• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obciaganie z polykiem

Mężczyzna

xdaniel95

Cichy Podglądacz
Moja kobieta zawsze obciąga mi a potem wszystko przyjmuje do buzi i połyka. Ostatnio miałem taki wytrysk że nie zmieściło się i aż się zakurztusila. Poleciało po szyi na piersi i brzuch 😁
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Kazik_93

Nowicjusz
Moja kobieta zawsze obciąga mi a potem wszystko przyjmuje do buzi i połyka. Ostatnio miałem taki wytrysk że nie zmieściło się i aż się zakurztusila. Poleciało po szyi na piersi i brzuch 😁
Ehh, pozazdrościć. U mnie lody ze spustem do buzi ale zaraz leci do toalety wypluć, Sex tylko i wyłącznie w gumie i to raz, dwa razy na tydzien
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Przed urodzeniem dziecka żona uwielbiała połykać, praktycznie każdego loda kończyła połykiem, musiałem mocno prosić o finał na twarz czy cycki, po sexie chciała żebym nie kończył w niej czy na niej tylko w ostatniej chwili wkładał jej kutasa do ust żeby mogła połknąć moją spermę. Po porodzie mocno się zmieniło, mogę kończyć gdzie chcę na cyckach, stopach na twarzy a nawet na włosach tylko nie w ustach, mogę nawet spuścić się jej na twarz i kutasem rozsmarować spermę po całej buzi tylko żebym nie kazał jej połykać
 
Mężczyzna

Kazik_93

Nowicjusz
Przed urodzeniem dziecka żona uwielbiała połykać, praktycznie każdego loda kończyła połykiem, musiałem mocno prosić o finał na twarz czy cycki, po sexie chciała żebym nie kończył w niej czy na niej tylko w ostatniej chwili wkładał jej kutasa do ust żeby mogła połknąć moją spermę. Po porodzie mocno się zmieniło, mogę kończyć gdzie chcę na cyckach, stopach na twarzy a nawet na włosach tylko nie w ustach, mogę nawet spuścić się jej na twarz i kutasem rozsmarować spermę po całej buzi tylko żebym nie kazał jej połykać
Ehh, i tak zazdroszczę. Choć dzisiaj, moja zrobila mi lodzika z rana, spuszczaj się standardowo w ustach a ona po chwili coś do mnie mówi.
pierwszy raz połknęła moja sperme
 
Mężczyzna

Krejzol_38

Cichy Podglądacz
Zazdroszczę kolegom, niestety moje dotychczasowe partnerki nie dały się namówić. I tak w wieku 38 lat jestem w tym temacie prawiczkiem lol 🤣
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry