• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obciaganie z polykiem

Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Moja pani jeszcze jakieś 5 lat temu kategorycznie odmawiała finału w ustach czy na twarz. Później jej się odmieniło 🤔 zaczęła się domagać żebym kończył w buzi. Teraz połyka, wysysa do końca i oblizuje główkę 😍 kilka razy położyła się na plecach że spuszczoną z łóżka głową i kazała się zerżnac w buzię i spuścić na twarz. Raz robiąc loda po alko zapuściła się do tyłka i tam taż chwilę zabawiła 😁
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Mojej na pewno raz, a może z dwa razy doszedłem w ustach. Nawet pierwszy raz przejąłem od niej "ładunek" i ją połknąłem, bardzo mi się to podobało, ale jej ten smak działa ponoć wymiotnie i już od lat nie ma takiej opcji, mimo, że mówi, że by chciała, ale nie może. Tak, że lodzik regularnie jest, ale bez polewy 😉

No ale przynajmniej lubi jak kończę w niej normalnie 😍
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Ehhh laska z finiszem zawsze na tak. Zresztą żona sama mi powiedziała że widząc że jaram się tym jak ognisko w lesie sama ma z tego sporą radochę. W sumie to chyba jedyny moment kiedy ona ma władze a ja jestem potulny jak baranek.
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Uwielbiam seks oralny. Kocham brac i dawac, kocham widziec szczescie, radosc, ulge i podniecenie na twarzy faceta. Kocham tez to ze jest bezbronny i ja tu rzadze w tej chwili. Wolno czy szybko, subtelnie i delikatnie czy rozpychajacy się, ostry i mocny galop w moich ustach... Niewazne kazda postac seksu oralnego lubie bo mnie to rozgrzewa i podnieca. Uwielbiam spust do głęboko do gardla, do ust, na piersi, tyłek, plecy... Uwielbaim po wszystkim wylizac dokładnie cały trzon i główkę, zostawić na główce soczystego buziaka, oblizać, poklepać się kutasem po policzkach, włożyć oba jajka na raz do buzi, pozostawić ślad pazurków na tyłku i udach zaznaczając że to moje terytorium i ja tu rządze. Facet może mi w takich chwilach gładzić po włosach, po policzkach, odgarniać moje włosy, jeszcze bardziej szerzej rozstawiać swoje nogi i robić dla mnie miejsce- ma ułatwiać mi współpracę.
Ps. Zdarza mi się szczytować jak mam kutasa w ustach i go obciągam.
 

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
Uwielbiam seks oralny. Kocham brac i dawac, kocham widziec szczescie, radosc, ulge i podniecenie na twarzy faceta. Kocham tez to ze jest bezbronny i ja tu rzadze w tej chwili. Wolno czy szybko, subtelnie i delikatnie czy rozpychajacy się, ostry i mocny galop w moich ustach... Niewazne kazda postac seksu oralnego lubie bo mnie to rozgrzewa i podnieca. Uwielbiam spust do głęboko do gardla, do ust, na piersi, tyłek, plecy... Uwielbaim po wszystkim wylizac dokładnie cały trzon i główkę, zostawić na główce soczystego buziaka, oblizać, poklepać się kutasem po policzkach, włożyć oba jajka na raz do buzi, pozostawić ślad pazurków na tyłku i udach zaznaczając że to moje terytorium i ja tu rządze. Facet może mi w takich chwilach gładzić po włosach, po policzkach, odgarniać moje włosy, jeszcze bardziej szerzej rozstawiać swoje nogi i robić dla mnie miejsce- ma ułatwiać mi współpracę.
Ps. Zdarza mi się szczytować jak mam kutasa w ustach i go obciągam.
czyli to jednak nie jest mitem że kobieta może mieć przy tym orgazm ??
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Uwielbiam seks oralny. Kocham brac i dawac, kocham widziec szczescie, radosc, ulge i podniecenie na twarzy faceta. Kocham tez to ze jest bezbronny i ja tu rzadze w tej chwili. Wolno czy szybko, subtelnie i delikatnie czy rozpychajacy się, ostry i mocny galop w moich ustach... Niewazne kazda postac seksu oralnego lubie bo mnie to rozgrzewa i podnieca. Uwielbiam spust do głęboko do gardla, do ust, na piersi, tyłek, plecy... Uwielbaim po wszystkim wylizac dokładnie cały trzon i główkę, zostawić na główce soczystego buziaka, oblizać, poklepać się kutasem po policzkach, włożyć oba jajka na raz do buzi, pozostawić ślad pazurków na tyłku i udach zaznaczając że to moje terytorium i ja tu rządze. Facet może mi w takich chwilach gładzić po włosach, po policzkach, odgarniać moje włosy, jeszcze bardziej szerzej rozstawiać swoje nogi i robić dla mnie miejsce- ma ułatwiać mi współpracę.
Ps. Zdarza mi się szczytować jak mam kutasa w ustach i go obciągam.
Ach...Skorpionka.Jak ja bym Ciebie....ach...
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry