• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasze erotyczne sny :)

Kobieta

Rene93

Erotoman
Śnił mi się las... Była piękna pogoda... Jechałam rowerem, zatrzymałam się bo jakaś gałązka wpadła mi w koło... schylając się poczułam ciepłą rękę na mojej pupie ... I kurczę sen się urwał bo jakiś pies zaczął szczekać!!!
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Śniło mi się, że obserwowałem byłą dziewczynę z inną dziewczyną jak się całują, liżą sobie sutki i masują cipki a ja to obserwowałem z boku. Niestety coś mnie wybudziło ze snu ale obudziłem się z mocno twardym penisem.
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Snilo mi sie, ze spotkalam fajnego faceta, z ktorym zaczelam sie bardzo namietnie calowac, zlapal mnie za tyleczek, wyszeptal, ze chce mnie mocno wyruchac, odwrocil mnie tylem do siebie, i dymal, trzymajac mnie za wlosy :)
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Wczoraj mi się śniło, że leżałem w łóżku z moją daleką znajomą, która jest ,,osobą niebinarną" (tzn. Jest kobietą, ale uważa się za faceta); ona miała na sobie sexi piżamkę w owieczki albo króliczki (nie pamiętam dokładnie), ja - czarną w geometryczne wzory.No i leżymy przykryci kołdrą, a tu nagle ona wkłada mi rękę do spodni i zaczyna mnie pieścić: oprócz zwykłego trzepania masuje i ugniata mi jajka oraz żołądź, delikatnie szczypie w wędzidełko, kilka razy masuje też otwartą dłonią cały mój sprzęt - od czubka żołędzia po spód jajek i z powrotem; Wzdycham i jęczę coraz głośniej, dawno już nie było mi tak dobrze, pieszczony jej rączką kutas chce mi rozerwać piżamę - ale kiedy mam ją poprosić, żeby wzięła go do ust, zostaję gwałtownie zbudzony dźwiękiem swojego budzika 🤬🤬 🤬🤬 Mam nadzieje,
że ten sen jeszcze do mnie wróci i też będę się mógł nią zająć......
 
Kobieta

W.B.

Cichy Podglądacz
Bardzo rzadko miewam takie sny. Raz mi się śniło że miałam penisa. Chciałam się wykąpać w wannie, rozbieram się, a tu ptaszek wisi. Dziwne uczucie. Jakby ktoś mnie ciągnął za skórę na brzuchu, jednocześnie był jakby odrętwiały Zaczęłam się nim bawić 😆
W innym śnie całowałam się na łóżku z mim były kolegą, kiedy miało już do czegoś dojść zupełnie niespodziewanie zmaterializowała się moja mama z wściekłą miną i się obudziłam. Było jeszcze kilka podobnych, ale od ponad roku nie śniło mi się nic erotycznego.
 
Mężczyzna

tomuś97

Cichy Podglądacz
Mi niestety też... Zawsze marzy mi się by zdać sobie sprawę że to sen i pokierować takim snem jak ja mam ochotę.
 
Kobieta

W.B.

Cichy Podglądacz
Mi niestety też... Zawsze marzy mi się by zdać sobie sprawę że to sen i pokierować takim snem jak ja mam ochotę.
Jest coś takiego jak świadome śnienie. Takim snem przy odpowiedniej wprawie możemy sobie dowolnie kierować. Niestety przy nadmiernym pobudzeniu człowiek się budzi. Nie wiem czy można sobie wykreować erotyczny sen i jednocześnie się za bardzo nie podniecić.
 
Mężczyzna

tomuś97

Cichy Podglądacz
Można raz mi się udało i to był piękny sen ale to był przypadek. Zapytałem się sam siebie czy to nie jest sen, po tym jak zdałem sobie sprawę że tak było już tylko miło :D Są różne techniki ale jakoś nigdy nie mogę się zebrać by się za to zabrać.
 
Kobieta

W.B.

Cichy Podglądacz
Ja miałam świadomy sen może 4 razy, ale wtedy nie myślałam o seksie. Mimo to zbyt się zafascynowałam i obudziłam. Zapisuję każdy sen do zeszytu od 2011 roku. Właśnie pogrzebałam i znalazłam jeszcze jeden erotyczny.
W tym śnie byłam z tym samym kolegą z inne go snu, spaliśmy na rozłożonych obok siebie kanadyjkach. Zaczęliśmy się całować, aż tu nagle okazało się że w pokoju jest z=cała jego i moja rodzina. Odskoczyliśmy od siebie i udawaliśmy że śpimy. Dość dziwny sen.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry