• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Największa ilość stosunków odbytych w ciągu jednej doby

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wpadnij do klubu swingersów i na chwile "zapomnij się" a spokojnie z przodu dopiszesz jedynkę.
 
Kobieta

hotstory

Cichy Podglądacz
Czemu propozycja tyczy się tylko Panów?

To jakieś obawy, że kobiety podadzą "wyniki", do których nie dacie rady się nawet zbliżyć? :ROFLMAO::ROFLMAO: (Joke of course! Bardzo cenię sobie umiejętność odbycia wielu stosunków w krótkim czasie u faceta ^^)
 
Mężczyzna

janeczek.san

Cichy Podglądacz
Hej!
Chciałem wtrącić się do tematu. Co prawda akcja miała miejsce wiele lat temu, ale moja ówczesna dziewczyna, czy raczej kochanka stwierdziła, że w ciągu jednej doby szesnaście razy jej jeszcze nie zerżnął. Czułem się niesamowicie dumny, ale kiedy poszliśmy do kina, to pamiętam napisy początkowe i końcowe, nie mam pojęcia, co to był za film. A między nogami miałem ogień, tak mnie bolał mój biedny przyjaciel.
A teraz... Teraz, po latach, jak uda mi się przez noc trzy razy, to jestem szczęśliwy!!!
 
Mężczyzna

janeczek.san

Cichy Podglądacz
Zatem witaj w klubie nie-fantastów! 🙂
Hmmm....
Nie widzę powodu, żeby nie pisać prawdy. Z wiekiem ilość spada, ale moim zdaniem wzrasta jakość. Wolę jeden raz przez trzy godziny (oczywiście z pieszczotami i maleńkimi przerwami!), niż dwa, albo trzy "numerki" na szybko. No i wychodzę z założenia, że młode dziewczyny powinny zaczć od panów w średnim wieku, w myśl zasady "zaufaj doświadczeniu"!
Miałem to szczęście, że kilka laseczek wprowadziłem w tajniki seksu...
 
Mężczyzna

Marcelo

Cichy Podglądacz
To ja napiszę o całym weekendzie, gdyż nie jestem w stanie zliczyć ile to było. Ledwo się poznaliśmy o przyszła do mnie w piątek wieczorem i od razu akcja, 2-3 razy, alkohol trawka i tabletki i to parę typu Mensil. Nad ranem raz, kąpiel i tam dwa, po kąpieli drink, dragi i ogień, Łóżko, sofa, podłoga, schody krzesło. W kuchni w łazience. Raz ostry seks, raz lodzik czy mineta i tak chwila przerwy, jedzenie, mówimy sobie przerwa, siadamy przed TV i zaraz znów, dragi alko i ogień bez zahamowań. Ja w różny sposób dochodziłem w sobotę myślę że 6 razy ona sporo więcej, bo mi musiał po orgaźmie odpocząć, a tym czasie złapałem gdzie ma punkt G i się nią opiekowałem. W nocy już spaliśmy, bo po takich dawkach wszystkiego zmęczenie przychodziło. Niedziela rano, znów ogień, najpierw w łóżku i na stole, później znów wanna, alko dragi mensil i tak ze 4-5 razy w ciągu dnia ja dochodziłem Ona więcej. Wieczorem mega zmęczeni już mnie tak mnie i ją narządy bolały, że powiedzieliśmy sobie około 18 stop.
Powiedziała mi, że przeżyła ze mną najwspanialszy weekend seksualny w swoim życiu i będzie na pewno go pamiętać do końca życia i wątpi, że przeżyje takie coś jeszcze raz, bo czuliśmy się bardzo od początku, spełnialiśmy wspaniały sposób swoje potrzeby. Szybko się rozstaliśmy ale myślę, że ja doszedłem około 14 razy, bez pastylek nie osiągnąłbym takiego wyniku. Mega fajne przeżycie, które otworzyło mi oczy na seks i bardzo rozwinęło na następne związki w których seksweekendy zacząłem kultywować i trwa to do dziś.
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Kiedy miałem 39 lat zacząłem romans z 19-latką, która bardzo mnie kręciła. Wyjechaliśmy na weekend i odbyliśmy 12 stosunków w ciągu 2,5 doby. Pół roku później z inną 19-latką odbyłem 6 stosunków w 18 godzin.
 

thonar888

Cichy Podglądacz
4 razy w ciągu dnia ( plus na koniec dnia żona zrobiła mi dobrze rękoma ). Po tych (w sumie) pięciu orgazmach lekki ból jąder trwający 3 godziny :D
 
Mężczyzna

yesandno

Cichy Podglądacz
Nie pamiętam dokładnej liczby, ale moja pierwsza sex partnerka miała ze mną całą noc sexu - pewnie pod 10 spustów doszło, ale ostatnie to była czysta woda ;D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Największa różnica wieku z partnerką/partnerem seksualnym? Seks 144
Aisog01 Ilość dzieci Seks 39
G Ilość spermy przy wytrysku Porady seksualne 40
Q Mało stosunków i druga osoba Związki 60

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry