• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odgrywanie ról

Danio100

Nowicjusz
Kiedyś ze swoim byłym facetem mieliśmy taką zabawę, że podczas robienia loda wymawiał imię jakiejś naszej znajomej, koleżanki albo kogoś kogo oboje znaliśmy np. z widzenia i obciągałam "udawając", że to "ta wymieniona" właśnie robi. Kreatywność polegała na tym, że sama w głowie wymyślałam jak mogłaby jedna czy druga to robić ;) Chłopak bardzo zadowolony, a ja nakręcałam się tą sytuacją. Dla kogoś może głupie, ale mnie się podobało 😃
Świetnym pomysł . Ciekawe czy w drugą stronę też by to działało. Chyba nie wiem jak to zaproponować :). Mi się zdarzało zakładać żonie opaskę na oczy i raz penetrować ja penisem a później wibratorem jako inna osoba.
 
Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Nie miałam okazji ale fajna sprawa,dużo fajnych przebrań erotycznych jest 🤪 komuś może wydawać się dziecinne ale jak dla mnie fajna zabawa i żeby nie było rutyny w związku.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Nie miałam okazji ale fajna sprawa,dużo fajnych przebrań erotycznych jest 🤪 komuś może wydawać się dziecinne ale jak dla mnie fajna zabawa i żeby nie było rutyny w związku.
Potwierdzam mega-fajna zabawa. Nawet nie potrzeba do tego jakiś wymyślnych strojów,każda kobieta w swojej szafie znajdzie coś odpowiedniego :)
 
Kobieta

jasmine

Nowicjusz
Świetnym pomysł . Ciekawe czy w drugą stronę też by to działało. Chyba nie wiem jak to zaproponować :). Mi się zdarzało zakładać żonie opaskę na oczy i raz penetrować ja penisem a później wibratorem jako inna osoba.
W drugą stronę tego nie przerabiałam. Wydaje mnie się, że kobieta ma łatwiej w tym co ja robiłam.
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Mnie się marzy odegrać rolę takiej kurewki z której każdy sobie korzysta. Jestem w pończochach i zajebistych szpilach, mam wypiętą dupę i każdy facet który chce podchodzi, rucha mnie do spustu aż sperma mi cieknie z dupy...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry