• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Naturalny sposób na powiększenie biustu

tylko_ja17

Seks Praktykant
Hm, jak sie nie ma prawie nic na klatce piersiowej, to trudno o akceptacje swojego biustu, wiem cos o tym... Ale moj chlopak bardzo mnie dowartosciowuje, wiec radze sobie z tym. Zawdzieczam mu tak duzo... :) Nawet to, ze caly czas przekonuje mnie o tym, ze uwielbia moje cialo :p .

Uwazam, ze - mimo to, iz mam baaaaaaardzo malutkie piersi - musze doceniac to, co mam. Gdy kolezanka o duzym biuscie mowi mi, ze nie moze spac w nocy przez bol i brak dogodnej pozycji albo podczas biegania skacza jej i bola, to... wole swoje. We wszystkim trzeba dostrzegac zalety, prawda? :)

Czasem jednak chcialabym miec cos wiekszego, by moj mis mial za co mnie zlapac... Za to tylek podobno mam bardzo kobiecy i pociagajacy ;)
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
tylko_ja17 napisał:
Za to tylek podobno mam bardzo kobiecy i pociagajacy ;)
I to jest właśnie podejście jakie podziwiam! :D Najważniejsze, to pokazywać całemu światu swoje atuty (brón Boże, nie biegaj po mieście z gołym tyłkiem!) :p
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
Polihymnia napisał:
(brón Boże, nie biegaj po mieście z gołym tyłkiem!) :p
Ok, Polihymnia, sprobuje sie powstrzymac :p Tak serio to jestem osoba raczej zakompleksiona i pesymistyczna, ale moj chlopak potrafi mnie zmieniac - i w tym wypadku od jakiegos czasu podchodze do sprawy mniej problemowo.

A jakbym skoczyla na miasto z gola pupa to napisze :lol:
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
No coz, wiem, o co chodzi...:) Nie ma to jak dowartosciowanie przez faceta... To najlepiej dziala na kompleksy! Trzeba przyznac - bez facetow byloby ciezko na swiecie! :)

Czy doszla do Ciebie moja wiadomosc, Polihymnia? Net mi siada :(
 

tylko_ja17

Seks Praktykant
to sie wzielysmy za chwalenie chlopcow...:) a co! niech maja, jak zasluguja :) :p wprawdzie nadal uwazam, ze czesc mezczyzn na tej planecie to zdecydowane swinie, ale o moim na pewno tak nie powiem :) no i mam nadzieje, ze na forum tez takich nie znajdziemy. buzka dla wszystkich wspanialych mezczyzn :*** :D
 

nimfomanka

Cichy Podglądacz
Ja jako małolata najpierw nosiłam sportowe staniki i za małe biustonosze, coby mi nie urosły, (byłam b aktywna sportowo itd), a teraz ....zaglądam z nadzieją na takie wątki...

Poza tym należę do tych których przy braniu tabletek nic nie urosło ani nie przytyło. Ot, jakby nigdy nic, także nie jest to regułą, że się kobieta "rozrasta".
 
Mam koleżanke której po porodzie a właściwie jak skończyła karmić strasznie piersi zmalały. Zrobiły sie flaczki ;) najpierw kupiłacoś tamz mango ale było drogi i trzeba by było mase tego zjeść. teraz znalazła coś tańszego systematycznie je i po dwóch miesiącach widać efekty razem kupowałyśmy. Nie che robić sztucznej reklamy dlatego linka wyśle tylko zainteresowanym Paniom.
 

ZakazAnna

Nowicjusz
Ja chętnie dam którejś połowę swoich :D wtedy nam obu wystarczy bo przy miseczce J mam problem z kupnem bielizny.

A tak poważnie słyszałam od koleżanek że masaże pomagają
 

rozkosz

Cichy Podglądacz
Z tego co wiem w dobrych aptekach lub sex shopach jest szansa kupić suplementy diety, ziołowe i bezpieczne, dostępne bez recepty. Trzeba jednak brać je przez długi czas. Pierwsze małe efekty widać po ok 6 m-cach i nie polega to na powiększeniu biustu tylko raczej na ponownym jego wypełnieniu. Czyli przeważnie dla kobiet które z wiekiem pod w pływem grawitacji lub po karmieniu utraciły tę jędrność.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry