• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej podniecający tekst, który powiedziała Wam partnerka

Ugodowy

Nowicjusz
Ogólnie to zajebiscie było jak moja żona siedzi na luzku i nogi rozkraczyla a oni po żony przuchu zaczęli rękoma myziac i po chwili było widać że wysuwają rękę na jej cycki i między nogami ma ręce i nogi rozkraczyla na boki tak bardzo mocno i widać po twarzy że że jest bardzo dobrze jej
 

Oremus

Cichy Podglądacz
Żona powiedziała mi podczas seksu że chce innego fiuta, że mnie zdradzi bo mój jest za mały. Myślałem że mi jaja urwie z podniecenia.
Jak myślicie mówiła tak pod wpływem chwili???
 
Mężczyzna

president

Cichy Podglądacz
Mi zona powiedziała przy ostatnim sexie jak lizałem jej cipkę że chciała by też spróbować jak smakuje mokra cipka innej dziewczyny,tak mnie to podniecało że wylizalem jej anala😋😋😋
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Gdy na zaczynaliśmy na pieska i jej włożyłem to zwykle było jęczącym głosem: "o kurwa", ale pewnego razu powiedziała do mnie w tym momencie "zerżnij mnie jak szmatę".

Podniecił mnie też tekst laski z którą pisałem kiedyś na czacie, ja to ja, nick: "agresywny zbok", gadamy o seksie, upodobaniach, i ona w pewnym momencie pyta:
"dupe liżesz?"
 
Mężczyzna

Marcelo

Cichy Podglądacz
w trakcie ostrego seksu, patrzy mi prosto w oczy i mówi z zaciśniętymi mocno zębami z podniecenia: rżnij mnie jak dziwkę, chcę być Twoją ladacznicą, ruchaj mnie z całych sił, karz mnie klapsem za to że się puszczam jak ulicznica, rżnij mnie jak szmatę. I ja wykonuje wtedy jej prośby a widzę, że ona uwalnia swoje chyba fantazje erotyczne w dużym uniesieniu i mnie to kręci, bo rzadko tak mówi ale to daje mi mega podniecającego kopa, chyba tego często oczekuję od niej.
 
Mężczyzna

Patryk28

Cichy Podglądacz
Mi powiedziała jak się bzykalismy i zapytałem czemu tak mokro ma i luźna cipe a ona ze ja Michał wyruchal przed chwilą jego kutas jest większy niż mój byłem wściekły ale muj kutas bardzo twardy się zrobił opowiedziała mi jak i co zrobili zapytałem czy ssała mu a ona ze jeszcze nie ale będzie następnym razem z uśmiechem na twarzy a ja się spuściłem wieczorem miała nasze kutasy w buzi byłem zazdrosny o jego fiuta był duży ale nie doświadczony
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry