• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nie mogę wejść w cipkę dziewicy

Mężczyzna

BrandonLeo

Cichy Podglądacz
To normalne. Dziewczyny bez żadnego doświadczenia seksualnego łatwo się denerwują podczas seksu. Staraj się zachowywać jak gentleman i spraw, aby czuła się bezpiecznie i komfortowo, aby odprężyła swoje ciało. Łatwiej będzie ci wejść, kiedy ona zrelaksuje swoje ciało.
 
Mężczyzna

Sperm Reservoir

Cichy Podglądacz
Błona dziewicza potrzebuje się naciągnąć lub rozerwać, a do tego jeden numerek nie wystarcza. Z moją byłą robiliśmy to kilka razy, zanim doszło do skutku. Tak więc: cierpliwości.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Broń boże misjonarz, tylko piesek. Mocno wypięta, a ty wtedy szybko działaj. Nie męcz jej, zrób to szybko, mocno i po sprawie. Albo gruba błona, albo pochwica, albo wulwodynia przy tym są takie problemy. Mineta- lubrykant- piesek- działasz.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Mozecie mi napisac czy wprowadzenie czlonka do pochwy dziewicy moze byc az tak trudne? Ostatnio z dziewczyna probowalismy odbyc nasz pierwszy raz. Niestety mimo wielu wysilkow nie moglem wprowadzic czlonka do jej pochwy. Troche bylismy spieci (wiadomo pierwszy raz) ale pomagalismy sobie rekoma piescic sie. Wydawalo mi sie, ze dziewczyna jest juz dostatecznie rozluzniona (po jej reakcjach to przypuszczam), ale nie dalo rady. Probowalismy pare razy, pozycja byla odpowiednia i nic

Zauwazylem tez dziwna rzecz, przez ten czas nie moglem utrzymac pelnego wzwodu. Momentami troche opadal i potrzebna byla interwencja jej reki. Wczesniej podczas wlasnej masturbacji nie mialem jakos z tym problemu. Wydaje mi sie, ze bylem dosyc podniecony.
Czy na fakt, ze nie moglem wejsc w nia moze byc to ze ona jest dosyc niska? (czyli wszystko ma mniejsze ;) )

Nie wiem czy mam sie zaczac martwic, ze to ja dalem plame (niemogac doprowadzic do pelnego wzwodu)?
Jak nie mogę, to przez nogę :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry