• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Duża różnica wieku

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jestem kobietą około czterdziestki od pewnego czasu zauważyłam zainteresowanie mną u chłopaka który ma 19 lat, wyraża to poprzez smsy, telefon, portale społecznościowe oraz ostatnio w miejscach publicznych. Nie ukrywam że też mi się to spodobało chociaż na początku nie byłam zainteresowana. Ktoś jest w podobnych relacjach, i chciałby się podzielić tymi informacjami?
Zapraszam na priv i do dyskusji tutaj.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Nie wiem czy komukolwiek bedzie sie chciało produkowac na ten temat, bo to juz było przewałkowane jakies pierdylion razy z kazdej strony :p

 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Nie ma chyba nic złego w dublowaniu tematów jeśli wątki zostały urwane kilka miesięcy/lat temu.

Jestem kobietą około czterdziestki od pewnego czasu zauważyłam zainteresowanie mną u chłopaka który ma 19 lat, wyraża to poprzez smsy, telefon, portale społecznościowe oraz ostatnio w miejscach publicznych. Nie ukrywam że też mi się to spodobało chociaż na początku nie byłam zainteresowana. Ktoś jest w podobnych relacjach, i chciałby się podzielić tymi informacjami?
Zapraszam na priv i do dyskusji tutaj.

Zamierzasz coś z tym zrobić?

Ja będąc w jego wieku takie sytuacje miewałem. Do dzisiaj mam ciasno w spodniach jak sobie niektóre sytuacje przypominam
 

Casanova 42

Nowicjusz
Jestem kobietą około czterdziestki od pewnego czasu zauważyłam zainteresowanie mną u chłopaka który ma 19 lat, wyraża to poprzez smsy, telefon, portale społecznościowe oraz ostatnio w miejscach publicznych. Nie ukrywam że też mi się to spodobało chociaż na początku nie byłam zainteresowana. Ktoś jest w podobnych relacjach, i chciałby się podzielić tymi informacjami?
Zapraszam na priv i do dyskusji tutaj.
Normalna rzecz. Mając 22 lata uprawiałem seks z kobietą po 40 i było rewelacyjnie
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Bedac w klasie maturalnej kochałem się do upadłego z psorka polonistka...
W porównaniu z rówieśniczkami była kobieta przez olbrzymie K.
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Oczywiście, że starsze kobiety kręcą - uwielbiam zwłaszcza te nieco krąglejsze. Duży biust, duży tyłek, wszystko mięciutkie, można się przytulić :) Coś wspaniałego... Te owłosione, mięciutkie, cieplutkie w środku cipki, w które można się spuszczać do woli bez konsekwencji :) Rozkosz !
 
  • Like
Reactions: RTT
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No właśnie, młodzi ciągną do starszych kobiet ... a nie do rówieśniczek.
W czym te ostatnie są gorsze? Czego im brakuje?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Byc może z procentami masz racje, ale ja poszukuje odpowiedzi na pytanie, co maja w sobie takiego np. 34-40 letnie kobiety, ze młodzież mając wybór wlasnie je wybiera?
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Byc może z procentami masz racje, ale ja poszukuje odpowiedzi na pytanie, co maja w sobie takiego np. 34-40 letnie kobiety, ze młodzież mając wybór wlasnie je wybiera?
Doświadczenie? Świadomość swojego ciała i swoich potrzeb? Nie szukanie na siłę utrzymania faceta przy sobie? To ostatnie to akurat dla tych, co szukają przygody na chwilę. Przyszedł, zaspokoił, i jesteś wolny. Na nic więcej się nie przydasz.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry