• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Największa różnica wieku z partnerką/partnerem seksualnym?

T

thylaris

Guest
Ja miałem 17 partnerka coś około 47 to mój pierwszy raz było super chociaż za pierwszym razem krótko ale pokazała mi jak opóźnić wytrysk wystarczy gumka do włosów i zacisnąć nią penisa jest wtedy dużo bardziej twardy i opóźnia wytrysk stosuje do tej pory
 
  • Like
Reactions: RTT
Mężczyzna

Soczek Smoczek

Cichy Podglądacz
U mnie partnerka była młodsza o 23 lata, natomiast starsza bodajże o 5 lat.
23 lata różnicy, nie źle szacun, ja mam dopiero 24 lata więc bym musiał moją 18-miesięczną kuzynkę poderwać żeby Ci dorównać, ale myślę, że będę dość przystojny jeszcze w wieku 55 lat zatem wtedy znalazłbym 20 latkę, to by było 35 lat różnicy xd na razie miałem seks z 19-latką a mam 24 lata czyli zaledwie 5 lat różnicy no ale ładna była a seks był super pozdrawiam
 
S

sevicolc

Guest
Jeśli chodzi o seks, to w 2018 roku, mając 25 lat, umówiłem się przez neta z 47-latką. Była bardzo duża, wręcz puszysta, ale to było doskonale spotkanie. To było jakoś w kwietniu, więc spotkaliśmy się w parku, a około 23, gdy ludzi już nie było, sama zaprowadziła mnie w krzaki i zrobiła jeden z lepszych lodów w moim życiu. No, ale jednak była mężatką, co mi przeszkadzało, przez co znajomość szybko się skończyła.

Najmłodsza, a raczej najmłodszy? Jak już tu pisałem mam słabość do femboyów, którzy są dla mnie jak kobiety. Dwa lata temu w wakacje poznałem go przez Badoo. Był krótko po 18. urodzinach. Spotykaliśmy się przez ponad rok, ale skończyło się ze względu na moje obawy "co ludzie powiedzą". Niemniej jednak oceniam go jako top3 moich partnerów pod względem zaspokojenia i wspominam bardzo ciepło.
Jeśli chodzi o typową laskę, to z kolei najmłodsza miała 21 i było to w marcu tego roku. Ja mam 28.
 
Mężczyzna

Tomekatomek111

Cichy Podglądacz
Młodsza o 11 lat ( ja 30 ona 19) mimo, ze Bardzo w moim guście, to było średnio, starsza o 7 lat ( ja 29 ona 36) i zrobiła mi najlepszego loda w moim życiu 😅
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Starszej nigdy nie bylo,jakos nie ciagnie mnie w te strone,przewaznie szukam dziewczyn o polowe mlodszych ode mnie wiec celuje w przedzial 18-22 latka.
Szczerze mowiac najmlodsze oprocz rozlozenia nog nic nie potrafia.;)
 
Kobieta

kklaudek

Cichy Podglądacz
Jak miałam 26 lat to poznałam i totalnie zakocahalm się w faceciew 22 lata starszym. Byliśmy razem 3 lata i był to najlepszy seks w życiu. Codziennie, w dni wolny przynajmniej 2 razy dziennie, a jak na urlopie byliśmy to 4-6. Szybkie numerki na szczytach gór, w lesie na spacerze jak się zachciało, w samochodzie to kilka razy w tygodniu. Opuszczone budynki to chyba w całej Grecji zaliczylismy. Na plaży w dzień nocy, w morzu, w saunie w hotelu. Dosłownie wszędzie. Nikt mu ani wczesniej ani później nie dorownal.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry