• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niski wzrost poniżej 180

Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Bardzo martwi to Krzysztofa że "on " się w rozwoju cofać. Kiedyś w zwisie miał trzydzieści teraz ledwo w garści się mieści.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ludzie, ile można słuchać tego pierdolenia….

Przeszłam przez 4 strony tej konwersacji, a jakbym przeczytała 30.
Co byśmy tu nie napisali to i tak, założycielu tematu, nie dociera do Ciebie.
Wchodzisz na tindera, bo z tego co widzę, to szukałeś na portalach zamiast wyjść do ludzi, i oczekujesz, że będą ci padać tam do kolan, co się stało ze społeczeństwem do cholery??
To już nie można zagadać do dziewczyny normalnie na ulicy? Zjedzą cię?
Wszystko co tu piszemy, odbija się jak od ciebie jak od ściany. Czy ty wogóle czytasz co tu ludzie napisali?
Założę się, że choćby jakaś była tobą zainteresowana, to i tak tego nie zauważysz, bo przecież wiesz lepiej.
Przestań torturować nas i siebie
 
Mężczyzna

user96

Cichy Podglądacz
Ludzie, ile można słuchać tego pierdolenia….

Przeszłam przez 4 strony tej konwersacji, a jakbym przeczytała 30.
Co byśmy tu nie napisali to i tak, założycielu tematu, nie dociera do Ciebie.
Wchodzisz na tindera, bo z tego co widzę, to szukałeś na portalach zamiast wyjść do ludzi, i oczekujesz, że będą ci padać tam do kolan, co się stało ze społeczeństwem do cholery??
To już nie można zagadać do dziewczyny normalnie na ulicy? Zjedzą cię?
Wszystko co tu piszemy, odbija się jak od ciebie jak od ściany. Czy ty wogóle czytasz co tu ludzie napisali?
Założę się, że choćby jakaś była tobą zainteresowana, to i tak tego nie zauważysz, bo przecież wiesz lepiej.
Przestań torturować nas i siebie
Ja torturuje tutaj ludzi.Przesladuje znęcam się nad kimś nad tobą ?Nie była zainteresowana żadna i nie będzie .Wyszedłem do ludzi i nic to nie zmieniło zresztą nie będę strzepić ryja bo po chuj .
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ja torturuje tutaj ludzi.Przesladuje znęcam się nad kimś nad tobą ?Nie była zainteresowana żadna i nie będzie .Wyszedłem do ludzi i nic to nie zmieniło zresztą nie będę strzepić ryja bo po chuj .
Chyba co drugi dzień pytasz o to samo. Na czacie i w tematach ludzie Ci piszą za każdym razem jak jest, ale ty idziesz w zaparte i wogóle nie słuchasz co się do ciebie pisze.
Poza tym masz 28 lat dopiero. Całe życie przed tobą. Ale jak będziesz tak uparty jak osioł to nawet jak znajdziesz dziewczynę to sorry, ale będą wióry leciały i to nie w pozytywnym słowa znaczeniu
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry