• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej podniecający tekst, który powiedziała Wam partnerka

trybel1

Biegły Uwodziciel
Spełniłeś jej prośbę?
W końcu tak , ale najpierw przez jakieś 10/12 godzin ją lizałem i robiłem palcóweczki , w zasadzie non stop , bez przerwy... upiliśmy się tequillą , a ja jeszcze naćpałem się amfetaminą... po niedługim czasie tańczyła przede mną ocierając się zachęcająco o mnie pupą
Cudownie wyglądała tańcząc w samej koszulce , kręcąc golusią śliczną pupą... miała cudowne malusie cycunie , których się wstydził , dlatego ta koszulka :)
Cudowne przeżycie , staje mi do dziś kiedy sobie to przypominam...
Skórkę nz cipce miała aż pomarszczoną jak po kąpieli , od ciągłego lizania
Momentami wystarczyło , że delikatnie dmuchnąłem w jej łechtaczkę , a cudownie skowytała z rozkoszy ❤❤❤
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Cześć może to nic niezwykłego ale bardzo mnie to podnieciło gdy uprawiając sex od tyłu usłyszałem "Pieprz mnie Kochanie jak chcesz"Naprawdę było to czymś pięknym dla mnie 😉😉
 
Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Kiedyś zrobiłem mojej żonie turbo minetę, miała kilka orgazmów i potem przy dalszej zabawie zapytałem jej: 'mogę Ci wsadzić w dupkę?" a ona rozanielona powiedziała: "możesz kochanie, dzisiaj możesz wszystko"
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
moja kilkakrotnie powiedziała mi:
- wyjeb mnie jak kurwę
- ruchaj moją cipę
podczas seksu zdarza się że mówi:
- jestem twoją kurwą
- chcę twojej spermy, spuść mi się na buzię
przy lizaniu cipeczki jak się dobrze podnieci mówi:
- wsadź mi go w dupę
- ruchaj moją dupę
 
Mężczyzna

YoungMan

Cichy Podglądacz
Kiedy robiłem za uległego pieska " a teraz wyliż mi ta dziurkę niżej" a ja takie - naprawdę? Mogę pani? "Tak, przecież chcesz tam wejść, prawda?" No i zacząłem lizać, a potem anal - pierwszy, trochę się bała tego analu, ale dwa piwa najwidoczniej wystarczyły, aby zdjąć ta blokadę :D
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Najbardziej podniecające dla mnie były opowieści o seksie mojej Pani z lat młodzieńczych.
Po usłyszeniu o kilkutygodniowym codziennym życiu seksualnym w trójkącie z 2M oraz (fakt faktem jednorazowym) gangbangu z 4M, długo nie mogłem pozbyć się permanentnego podniecenia i nabuzowania.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
A ja powiem coś odwrotnego (może założyć do tego osobny wątek?). Mianowicie kochałem się kiedyś z fajną panną, było dobrze, do momentu gdy powiedziała "dawaj". Nie wiem co się zadziało, nie było w tym nic złego, a mi się totalnie odechciało :-/
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
"w tym miesiącu ja zrobię opłaty".
Takie rzeczy dzieją się w rzeczywistości. Moja znajoma kiedyś gdy straciła pracę i nie miała oszczędności, to wynajęła mieszkanie u pewnego faceta. W każdą sobotę wpadał on do niej na przyjemne z pożytecznym, ruchanie mojej koleżanki czym ona spłacała czynsz.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry