.
Powstał plan zakupu jakiegoś "męskiego" masażera, niekoniecznie za miliony monet.

Coś możecie zaproponować?
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Dobra, wybrałem sam :)

Padło na Pretty Love Backie. Powiem Wam - całkiem sympatyczny gadżet...
Trochę straszny po rozpakowaniu (rozmiar), ale jak już poszło to całkiem fajne wrażenia.
3EzkZDd.jpeg
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Wszystko OK. Nie korzystam dzień w dzień, takie doznania serwuję sobie raz na jakiś czas.
Ogólnie daje trochę więcej do orgazmu 🙃
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
co sądzisz o takich masazerach z ringiem na penisa ?
Może pytanie nie do mnie, ale ja miałem trudnosci z nałożeniem takiego ringa, a jak już założyłem, to trochę za bardzo cisnęło i na koniec zabawka trafiła do śmieci, bo chodzi przecież o to żeby krew dopływała..
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Może pytanie nie do mnie, ale ja miałem trudnosci z nałożeniem takiego ringa, a jak już założyłem, to trochę za bardzo cisnęło i na koniec zabawka trafiła do śmieci, bo chodzi przecież o to żeby krew dopływała..
Spróbuj z lasso na penisa - wtedy sam dostosowujesz rozmiar

 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Po postach i obserwacji postanowiłem też zaopatrzyć się w taki masażer z pilotem i powiem szczerze , że odlot 1 klasa!!! Poczatki z włożeniem oczywiście były, ale potem zabawa zajefajna. Daje takiego kopa i na takie wibracje że ciężko się skupić na czymś innym niż na masażeru. Do tego pompowanie robi takie wrażenie wypełnienia , że doznania są jeszcze większe no i pilot w dłoni partnera to już prawdziwa Extrema. Odlot na całego !!! Polecam każdemu kto lubi nowośći i próby...
 
Mężczyzna

porucznik7

Cichy Podglądacz
Ja sobie zafundowałem Nexus revo. Chyba nigdy nie byłem tak bardzo skupiony, i nie miałem tak wielkich oczu jak podczas pierwszej aplikacji (to ma tylko 3,4cm średnicy) musze powiedzieć że jakiegoś wielkiego wow nie było, bo w zasadzie z wrażenia zmiękła mi fajka. Nie ciągnie mnie za bardzo do ponownych prób, ale od czasu do czasu jestem ciekaw jak mogłoby być przy kolejnej.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Po postach i obserwacji postanowiłem też zaopatrzyć się w taki masażer z pilotem i powiem szczerze , że odlot 1 klasa!!! Poczatki z włożeniem oczywiście były, ale potem zabawa zajefajna. Daje takiego kopa i na takie wibracje że ciężko się skupić na czymś innym niż na masażeru. Do tego pompowanie robi takie wrażenie wypełnienia , że doznania są jeszcze większe no i pilot w dłoni partnera to już prawdziwa Extrema. Odlot na całego !!! Polecam każdemu kto lubi nowośći i próby...
Można spytać jaki i skąd kupiłeś? Różne są, i opinie o niektórych są bardzo kiepskie. Wolałbym kupić coś sprawdzonego.

Możesz też polecić jakiś dmuchany dobry korek?

Pozdrawiam
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry