• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ilość dzieci

Ile macie dzieci? Czy w ogóle nigdy nie chcecie?

  • 1

    Votes: 5 9,6%
  • 2

    Votes: 18 34,6%
  • 3

    Votes: 2 3,8%
  • 4

    Votes: 0 0,0%
  • Więcej niż 4

    Votes: 0 0,0%
  • Nigdy nie chcę

    Votes: 15 28,8%
  • Narazie nie mam, ale chcę mieć

    Votes: 12 23,1%

  • Total voters
    52
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Ja się obawiam, że nie jestem dość odpowiedzialny na ojca, poza tym to u mnie rozważania czysto teoretyczne, bo z moim powodzeniem nie zanosi się, żebym miał partnerkę
 
Mężczyzna

Kakarot16

Cichy Podglądacz
Moje dzieci to najwspanialszy cud jaki mógł mnie spotkać. Mam dwójkę i jestem z nich bardzo dumny. Widząc je każdego dnia i patrząc jak się uczą i jak się cieszą to serce się raduje. Jednak najlepszym i najcudowniejsze jest to jak dziecko powie, że Cie kocha. Jest to coś pięknego.
 
Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Ja bym się bał, że będą mieć przerąbane u kolegów z takim ojcem jak ja, albo że nie zapewnię im odpowiedniego poziomu życia; z odpowiednim przymrużeniem oka nawet i najbardziej męczące dzieciaki są do przeżycia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Absolutnie nie chcę mieć żadnych dzieci. Chciałem, teraz nie chcę bo za duże koszty utrzymania. Pod względem ekonomicznym dziecko było by dla mnie katastrofą. Czyli jednym słowem nie stać mnie na potomstwo i pogodziłem się z tym. Jeżeli przyszła partnerka (o ile taka się znajdzie) nie zaakceptuje tego to niech szuka sobie faceta, którego stać na to i basta.
 

Lucas93

Cichy Podglądacz
Ja bym się bał, że będą mieć przerąbane u kolegów z takim ojcem jak ja, albo że nie zapewnię im odpowiedniego poziomu życia; z odpowiednim przymrużeniem oka nawet i najbardziej męczące dzieciaki są do przeżycia
Dlaczego mają mieć przerąbane?
Gdybyś już został ojcem,zapewniłbyś dzieciom odpowiedni poziom życia choćbyś miał stanąć na głowie ;)
Moim zdaniem sukcesem dla ojca jest za wszelką cenę uchronić dzieci, przed własnymi błędami popełnionymi w przeszłości.
 
L

lingster

Guest
Dlaczego mają mieć przerąbane?
Gdybyś już został ojcem,zapewniłbyś dzieciom odpowiedni poziom życia choćbyś miał stanąć na głowie ;)
Moim zdaniem sukcesem dla ojca jest za wszelką cenę uchronić dzieci, przed własnymi błędami popełnionymi w przeszłości.
Misiaczku, Ty jak już się odezwiesz tutaj, to aż miło poczytać ♥️
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...
Moim zdaniem sukcesem dla ojca jest za wszelką cenę uchronić dzieci, przed własnymi błędami popełnionymi w przeszłości.
Nie tylko.
Na pierwszym planie często ukrytym lub niewiadomym stoi przekazanie wiedzy o zasadach funkcjonujących w naszym świecie. Dla przykładu bzdurka: na kona wsiada się z tej samej strony co na rower 🙂
Malo tego, od lat twierdze, ze dzieci uczą, bawią i wychowują.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Nie wiem, co zaznaczyć. Jedno rodzone, drugie jako rodzina zastępcza. Własne odchowane, dorosłe. Młodszy glut - wieczne zaskoczenie. Jest po przejściach ( może podziękować swojej rodzicielce), i muszę być jak ta kuna patagonska. Szybka w reakcji, szybsza w odpowiedziach. A jest u mnie ponad 2 lata.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry