• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy┼é─ůcznie dla doros┼éych. Je┼╝eli nie jeste┼Ť pe┼énoletni, lub nie chcesz ogl─ůda─ç tre┼Ťci erotycznych koniecznie opu┼Ť─ç t─ů stron─Ö.

Panowie, czy macie co┼Ť przeciwko nieogolonym nogom u kobiet?

Czy przeszkadzaj─ů wam nieogolone nogi u kobiet?

• Tak, przeszkadza mi to podczas seksu

Votes: 19 61,3%
  • Nie przeszkadza mi to podczas seksu

Votes: 9 29,0%
  • Tak, przeszkadza mi w sukience itp.

Votes: 19 61,3%
  • Nie przeszkadza mi w sukience itp.

Votes: 5 16,1%

• Total voters
    31
M─Ö┼╝czyzna

jestem31

Cichy Podgl─ůdacz
Osobi┼Ťcie to mi jest to oboj─Ötne... To kobieta ma si─Ö czu─ç dobrze i pewna siebie... Ja jako m─Ö┼╝czyzna to albo to akceptuje albo dostaje bana na seks­čśé
Moja by┼éa wog├│le nie depilowa┼éa n├│g a mia┼éa g┼éadziutkie i delikatne w dotyku jak aksamit... Nie ros┼éa na jej sier┼Ť─ç na nogach i tyle.

stroiczek

Biegły Uwodziciel
Kobiety maj─ů bardzo sk─ůpe ow┼éosienie na nogach, kt├│rego mo┼╝na nie zauwa┼╝y─ç, nawet gdy nogi s─ů nieogolone.

M─Ö┼╝czyzna

DuxDux

Cichy Podgl─ůdacz
Muszom by─ç ogolone xD st├│pki balsamowane i piel─Ögnowane skarpetkami z┼éuszczaj─ůcymi Ôś║´ŞĆ­čśő

M─Ö┼╝czyzna

Uselink

Nowicjusz
To po prostu dbanie o siebie. Kwestia estetyki. W niekt├│rych krajach jest nieodzownym elementem przygotowa┼ä do ┼Ťlubu.
Depilacja by┼éa znana ju┼╝ w staro┼╝ytnym Rzymie i o czym┼Ť to ┼Ťwiadczy.

M─Ö┼╝czyzna

Banisteriopsis2

Podrywacz
To zale┼╝y, czy i na ile w┼éoski na nogach rzucaj─ů si─Ö w oczy. Jak si─Ö cienkie, mi─Ökkie i jasne, to mo┼╝na ich nie zauwa┼╝y─ç, i wtedy nie przeszkadzaj─ů. Co innego gdy s─ů grube, ciemne i dobrze widoczne.
Og├│lnie, to kobiecie ma by─ç wygodnie.
A czy przeszkadzałoby mi podczas seksu - pewnie też zależy, jak bardzo byłbym napalony.

M─Ö┼╝czyzna

damdam

Podrywacz
Wszystko zale┼╝y od tego jak si─Ö patrzy na to, kr├│tkie w┼éoski nie przeszkadzaj─ů, ale jak bym widzia┼é takie w┼éosy na nogach jak u faceta, to ju┼╝ by mi po prostu to nie pasowa┼éo i tyle ­čĄĚÔÇŹÔÖé´ŞĆ

M─Ö┼╝czyzna

xavras

Seks Praktykant
Mi si─Ö nie podobaj─ů ow┼éosione nogi u kobiet. Ale to wszystko to kwestia indywidualna. Tak samo jak lubi─Ö ogolon─ů cipk─Ö, ale czasem to taka odro┼Ťni─Öta drapi─ůca jest fajna ;)

M─Ö┼╝czyzna

NaWesoło

Seks Praktykant
Ciekawe, czy sam golisz ­čĄö­čĄö
1. Jestem facetem i czu┼ébym si─Ö z tym poprostu ┼║le. Jak kto┼Ť lubi to niech goli.
2. Mam do┼Ť─ç mikry zarost. Nie nale┼╝─Ö do tych ow┼éosionych.
3. Moja żona lubi moje owłosienie.

Dotykaj─ůc kobiec─ů nog─Ö r├│wnie ow┼éosion─ů co moja czu┼ébym si─Ö jakbym dotyka┼é faceta a jestem hetero i to zdecydowanie mnie nie kr─Öci.
Mo┼╝e jakiego┼Ť ch┼éopa takie co┼Ť kr─Öci ale mnie zdecydowanie nie. Na szcz─Ö┼Ťcie ludzi jest na ┼Ťwiecie ca┼éa plaga i ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie.

KonserwaMan

Cichy Podgl─ůdacz
Raczej nie podobaj─ů mi si─Ö u kobiety nieogolone nogi. No chyba, ┼╝e kobieta ma rzadkie, jasne, cienkie i delikatne ow┼éosienie i odrastaj─ůce w┼éoski wtedy ci─Ö┼╝ko zauwa┼╝y─ç.

Prywatne rozmowy
Pomoc U┼╝ytkownicy
    Nie do┼é─ůczy┼ée┼Ť do ┼╝adnego pokoju.
    Do g├│ry