• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasze erotyczne sny :)

Mężczyzna

Shimeon

Cichy Podglądacz
Ja tylko pamiętam jakieś urywki ale kilkanaście lat temu miałem dziwny sen. Po rozstaniu z pewną panną pościłem całkowicie przez 3-4 tyg, śniło mi się jak jadę autobusem - pociągiem. Obca kobieta naprzeciwko siedzi, jest ciasno a ona wbija mi kolano w krocze i w tym momencie podczas snu się spuściłem. Był to najmocniejszy chyba orgazm jaki miałem. Jeden jedyny podczas snu. Obudziłem się zaraz ale odczucia były bardzo bardzo realistyczne z tego co pamiętam. Ogólnie takich snów mam mało, bardzo mało a szkoda bo są całkiem przyjemne. Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Anal mi sie śnił.
Ogólnie sny erotyczne mam często i odczucia są tak realne, że nototorycznie budzę sie z mokra i pulsującą...
Jako partner, chętnie przeżyłbym pobudkę z taką informacją, nawet w środku nocy przy porannej zmianie 😄. Sen stałby się w moment zrealizowany, albo jego kontynuacja byłaby już na jawie..
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Mnie się ostatnio śniła moja serdeczna przyjaciółka. To super-dziewczyna,ale nie kręci Mnie fizycznie.
 
Mężczyzna

Matt94

Cichy Podglądacz
Śniło mi się ostatnio, że byliśmy z żoną u naszych znajomych sąsiadów. W pewnym momencie wpadł pomysł na granie w pokera na zadania iii jakoś tak wyszło, że żona i sąsiadka były pod stołem i nie mogliśmy patrzec która komu robi loda, a potem na zmianę z sąsiadem obie Panie.

W sumie podobał mi się sen. Sąsiadka jakieś dziwne podchody robiła wcześniej, tu nie było sąsiada to prosiła o pomoc, tu komplementy, a jak byliśmy u nich to krótka spódniczka.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Miałem sen w którym śniło mi się że wkładam w cipkę i strzelam. Faktycznie strzał był ale w moje majtki.😄
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Miałam cudowny sen z trójkątem mmk i bardzo konkretnymi panami. O jakie to było dobre, robili ze mną co chcieli, ale były momenty gdy przejmowałam kontrolę. Nawet w trakcie podwójnej penetracji miałam wrażenie bycia rozpychaną tak jak to się czuje w rzeczywistości.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Miałam cudowny sen z trójkątem mmk i bardzo konkretnymi panami. O jakie to było dobre, robili ze mną co chcieli, ale były momenty gdy przejmowałam kontrolę. Nawet w trakcie podwójnej penetracji miałam wrażenie bycia rozpychaną tak jak to się czuje w rzeczywistości.
Piękny sen. A sny mogą się spełnić.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry