• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej ekstremalny seks jaki udało wam się uprawiać?

Kobieta

Saanvi

Erotoman
Jakoś ekstremalny to mi się kojarzy z czymś w stylu gangbang z 4 czarnoskórymi facetami z wielkimi pałami 😂 albo takie coś co @Saanvi napisała.

A seks w miejscach innych niż łóżko w sypialni czyli samochód czy tam las no to jest cały czas zwykły seks tylko w nietypowej lokalizacji.
Mam to samo podejście do tematu, stąd mój wpis. Ekstremalny kojarzy mi się właśnie z takim, po którym się nie da chodzić i błaga się o litość :D
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
z czymś w stylu gangbang z 4 czarnoskórymi facetami z wielkimi pałami
Skoro o tym mowa: ciekawe, skąd się w ogóle wzięła ta tendencja do seksualizowania Murzynów.
Murzyni, a właściwie murzyńscy mężczyźni, to bez wątpienia najbardziej seksualizowana grupa. Żartów o wyruchaniu przez Murzynów jest tyle, że wystarczy dla każdego.
 
Mężczyzna

Ragnar74

Cichy Podglądacz
W naszym przypadku ekstremalny sex przeżyliśmy po weselu brata , poszliśmy spać do takiego dużego pokoju były tam rozstawione materace . Było nas tam 10-12 osób rodzinka bliższa i dalsza . Z żoną zajeliśmy materac przy drzwiach ostatni taki nam się obstał . Było już cicho wszyscy spali , a nam się wzięło na amory , niby po cichu pod kocykiem , ale na drugi dzień a raczej tego samego dnia tylko parę godzin później było słychac szepty rodzinki . Na poprawinach po paru kolejkach szwagier zaczoł gadać co wy tam robiliście wszystkich pobudziliście , a reszta tylko udawała że śpi . I w sumie wyszło na dobre bo po poprawinach dostaliśmy pojedyńczy pokój .
 
Mężczyzna

Lover_of_depth

Seks Praktykant
Jak widać, ja do ekstremalnego i niebezpiecznego seksu to nawet nie potrzebuje drugiej osoby... W zimę przez 3 dni chodziłem z 45cm dildem, bo jego fabryczny kształt podkowy, Oraz kształt jelita się pokrywały. Teraz żeby uniknąć takich sytuacji to zawsze do tego co wkładam 1. Dowiązuje kabelek. Ale się okazuje że jak się go zawiąże na środku, a dildo ma raptem 18cm to usilnie próbuje w poprzek wyjść. No nic, za głupotę i błędy się płaci, oraz do 3 razy sztuka 😅
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Skoro o tym mowa: ciekawe, skąd się w ogóle wzięła ta tendencja do seksualizowania Murzynów.
Murzyni, a właściwie murzyńscy mężczyźni, to bez wątpienia najbardziej seksualizowana grupa. Żartów o wyruchaniu przez Murzynów jest tyle, że wystarczy dla każdego.
Ale chyba nieprzypadkowo na szeroko pojetym Zachodzie od niedawna panuje moda wsród pań na powszechne korzystanie z tej właśnie grupy;):cool:
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Skoro o tym mowa: ciekawe, skąd się w ogóle wzięła ta tendencja do seksualizowania Murzynów.
Murzyni, a właściwie murzyńscy mężczyźni, to bez wątpienia najbardziej seksualizowana grupa. Żartów o wyruchaniu przez Murzynów jest tyle, że wystarczy dla każdego.
Podpowiedź: ma to związek z wielkim przyrodzeniem u ciemnoskórych.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry