• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Narkotyki

Kobieta

Grzeczna

Cichy Podglądacz
Przykra sytuacja 🥴 Może spróbujcie terapii hormonalnej?! Nie potrzebne są Dragi by mu furczał i był napalony... Testosteron robi wspaniałą robotę. Ja przyjmuje i z ręką na sercu muszę przyznać że czuje się jak Młody bog💪🤪😁 Nie dość że forma jest to jeszcze kutas jest na zawołanie🤣🫡
Nie wiem czy bym chciała, musiałabym się zorientować jakie są za a jakie są przeciw całokształtu, nie chciałabym żeby zrobił sobie krzywdy .
 
Kobieta

Grzeczna

Cichy Podglądacz
Rozmowy narkomanów ....
A nie wpadłaś na to że to nie spadek libido tylko zwykłe znużenie i znudzenie stałą partnerką? Do tego .... jak facet nie umie długo to dupa z niego a nie kochanek.
Nie wiem nie podejrzewałabym że to znużenie mną, bo rozmawiamy dużo i przyjaźniliśmy się od wielu lat, więc wiem jak wyglądały jego związki jak się zachowywał wobec innych kobiet które mu się nudziły lub po prostu im się nie układało. Znam go bardzo dobrze, ale mimo wszystko,to on mi powiedział że ma mniejsze libido. Przez leki, nie może dojść drugi raz, czasem nawet i pierwszy i po prostu mu się nie chce. Tobie by się chciało ruchać gdybyś nie dochodził ? Myślę że to by było bardzo wkurwiajace .Nie jestem kobietą która by się obraziła gdyby powiedział mi że się po prostu mu znudziłam. Obydwoje szukamy czegoś poważnego i ukrywanie takich rzeczy by nam tylko zaszkodziło, bo nikt przecież nie chce marnować czasu i żyć nieszczęśliwy w związku szczególnie, że nie jesteśmy małżeństwem ani nie mamy żadnych dzieci.
Może i do dupy z niego kochanek, szczególnie jak rozregulował organizm dragami, ale wiem, że stara się jak może dla mnie, a ja będę go wspierać, bo taka jest właśnie miłość.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Poznałam się z moim facetem na długim ciągu na narkotykach, od strony faceta często wygląda to tak, że libido ma się większe, po niektórych narkotykach kutas nie staje, a jak staje to ciężko dojść. Ze strony kobiety zazwyczaj to większe libido. Obydwie strony są bardziej odważne i kreatywne.
Ja zawsze byłam odważna, pomysłowa i libido miałam duże, więc u mnie za dużo w tej strefie narkotyki pomagały, mojemu facetowi owszem. Kiedyś dużo się bzykaliśmy, całe dnie spędzałam z jego kutasem przed twarzą, ale wiadomo,albo związek, albo dragi, więc obydwoje zmieniliśmy życie i teraz to tak nie wygląda. On nie ma takiego libido jak ja. Jak już dochodzi do zbliżenia do jest szybki finał a nie dojdzie drugi raz i przez to mu się nie chce, albo w ogóle nie dojdzie. A ja jestem wiecznie napalona i niewyżyta. Mam nadzieję, że z wiekiem albo mu się zachce albo mi się odechce. Bo tak się nie da żyć, nie chcę żeby on się niszczył narkotykami, z masturbacji nie mam przyjemności takiej, a o zdradzie nie ma mowy, bo bardzo go szanuje i bardzo się kochamy.
Trudna sytuacja, wieczne obywanie się ręką jest trudne
 
Kobieta

Grzeczna

Cichy Podglądacz
Trudna sytuacja, wieczne obywanie się ręką jest trudne
Bardzo trudna, zresztą powiem wam szczerze, że zabawianie się ręką też mi nie idzie dobrze , trudno mi się podniecić na tyle żeby dojść, a zdrada nie wchodzi w grę. Po pierwsze, nie byłabym w stanie, a po drugie to jestem Demiseksualna, musiałabym zbudować z kimś więź mocniejsza niż mam teraz, żeby czerpać z tego frajdę, a to jest niemożliwe, bo uważam, że jesteśmy dopasowani w 99% i z nikim nie dam rady się tak dogadać. Musiałabym spotkać jego brata bliźniaka z większym libido i tyle.
 
Mężczyzna

Armando88

Podrywacz
Bardzo trudna, zresztą powiem wam szczerze, że zabawianie się ręką też mi nie idzie dobrze , trudno mi się podniecić na tyle żeby dojść, a zdrada nie wchodzi w grę. Po pierwsze, nie byłabym w stanie, a po drugie to jestem Demiseksualna, musiałabym zbudować z kimś więź mocniejsza niż mam teraz, żeby czerpać z tego frajdę, a to jest niemożliwe, bo uważam, że jesteśmy dopasowani w 99% i z nikim nie dam rady się tak dogadać. Musiałabym spotkać jego brata bliźniaka z większym libido i tyleZasiegni

Nie wiem czy bym chciała, musiałabym się zorientować jakie są za a jakie są przeciw całokształtu, nie chciałabym żeby zrobił sobie krzywdy .
Właśnie tak, zasięgnij choć powierzchownie wiedzy w owym temacie a sama się przekonasz💪 Wystarczy zrobic badania krwi odnośnie hormonów, zapytać lekarza czy nie będzie kolidować z zarzywanymi substancjami które spożywa i cześć 😉
Pozdrawiam
 
Kobieta

Grzeczna

Cichy Podglądacz
Właśnie tak, zasięgnij choć powierzchownie wiedzy w owym temacie a sama się przekonasz💪 Wystarczy zrobic badania krwi odnośnie hormonów, zapytać lekarza czy nie będzie kolidować z zarzywanymi substancjami które spożywa i cześć 😉
Pozdrawiam
Ale skąd brać ten testosteron? Widziałam jak handlują tym na czarnym rynku. To nie jest takie tanie.
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Zależy po jakich narkotykach bo to dość ogólne pytanie. Mi po ziołem się poprostu nie chce a nawet jak się chce to jestem na tyle rozkojarzony że raczej sobie daruję bo to będzie trochę trwać. Po amfie jest ostro i długo ale szału jakoś specjalnie nie ma i często nie mogę dojść, po MDMA jest naprawdę nieźle ale jak się przesądzi z dawką to faktycznie może nie stać albo omamy strasznie rozpraszają. Jakbym miał wybrać to MDMA 0,2 na wrzutkę i robi robotę.
Priv
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Chuyowe narkotyki bierzecie:) po trawie sa mega lepsze doznania, stac stoi conajwyzej sie wiecej naruchasz zeby dojsc. Ale po extasy ooo to sie dzieje. Cos jak trawa ale x10. Polecam kazdemu, zabawa dla calej rodziny!
 
Mężczyzna

Pawelek6991

Cichy Podglądacz
Poznałam się z moim facetem na długim ciągu na narkotykach, od strony faceta często wygląda to tak, że libido ma się większe, po niektórych narkotykach kutas nie staje, a jak staje to ciężko dojść. Ze strony kobiety zazwyczaj to większe libido. Obydwie strony są bardziej odważne i kreatywne.
Ja zawsze byłam odważna, pomysłowa i libido miałam duże, więc u mnie za dużo w tej strefie narkotyki pomagały, mojemu facetowi owszem. Kiedyś dużo się bzykaliśmy, całe dnie spędzałam z jego kutasem przed twarzą, ale wiadomo,albo związek, albo dragi, więc obydwoje zmieniliśmy życie i teraz to tak nie wygląda. On nie ma takiego libido jak ja. Jak już dochodzi do zbliżenia do jest szybki finał a nie dojdzie drugi raz i przez to mu się nie chce, albo w ogóle nie dojdzie. A ja jestem wiecznie napalona i niewyżyta. Mam nadzieję, że z wiekiem albo mu się zachce albo mi się odechce. Bo tak się nie da żyć, nie chcę żeby on się niszczył narkotykami, z masturbacji nie mam przyjemności takiej, a o zdradzie nie ma mowy, bo bardzo go szanuje i bardzo się kochamy.

Mam dokładnie tak samo jak twój facet. Człowiek już zawsze będzie pamiętał jak wyglądał seks po narko. I po prostu będzie mu tego brakować.,. Ja po narko czasem i 2h bez przerwy mogę. A na trzeźwo kilka min i koniec
 
Mężczyzna

majkimajk83

Cichy Podglądacz
Z żoną spróbowaliśmy jakiś czas temu MDMA. Nigdy wcześniej nie braliśmy żadnych tego typu używek.
Jakby to powiedzieć... wrażenia są spektakularne :)
Trzeba do tego się odpowiednio przygotować i wszystko robić z głową a takie doświadczenie tylko wzmocni związek.
 
Kobieta

niezrozumiana

Seks Praktykant
Poznałam się z moim facetem na długim ciągu na narkotykach, od strony faceta często wygląda to tak, że libido ma się większe, po niektórych narkotykach kutas nie staje, a jak staje to ciężko dojść. Ze strony kobiety zazwyczaj to większe libido. Obydwie strony są bardziej odważne i kreatywne.
Ja zawsze byłam odważna, pomysłowa i libido miałam duże, więc u mnie za dużo w tej strefie narkotyki pomagały, mojemu facetowi owszem. Kiedyś dużo się bzykaliśmy, całe dnie spędzałam z jego kutasem przed twarzą, ale wiadomo,albo związek, albo dragi, więc obydwoje zmieniliśmy życie i teraz to tak nie wygląda. On nie ma takiego libido jak ja. Jak już dochodzi do zbliżenia do jest szybki finał a nie dojdzie drugi raz i przez to mu się nie chce, albo w ogóle nie dojdzie. A ja jestem wiecznie napalona i niewyżyta. Mam nadzieję, że z wiekiem albo mu się zachce albo mi się odechce. Bo tak się nie da żyć, nie chcę żeby on się niszczył narkotykami, z masturbacji nie mam przyjemności takiej, a o zdradzie nie ma mowy, bo bardzo go szanuje i bardzo się kochamy.
Grubo. A powiedz mi, jesteś uzależniona od dragów czy od czasu do czasu lubiłaś wciągać?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie próbowałem i nie zamierzam.
Nie interesują mnie stymulanty.
Depresanty zresztą też nie, choć akurat tego raczej nie biorą przed seksem ludzie praktykujący tzw. chemsex, z tego co wiem.
Nie widzę powodu sięgania po coś, co niszczy zdrowie - fizyczne i psychiczne. Po coś, co ma działanie uzależniające.
Z wymienionych w tym temacie rzeczy jedyne, odnośnie czego nie zarzekam się, że nigdy nie spróbuję, to MDMA - choć niekoniecznie jako "wspomagacz" przed seksem. Alexander Shulgin stwierdził, że MDMA ma potencjał terapeutyczny, i w ostatnim czasie coraz częściej mówi się o legalizacji tego środka jako leku psychotropowego na receptę.
No ale dostępne na czarnym rynku ecstasy to często nie czyste MDMA, tylko MDMA zmieszane z amfetaminą lub innym świństwem, więc chyba i tak lepiej nie ryzykować.
Próbowałam i odczucia są nieziemskie.
Czułam sie tak, jakby facet rżnął nie tylko moje ciało, ale i mózg.
O jakiej substancji mówisz?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Michal29 Narkotyki Seks 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry