• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost poniżej 180

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
@user96 Zamiast skamleć, napisz do którejś z dziewczyn. Przedstaw sie ładnie i zadaj pytanie, np: Dzień dobry, czysądzisz z taki facet jak ja... tu podajesz podstawowe informacje, w tym wzrost oczuwiście też, ma szanse na nawiązanie kontaktu z dziewczynami takimi jak Ty. Albo ci odpowie, albo nie. Ale sprawę niejako pchniesz do przodu (nie dziekuj:D) A nuz bedzie mialla dobry nastrój, a wtedy.......powie ci z takimi jak ja to nie, ale spróbuj gdzie indziej. I juz ci bedzie łatwiej, pierwsze strzały padły
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
@user96 Daj znać jak napiszesz, i zrób to jak najszybciej. Naprzód@user96! I nie myśl nad tym tylko rób;) Już nie masz nic do stracenia
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Mając takie problemy umrzesz ze zgryzoty...
Wyjdź na ulicę i popatrz na ludzi idących w parach. Ilu z nich ma powyżej 177 a ilu poniżej?
W Warszawie mężczyźni są jednakże przeciętnie wyżsi niż w Łodzi i w miasteczkach zachodniego Mazowsza. A kobiety piękniejsze.

A dla załamanych ułomności, jaką jest niski wzrost, piosenka z filmu nakręconego w Łodzi, dawno temu. Możemy się przynajmniej pośmiać z tego m mankamentu
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Popracuj nad swoją postawą, zrezygnowany, zniecierpliwiony i negatywnie nastawiony do świata mężczyzna nie będzie pociągający, nieistotne ile ma wzrostu.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Hm....możę Twoje podejście jest zbyt roszczeniowo-zadaniowe. Albo tak jest przez nie odbierane. Taki styl jest prezentowany przez osoby, które nie dążą do stałego ziązku niezależnie od płci, która reprezentują. A na SF znalezienie kogos odpowiedniego to albo przypadek, albo zrzadzenia losu.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Hm....możę Twoje podejście jest zbyt roszczeniowo-zadaniowe. Albo tak jest przez nie odbierane. Taki styl jest prezentowany przez osoby, które nie dążą do stałego ziązku niezależnie od płci, która reprezentują. A na SF znalezienie kogos odpowiedniego to albo przypadek, albo zrzadzenia losu.
Szukam kogoś dużo dłużej niż 5 lat naprawdę żadna do mnie nie napisała osobą nawet jak pisałem .Nic kompletnie.Moze trochę zrozumienia powieneś okazać .
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Popracuj nad swoją postawą, zrezygnowany, zniecierpliwiony i negatywnie nastawiony do świata mężczyzna nie będzie pociągający, nieistotne ile ma wzrostu.
Niestety uświadomiłem sobie parę lat temu ,że żyje w takich czasach gdzie bardzo trudno dostosować się do społeczeństwa .Cieżko poznać kogoś w tych czasach internet wcale ułatwia sprawy a w realu jest tak ,że ludzie są bardzo nieufni do ludzi.
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Ja na wstępie słyszałem od dziewczyny nie jednej ,że jestem za niski .Nie szukałem dziewczyny +170 lub 175 cm bo po co mi taka.Żeby słyszeć skiełczenie że jestem za niski.
 
Mężczyzna

Shiro

Nowicjusz
Ja bym się dziwnie czuł z wysoką dziewczyną i w czym problem? Szukam niskiej albo średniej. Większy problem mają dziewczyny 190 niż facet 170
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry