• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Największa ilość stosunków odbytych w ciągu jednej doby

Misteruv

Nowicjusz
Może z 7, to było dokładnie na wakacjach i ze swieżo poznaną dziewczyną zaproszoną do łóżka po imprezie. Wyruchalem ją o 3 w nocy pierwszy raz. Pozniej przez caly dzien były burze i deszcze wiec zostalismy razem przez caly dzień a jedyną atrakcją było ruchanie jej. Ruchanir było rozne testowanie wielu pozycji, face fucking, związałem ją. Spuszczałem sie w wielu miejscach brzuch posladki cipka do buzi. Pamietam ze jaja mnie tak bolały po nocy z nią że seks to była moja ostatnia mysl na co bym miał ochote zreszta ona tak samo. Pod wieczor sie rozeszlismy. Ostatni raz w tym dniu załadowałem kutasa jej przyjaciółce w kiblu, chyba chciala sprawdzić kutasa z ktorym jej przyjaciolka spedziła caly dzień.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
To ja jestem pewien z 3 seksow z dojściem dziennie, może z 4 razy. To za czasów końcówki studiów. Czy czym my zawsze byliśmy i jesteśmy słabi w szybkich numerach i każdy raz sporo trwał, zmiany pozycji, przeplatany oralami. Miło wspominam tamte czasy.
 
Mężczyzna

mrhyde79

Cichy Podglądacz
Z tego co patrzyłem ilości części facetów z mojego doświadczenia są duże ale możliwe. Ale część to nie wiem czy dzieciaki piszą a może rzeczywiście tyle razy mogą/mogli. Tak czy inaczej straszenie "baby" chujem jest wg mnie śmiesznie jak będzie chciała to i tak facet będzie błagał o litość 😁
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Z tego co patrzyłem ilości części facetów z mojego doświadczenia są duże ale możliwe. Ale część to nie wiem czy dzieciaki piszą a może rzeczywiście tyle razy mogą/mogli. Tak czy inaczej straszenie "baby" chujem jest wg mnie śmiesznie jak będzie chciała to i tak facet będzie błagał o litość 😁

Zgadzam się z przedmówcą :). Dziwią mnie niektóre opowiastki ile to można. Mi i mojej Ż wystarczy jedno spełnieni i mamy dość. Nawet te 10-15 lat temu pamiętam, że nigdy nie mieliśmy więcej niż jeden finisz pod rząd.
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Cześć,pisałam na tym forum,w temacie,gang bang, mój niechlubny rekord stosunków to ponad 30,a nawet grubo ponad,z różnymi partnerami.Było to w swing klubie,...podczas jednego z piątkowych spotkań.
 
Mężczyzna

Awajs88

Cichy Podglądacz
Cześć,pisałam na tym forum,w temacie,gang bank, mój niechlubny rekord stosunków to ponad 30,a nawet grubo ponad,z różnymi partnerami.Było to w swing klubie,...podczas jednego z piątkowych spotkań.
No to ładny wynik, nie bolało nic następnego dnia?
 
Mężczyzna

Amasya

Cichy Podglądacz
Jeśli dobrze pamiętam to chyba 9, bo na pewno 2 w dzień, a w nocy około 7, ale moge się mylić, być może było więcej. Na początku związku z moją obecną żoną mało odpoczywaliśmy :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Największa różnica wieku z partnerką/partnerem seksualnym? Seks 144
Aisog01 Ilość dzieci Seks 39
G Ilość spermy przy wytrysku Porady seksualne 40
Q Mało stosunków i druga osoba Związki 60

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry