• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej pojechane perwersje

Mężczyzna

Cortez2000

Seks Praktykant
@stroiczek forum daje poczucie pewnej anonimowości więc można być szczerym jeśli chodzi o perwersje, na żywo nie będę nikomu przecież mówił że uwielbiam latać na golasa i pokazywać ludziom mojego małego fiuta :p chociaż w sumie większość moich znajomych widziała mnie nago :ROFLMAO:
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Jeśli chodzi o kobietę ubraną w strój sportowy,spodenki zakrywające tylko pośladki a na górze seksowny top odkrywający brzuch to mam zaliczone ;)
Moja partnerka miała na sobie tylko buty i chyba też skarpetki. Ją ćwiczyłem najpierw, ona po mnie ćwiczyła. Wziąłem prysznic, ona skończyła trening i nagi zdjąłem z niej całe spocone ubranie. Całowałem jej ciało (po treningu pot kobiety jest lekko słony i ma słaby zapach) no i chyba kochaliśmy się na stojąco.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Ja to bym chętnie wylizał taką spoconą cipkę po treningu :love:
Pamiętam że przysiady były :)

Pozostając jednak w temacie...zbyt wielu pojechanych perwersji nie mam wiele już było:
-kąpiel i lodzik
-kobieta w koszuli (guziczki :))
-kiteczka
-dominacja/uległość
-odgrywanie ról (szefowa,nauczycielka,sekretarka,mężatka,sąsiadka,macocha)
-jeansy
-szlafroczek
-seks przed lustrem
-seks po śniadaniu
-balsamowanie nóg,gdy kobieta trzyma nogę na kroczu
 
Mężczyzna

d0n0r

Nowicjusz
Dla mnie największą perwerą było, jak zobaczyłem filmik o ludziach, których kręcą baloniki. Takie zwyczajne, dmuchane. I oni pocierali, piszczeli nimi, pękali i ich to nakręcało. Czad normalnie! Niezrozumiały dla mnie, ale mega! :)
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
To akurat nie jest takie trudne, wystarczy odrobina wysiłku i można to łatwo ogarnąć.

Myślę że kiedyś się uda. W tym roku może już za późno ale w kolejnym się okaże. Zawedrowałem raz niechcący na plażę nudystów to moim oczom ukazał się jeden goły tyłek starszego faceta i piersi jakieś 30-35 latki. Wtedy nie pomyślałem żeby wejść za plażę na wydmy, a podejrzewam że mogło się coś tam dziać
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Myślę że kiedyś się uda. W tym roku może już za późno ale w kolejnym się okaże. Zawedrowałem raz niechcący na plażę nudystów to moim oczom ukazał się jeden goły tyłek starszego faceta i piersi jakieś 30-35 latki.
W krajach południowej Europy golasy są nie tylko na plażach dla nudystów. Odsłonięte piersi oczywiście to częstszy widok niż dyndajacy fallus. Podobnież w Stanach Zjednoczonych ludzie tak się na plażach nie obnażają, ale nie byłem za oceanem, to nie wiem. Takie są relacje osób z Europy.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Za granicą jeziorka pod Frankfurtem albo w samym Berlinie, nad Wannsee nieraz spotykałem golasów, nie trza do USA pędzić;)
 
Mężczyzna

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
Żadna tam pojechana perwa, ale czasem tęsknię za tym, jak z moją byłą szliśmy w odwrotne 69, przez co miała mojego penisa nad sobą wpychanego w usta, ja jej wylizywałem cipkę, a ona przy okazji rozjeżdżała mi tyłek swoim wibratorem albo dildem, które lubiła używać. Lubiła mnie tak atakować, bo zanim doszedłęm do wytrysku to już wydoiła ze mnie trochę soku. A ja poza lizaniem jej cipki wierciłęm w niej i w dupce palcami albo dokładałem koreczek
 
Mężczyzna

Perverseman

Cichy Podglądacz
Witam ogólnie lubię przebierać się za kobietę ale tak zaczynajac od sexy ubioru, szpilki , peruka , rzęsy , paznokcie i oczywiście makijaż. Lubie występować tak na kamerkach i kręci mnie to jak faceci się podniecają na mój widok. Mam taka fantazje aby tak przebranym lub nawet nie spróbować sexu z ta sama płcią. Ale co najważniejsze nie kręci mnie zwyczajny sex lecz jak już myśle o tym to chciałbym aby przynajmniej dwóch lub więcej panów się mną zajęło.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry