• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasze plany na fantazje do najbliższej zabawy solo 😉

Mężczyzna

Techniczny95

Podrywacz
Jak tylko chęć najdzie, a po 4 dniach postu to będzie kilka sesji na pewno. Jako miłośnik kąpieli, to jest cały rytuał, kąpiel, do wody kule do kąpieli, sól do kąpieli, masę żelu, płynu coby piany było sporo. Świeczka zapalona, a do wanny, masturbator, dildo żeby prostatę pobudzać i po wstępnie i rozluźnieniu ciała, dildo w tyłek...masturbator na panisa i powolny masaż, z głębokimi oddechami, żeby spotęgować napięcie, orgazm jest tak silny, że nie da się wyjść z wanny przed dobre 20 minut, a takich sesji jest kilka i sperma leje się potokami. To jest najbliższy plan na kąpiel i zabawę solo.
 
Mężczyzna

iLovePussy69

Seks Praktykant
Moja fantazja, to masturbują się robiąc live na kamerkach a inni mi pisza co by mi zrobili.


Kolejna to , razem z koleżanką nagrywamy filmik jak się nawzajem lizemy i wchodzi facet przebrany w strój miska ze sztucznym fiutem i po kolei każda z nas na niego wskakuje i mocno go ujeżdża, a potem on nas od tyłu zapina.


Trzecia to sex z nieznajomym przystojniakiem na swinger party, gdzie robi ze mną co chcę w ciemnym rogu pokoju a ja wtedy krzyczę itd
Podoba mi się trzecia opcja :)
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry