• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odrażające fetysze

Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Fetysz stóp. Ogólnie stopy jak i wogóle nogi są dla mnie aseksualne a np lizanie stóp to dla mnie słaby temat
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Dla mnie odrażające są takie, gdzie jedna osoba jest krzywdzona na siłę, do bólu, a w szczególności, gdzie jest kaleczona. W sumie też scat.

Wyjątek co do mocnej przemocy stanowi dla mnie, gdy krzywdzony jest silniejszy mężczyzna a dominującą jest kobietą, lub kobiety. To mogę trochę znieść. 😉
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Te związane z dziećmi albo zwierzętami.
Pozostałe - jak kręcą obie strony i nie dotyczą mnie - to niech sobie tam fetyszują :p

Te dwa co wymieniłeś to nie są żadne fetysze tylko zwykłe przestępstwa i wynaturzenia. Tak samo kazirodztwo.

Ja nie akceptuje niczego co ma jakiekolwiek elementy przemocy, bólu. Żadne zabawy w niewolnika/niewolnice. Tak samo mocna dominacja to nie moja bajka. I żadne fetysze "medyczne" typu lewatywa czy cewnikowanie.

Natomiast sama fizjologia ( pissing ) jest dla mnie spoko :D
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja nie akceptuje niczego co ma jakiekolwiek elementy przemocy, bólu. Żadne zabawy w niewolnika/niewolnice. Tak samo mocna dominacja to nie moja bajka. I żadne fetysze "medyczne" typu lewatywa czy cewnikowanie.
W sensie, że nie chcesz sam doświadczać takich praktyk, czy nie podoba się jak ktoś to robi?
Bo jak sam to spoko, ale jak nie akceptujesz u kogoś, to nie rozumiem, są tacy co lubią zadawać ból i tacy co lubią aby im ten ból zadawano. Nic nam do tego.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
No mowa jest o fetyszach które nas odrzucają więc to oczywiste że sam nie chciałbym ich doświadczać. Ale i ogólnie też mi się nie podobają.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry