• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opalanie nago na łonie natury

Mężczyzna

walikonikzb

Nowicjusz
fajna sprawa, zwłaszcza na plażach naturystycznych. Znaleźć sobie ustronne miejsce i odpocząć w ciszy bez tych wszystkich zapoconych parawaniarzy z gromadą potomstwa ;)
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Uwielbiam leżeć cały nagi nad rzeka i tak właśnie się opalać nie mam tez problemu jeśli podczas takiego opalania ktoś mnie będzie widział np przechodząc w pobliżu
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Mam to szczęście że mam duży ogród i nie muszę nigdzie jeździć. W tym roku chcę zrobić takie mega intymne miejsce i może żona dołączy
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Na razie muszę żonę trochę otworzyć na zrzucenie ciuchów. Ale plaża mnie kusi, oj kusi
Polecam z czystym sumieniem byłem kilka razy i jest to coś niesamowitego opalać się między innymi nagimi ludźmi z świadomością że nikt na nikogo krzywo nie patrzy nie krytykuję , tylko po prostu korzysta z plaży wody i słońca . Chociaż pierwsze kilka razy były przyznaje trochę trudne po mimo że tak naprawdę nigdy nie przejmowałem opinia na mój temat tym co inni mówili a na początku kiedy zaczynałem opalać się nago czułem wzrok innych i to jak patrzą na mnie w szczególności na mojego penisa ponieważ w spoczynku ma może z 4,5 cm ale tak naprawdę później przestałem się tym przyjmować i już nie mam z tym najmniejszego problemu od kilku dobrych lat i teraz przy każdej okazji gdzie tylko mogę opalam się nago . Bo tak naprawdę nikt z tych osób które na początku trochę mnie zraziły do takiego opalania tak naprawdę nie wiedział co z tego maluszka robi się podczas wzwodu
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Mam takie swoje miejsce nad rzeką dość rzadko uczęszczane przez innych , gdzie mogę się swobodnie opalać i wejść do wody co jakiś czas oczywiście nago
 
Mężczyzna

kukacz24

Cichy Podglądacz
Od ponad pięciu lat regularnie laterm opalam się na plażach nudystów. Na początku trochę trudno było się przełamać, ale szybko przeszło. Na Zachodzie jest o niebo lepiej, jeśli chodzi o atmosferę - zero krzywych akcji, które niestety zdarzały się w Polsce.
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Robiłem to w Niemczech nad jeziorem😏 Pierwszy raz najbardziej emocjonujący,słonce grzejące penisa i potem dupke 😈 Pływanie nago oczywiście też,bardzo wyzwalające uczucie 😏 No i dreszczyk że ktoś zobaczy 😎 Seks też w sumie tam uprawiałem 😅😈🔥
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry