• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej podniecający tekst, który powiedziała Wam partnerka

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Moja aktualna żona, wówczas jeszcze dziewczyna którą "dopadłem " po długim rozstaniu w trakcie kochania wyszeptała moje imię. Pamietam to do dzis i nic inego tak naprawde nie działa na mnie jak tamto, co mnie wówczas spotkało:)
 
Mężczyzna

Armando88

Podrywacz
Mnie natomiast pewna panna powiedziała " Możesz ruchać mnie w dupe ale wybij sobie z glowy że weźmiemy do trójkąta jakaś babę"🤦‍♂️🤣 To miało miejsce tuż po zaproponowaniu 2k1m🤪
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Mnie natomiast pewna panna powiedziała " Możesz ruchać mnie w dupe ale wybij sobie z glowy że weźmiemy do trójkąta jakaś babę"🤦‍♂️🤣 To miało miejsce tuż po zaproponowaniu 2k1m🤪
Hihihi :) Ona jest zazdrosna o ciebie :) A proponowałeś jej 2m1k?

Ja dokładnie sześć razy miałam taką zabawę ze znajomą z pracy i jej mężem, oboje młodsi ode mnie po 23 lata.
 
Mężczyzna

Armando88

Podrywacz
Hihi :) Ciekawe czy gdybyś ty miał żonę to chciałbyś żeby ktoś z tobą ją bzykał ;-)

Podzieliłbyś się twoją żoną z mężczyznami z internetu? Nie sądzę ;-)
Jeżeli miala
Hihihi :) Ona jest zazdrosna o ciebie :) A proponowałeś jej 2m1k?

Ja dokładnie sześć razy miałam taką zabawę ze znajomą z pracy i jej mężem, oboje młodsi ode mnie po 23 lata.
Oczywiście że proponowałem😁 Odjebaliśmy czwórkę z parą lecz od początku pieszczot chciała mieć zasłonięte oczy🤷‍♂️ I szczerze mówiąc... Miło było mi patrzeć jak posuwa ja ktoś inny🤫 Później mi powiedziała że było jej mega przyjemnie i chce to powtórzyć ze zmysłem wzroku😉🥳
 
Mężczyzna

CuckSwitch

Cichy Podglądacz
Jechałem kiedyś autem z koleżanką (ona na miejscu pasażera). Rozmawialiśmy o perfumach, jakie lubimy, jakie są nuty, itp. W pewnym momencie kątem oka widzę, że odpina guzik w spodniach i wsuwa rękę. Trochę szok, ale myślę sobie "no ok, może chce się podrapać". Ale nie.. wyciągnęła ją, podsunęła mi palce pod nos i pyta "a taki zapach lubisz..?" Głos jej przy tym zadrżał. 2 x wow.. ten głos, jak to powiedziała i ten zapach cipy...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry