• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Omegle, Dirtyroulette, 6obcy...

Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Jeszcze jest opcja, że dał w prawo nie czytając opisu, a po spasowaniu jak przeczytał opis to zrezygnował z rozmowy.
Ewentualnie automatycznie was spasowało, ale mu się nie spodobałaś ;P
 
Mężczyzna

sebek97

Cichy Podglądacz
Fake? Przy dużej ilości zdjęć, opisie, spotify i dodanym instagramem 🤔
Na tinderze jest masa kont które mają samego instagrama podanego lub też opis "rzadko tu bywam, szybciej złapiesz mnie na ig:..". Szkoda czasu na takie osoby zazwyczaj, bo są tam tylko po to by podbić sobie obserwujących. A nawet jeśli ma się z taką osobą parę to zazwyczaj albo nie odpisze albo po 2 wiadomościach urywa kontakt. 😒
 
A

artkam

Guest
Dlatego szukajcie tutaj, na forumie. Szybciej odpisza, pod warunkiem, ze zagladaja w miare czesto bo jak napiszecie do kogos kto ostatni raz byl aktywny pare lat temu to marne szanse xD
 
L

lucyfer69

Guest
Ja często pisze na zbiorniku ale tutaj też specyficzne grono ludzi
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Jak byś Ty zaczął? Ja piszę "hejka" lub "hejka I odpowiedź do opisu.

Jak piszę samo "hejka", bo nie wiem czy będzie chciał dalej prowadzić konwersację ze mną.
Te " hej/ hejka" mało zachęcające. Też bym nie odpisała.
I uprzedzam pytanie. Nie, nie mam kont na żadnym randkowym.
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Te " hej/ hejka" mało zachęcające. Też bym nie odpisała.
I uprzedzam pytanie. Nie, nie mam kont na żadnym randkowym.
Tak to samo jest na gg, kiedyś z żoną mieliśmy tam konto jako para.
takie zaczepki w stylu hej/hejka/cze i to przeważnie od kobiet, one zupełnie nie potrafią zaczepić czy zagadać. Nie mówiąc już o samej korespondencji, gdzie bardzo często ich wypowiedzi składały się z kilku słów. O pełnym zdaniu można było zapomnieć.
Nie lepsi byli mężczyźni którzy przeginali już w drugą stronę zasypując nas wierszykami na powitanie :D
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Tak to samo jest na gg, kiedyś z żoną mieliśmy tam konto jako para.
takie zaczepki w stylu hej/hejka/cze i to przeważnie od kobiet, one zupełnie nie potrafią zaczepić czy zagadać. Nie mówiąc już o samej korespondencji, gdzie bardzo często ich wypowiedzi składały się z kilku słów. O pełnym zdaniu można było zapomnieć.
Nie lepsi byli mężczyźni którzy przeginali już w drugą stronę zasypując nas wierszykami na powitanie :D
Tu też znajdziesz parę kwiatków, gdzie rozwinięcie zdania, znaki interpunkcyjne są czarną magią, nie wspominając o ortografii- ostatnie to najczęściej olewanie autokorekty a wiadomo, że później "idzie" z automatu z błędami, bo tak zapamiętał sprzęt 😂.
To chyba znak obecnych czasów, gdzie wszystko przychodzi łatwo (albo powinno przychodzić łatwo) i idziemy na skróty. 🤔
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Tu też znajdziesz parę kwiatków, gdzie rozwinięcie zdania, znaki interpunkcyjne są czarną magią, nie wspominając o ortografii- ostatnie to najczęściej olewanie autokorekty a wiadomo, że później "idzie" z automatu z błędami, bo tak zapamiętał sprzęt 😂.
To chyba znak obecnych czasów, gdzie wszystko przychodzi łatwo (albo powinno przychodzić łatwo) i idziemy na skróty. 🤔
Najgorsze jest to co ja czasem widzę u siebie w pracy. Ludzie po studiach nie potrafią przygotować najprostszej prezentacji.
Napisanie maila z opisem problemu, bądź zadaniem zwykłego pytania czasem niektórym stwarza barierę nie do przejścia.
Ten świat chyba faktycznie idzie w kierunku jednopalcowych robotów, które jedynie co potrafią to kliknięcie like(y)
Ale nie ma się czym przejmować, przynajmniej tak się w prostu sposób ich filtruje i ignoruje.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Najgorsze jest to co ja czasem widzę u siebie w pracy. Ludzie po studiach nie potrafią przygotować najprostszej prezentacji.
Napisanie maila z opisem problemu, bądź zadaniem zwykłego pytania czasem niektórym stwarza barierę nie do przejścia.
Ten świat chyba faktycznie idzie w kierunku jednopalcowych robotów, które jedynie co potrafią to kliknięcie like(y)
Ale nie ma się czym przejmować, przynajmniej tak się w prostu sposób ich filtruje i ignoruje.
Ale nie wiem co gorsze - najprostsze zdanie, czy bełkot polany wodą, gdzie tłumacz z polskiego, na nasze miałby problem z rozszyfrowaniem . 😂
Dobra, wystarczy tego off top, bo zaraz nas konik postawi do pionu.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Cała Polska Spotkania na omegle Ogłoszenia 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry