• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Omegle, Dirtyroulette, 6obcy...

ubalas

Cichy Podglądacz
spoko jest strona np skibbel.com tam losujesz osobe( 85-90% faceci 5% spam i reszta wiadomo) ale to ty wybierasz do kogo ,,zadzwonic'' lub ktos moze probowac z Toba nawiazac video rozmowe, lub mozna popisac
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
Na Omegle to sami faceci, jeśli chodzi o te randkowe apki to mam konta na Badoo i na Tinderze, ale jak pisałem tam do którejkolwiek dziewczyny, to albo nie odpisywały, albo "ucinały" rozmowę 😕
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Z Badoo aktualnie korzystam, ale szukając kogoś na poważnie. Nie jest taka zła ta aplikacja. W porównaniu z Tinderem jest tam przynamniej kilka informacji o kimś.
 
Mężczyzna

Not wisdom at all

Cichy Podglądacz
Byłam na 6obcy i takie sztywne rozmowy wychodziły, nie dało się ich pociągnąć dalej :/

Mam jeszcze konto na tinder i badoo.

To na tinder nie odpisują (rzadko) na wiadomości, nie wiem czemu, ale są bardziej atrakcyjni mężczyźni.

Na badoo odpisują, piszą ale mężczyźni (i kultura wypowiedzi) pozostawiają wiele do życzenia, choć czasem trafi się ktoś fajny.

Jeszcze byłam na ablo- ale tam się szerzy od propozycji seksualnych.. :(

I mam jeszcze konto na penpal - tam można poznać ciekawe osoby do pisania, jako znajomych.
Mam również konto na penpal, chyba dobrze się rozejrzeć trzeba i poszukać Ciebie Aisog01 😊
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Cała Polska Spotkania na omegle Ogłoszenia 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry