• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość w obecności ubranych

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Strapiony nie ma racji. O swoim pobycie na komisji wojskowej opowiedział mi tato. Było to dla niego traumatyczne wydarzenie i zdarzyło się jeszcze w czasach PRL. Wyglądało to tak, że poborowi rozebrani już w szatni do majtek byli wpuszczani po kilku ( bodajże po czterech ) do sali, w której urzędowała komisja. Od swoich poprzedników wiedzieli już, co ich czeka. Członkowie komisji siedzieli obok siebie za długim stołem i były wśród nich dwie kobiety - starsza - chyba lekarka i młodsza, która pisała na maszynie do pisania i siedziała przy końcu stołu obok parawanu. Po wywiadzie lekarskim każdy delikwent proszony był za parawan i tam był badany dość pobieżnie przez młodego lekarza. Tym niemniej każdy musiał zdjąć majtki i ten lekarz wkładał mu palce w pachwiny i kazał kaszleć a potem trzeba było obrócić się tyłem, zrobić skłon i wypiąć tyłek a rękami rozchylić pośladki. Problem polegał na tym, że parawan był tak ustawiony, aby delikwenta nie widzieli pozostali poborowi będący na sali natomiast do członków komisji był on ustawiony bokiem i oni mogli patrzeć na przebieg badania a najlepszy widok to miała pani, która pisała na maszynie do pisania. Wydaje mi się, że ta relacja była prawdziwa a chodziło o to, aby mnie pocieszyć po moim kolejnym badaniu bilansowym, podczas którego musiałam rozebrać się do naga i byłam z tego powodu bardzo rozżalona. Pisałam już o tym na forum. Mam sylwetkę tupu "F" ( filigranowa ) i jestem mała i szczupła. W efekcie podczas badań bilansowych moje "dobrze zbudowane" koleżanki musiały co najwyżej zdejmować biustonosz a w moim przypadku pojawiały się wątpliwości, czy przebieg dojrzewania płciowego jest prawidłowy. Aby dokonać oceny w skali Tannera prawie za każdym razem polecano mi zdejmować majtki, aby obejrzeć moje owłosienie łonowe. Strasznie to przeżywałam, bo byłam wówczas okropną wstydnisią . 😩
A wracając jeszcze do mojego taty, to pokasływanie z palcem lekarza w pachwinie miało ponoć służyć ustaleniu, czy nie ma przepukliny ale po co wypinał pupę, to tego nigdy się nie dowiedział . ☺️
Tak się złożyło, że tato po roku czy dwóch był ponownie badany przez wojskową komisję lekarską. Psychicznie był przygotowany na to, że trzeba będzie rozebrać się do naga. Tym razem jednak nic takiego nie nastąpiło, czym nawet poczuł się rozczarowany, bo ponoć w składzie komisji była śliczna i młoda kobieta.
Obecnie przeszłam metamorfozę, nie jestem już wstydnisią i fantazja związana z wojskową komisją lekarską bardzo mi się podoba. Z przyjemnością dała bym się dokładnie zbadać. 😸
Tato musiał mieć bardzo wybujała fantazję.Ja sam bardzo lubie,wręcz kocham CFNM,ale niestety nie miałem okazji skorzystać na żadnej z komisji wojskowych.Na każdej w majtkach.Jedyna sytuacja gdy mogłem je opuścić,to było za parawanem i przed lekarzem-mężczyzną,co mnie zupełnie nie kręci.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Nie jestem "starym zboczonym babskiem", ale właśnie komisja wojskowa to moja częsta fantazja. To może nietypowe dla kobiety, to rodzaj CFNM, a to podobno głównie fantazja mężczyzn, ale jednak. Wszelkie sceny, zdjęcia czy filmy ze scenami z komisji wojskowych to dla mnie coś bardzo podniecającego. Zaczęło się od tego że obejrzałam krótką scenę w pewnym rosyjskim filmie wojennym o wojnie na Kaukazie, gdy młodzieńcy paradowali przed komisją nago i było tam parę kobiet wśród personelu. Ten temat mocno wszedł mi w głowę i fantazjuję w bardzo różnych wariantach. Że jestem "panią z urzędu" która przegląda papiery i przy okazji widzi dziesiątki mlodych facetów nago, albo jakąś dziewczyną, która tylko na chwilę wchodzi na taką komisję coś podrzucić i ma okazję by rzucić okiem na nagich młodzieńców, pielęgniarką, która się kręci albo coś zapisuje, lekarką, która musiała zastąpić starego lekarza wojskowego. Im bardziej przypadkowa osoba, tym lepiej. Bardzo mnie to kręci, zbieram takie opowieści - czy realne (a takich prawie nie ma), czy fantazje. Wiem, że od początku lat 90 w Polsce na pewno nie było praktyki, aby na komisjach faceci stawali nago. Po wojnie tak, przed wojną też, w okolicach I wojny jak najbardziej. Są czasami takie sceny w filmach, są zdjęcia, są opisy. W latach 70 jeszcze się to zdarzało, a w latach 80 już właściwie nie: mam tylko 2 w miarę wiarygodne świadectwa z tego czasu, a i to w jednym przypadku w komisji żadnej kobiety nie było. "Opowiadania kobiet" o tym, które można znaleźć w sieci, to tak naprawdę zwykle fantazje mężczyzn. Z pewnością jednak jeszcze żyją mężczyźni, którzy takiej komisji doświadczyli. Być może są też jakieś kobiety, które w taki czy inny sposób miały styczność z "nagimi komisjami" jako urzędniczy czy medyczny personel. Tak czy inaczej sprawa jest mocno historyczna, przynajmniej u nas. Niemniej jest to teraz tylko i aż fantazja. Najbardziej podniecający jest dla mnie - paradoksalnie - ten zupełnie aseksualny wymiar komisji. To, że jest to dla mężczyzn tak bardzo upokarzające, że są jak na targu niewolników, że to tak bardzo niekomfortowe dla nich. Oprócz tej fantazji nie mam raczej tendencji do femdom. Czasami wyobrażam sobie taką komisję dla kobiet, ale taka fantazja jest zbyt oderwana od rzeczywistości. Ten rys realności mi się podoba. Gdy mąż proponuje, że możemy się w taką scenkę zabawić (obojętnie w jakiej konfiguracji), to już nie to samo - liczy się więcej osób, duża przestrzeń sali, nie wiem, taki jakiś klimat.
Sam jestem fanem,zakochanym wręcz w CFNM.Serdecznie zapraszam do kontaktu.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Wracałam z mężem z pewnego spotkania związanego z naszą firmą.
Zatrzymaliśmy się na takiej małej stacji benzynowej , idę do toalety która była tylko jedna,mąż poszedł za mną i również wszedł do niej.
Mówi zdejmij spódnice więc trochę zdziwiona zrobiłam to 😳
A on zabrał ją i wyszedł 😳😳😳
Telefon w aucie , myślę co dalej
Chwilę to trwało...
Zaczęli pukać do drzwi.
Miałam żakiet jednak nie zasłaniał mi on całego tyłka.
W końcu postanowiłam że wychodzę ,przed drzwiami były dwie kobiety które prawie zjadły mnie wzrokiem.
Następnie przechodzę obok kasy i przemykam między regałami w kierunku drzwi, wpadłam na nie myślałam że są automatyczne co dodatkowo zwróciło na mnie uwagę klientów 😂
Wychodzę na zewnątrz i nie widzę naszego auta , młody chłopak tankuje swoje auto wręcz czuję jego spojrzenie na majtkach 😳😂
Mąż dla lepszego efektu przeparkował samochód więc musiałam jeszcze przejść kawałek dalej.
Akurat podjechała ciężarówka ,kierowca zatrąbił i mrugnął światłami.
Mąż był w aucie i patrzył
Miałam już wsiadać do naszego samochodu jednak mąż odjechał jeszcze kawałek dalej.
Ktoś zagwizdał 🙂
W końcu wsiadłam do środka .
Małżonek powiedział że fajnie według niego wyglądałam i dawno nie widział abym tak szybko chodziła 😂😂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Postanowiliśmy wraz z mężem zrobic coś nowego i zejść z utartych przez nas szlaków erotycznych przygód.
W naszą grę wciągnąć tym razem zamierzałam pracownika ochrony.
Inspiracją dla mnie był pewien filmik amerykański który pokazał mi mąż , mianowicie chodzi w nim o to że kobieta zostaje posadzona o kradzież w sklepie i ląduje w pomieszczeniu ochrony, więc sam pomysł nie był naszego autorstwa 🙂
Wybraliśmy galerie handlową i duży sklep z odzieżą.
Na miejsce (oddalone od nas kilkadziesiąt kilometrów) pojechałam z mężem i Mateuszem który jest moim znajomym i współpracuje z nami.
Plan był prosty wręcz banalny , sprowokować sytuacje abym wylądowała w tym pomieszczeniu ochrony 🙂
Oczywiście znam prawa pracownika ochrony i swoje , natomiast w założeniu zezwoliła bym i zaakceptowała gdyby ten człowiek je w jakiś sposób przekroczył.
Najważniejszym elementem dla mnie jest w tym przypadku sama gra psychologiczna i obserwowanie jak dany człowiek reaguje w takich sytuacjach.
Mateusz miał z racji tego że jest mlody udawać mojego syna 🙂
Miałam przy sobie taki bardzo mały klips który powoduje uruchomienie bramek był on wszyty w zapięcie mojego biustonosza i wyglądał jak integralną część stanika.
Weszliśmy do tego sklepu , starałam się tak zachowywać aby zwrócić uwagę na siebie, oraz aby wyglądało to że mam zamiar coś ukraść ze sklepu.🙂 Tym bardziej że Mateusz miał przy sobie duży plecak 🤣
Często wchodziłam do przymierzalni zabierając tam po kilka rzeczy 🙂
To zachowanie spowodowało że ochroniarz wyszedł na sklep i dokładnie nam się przyglądał 🤣
Mąż trzymał dystans od nas i w pewnym momencie podszedł do niego mówiąc że ci ludzie chyba kradną 😳
Widziałam jak rozmawiali jednak nadal robiłem to samo ,w końcu postanowiliśmy z Mateuszem że wychodzimy.
Przy bramkach sygnał 😂😂
Chyba naprawdę wyglądaliśmy podejrzanie ponieważ wszyscy na na zaczęli patrzeć 🙂
Ochroniarz wręcz czekał na nas 🙂
Był poddenerwowany trochę gadał chaotycznie, emocje były widoczne 🙂
Ponieważ twierdziłam że nic nie ukradliśmy powiedział że musimy się udać z nim w celu wyjaśnienia sprawy.
Pomieszczenie ochrony było na zapleczu w końcu korytarza, facet miał tam monitoring sklepu ,stało kilka krzeseł szafka i jakieś kartony.
Tam powiedział że musi nas sprawdzić takim urządzeniem ,najpierw Mateusza później mnie u mnie znowu zapiszczało🙂🙂😂
Pyta się mnie co mam że sklepu i czy kupowałam coś ostatnio u nich.
Odpowiadam że nic i niczego tutaj nigdy nie kupiłam.
Sprawdził jeszcze raz i ta sama sytuacja 🙂
Twierdzi że coś jednak mam , ponieważ ten wykrywacz to sygnalizuje.
Wtedy mówię że mi się śpieszy nie mam czasu na takie rozmowy i dalej upieram się przy swoim.
On zaczyna że wezwie policję ponieważ nie mają kobiety aby mogła mnie sprawdzić.....
W każdym razie było trochę nerwowo 🙂
Tamten cały czas swoje abym wyjęła to co jest ze sklepu..... natomiast ja upierałam się że niczego nie ukradłam.
Niech pan jeszcze raz sprawdzi tym urządzeniem ?
Zrobił to i znowu piszczy 🤣🤣
Więc do niego stanowczo że ja naprawdę nie mam czasu i mówię Mateusz odwróć się, wtedy rozpielam żakiet i dałam mu sprawdził cisza ....
Macha tym koło biustonosza i znowu piszczę .........
Energicznym ruchem rozpięłam biustonosz i mu go dałam , facet zrobił duuuuuuuże oczy 😳😳😳😳
Sprawdził go i piszczy nadal
Nie zorientował się że jest tam ten mały klips 🧐
Zerkał na mnie na Mateusza (naprawdę myślał że to mój syn 🤣😂🤣)
Pytam i co?????
Był mocno rozgrzany☹️
Przepraszał i przepraszał 🙂
Zapytałam czy mogę się ubrać czy też mam tak tutaj stać???
Podał mi stanik później żakiet.
Pytam jeszcze coś?!?!
Padła odpowiedź że nie
Więc do Mateusza że może się odwrócić zabieraj plecak i wychodzimy.
Ten do mnie że wszystko wskazywało na to że kradnę i to jego praca , przepraszam panią.
Dla mnie to byla super zabawa 👍👍
 
Mężczyzna

Mike25

Cichy Podglądacz
Ja wśród wielu sytuacji szczególnie częste mam z dziewczyną. Pewnego zimowego wieczoru byłem sam w domu ponieważ musiała zostać dłużej w pracy. Zrobiłem sobie gorącą kąpiel. W trakcie kąpieli dziewczyna wróciła do domu i zobaczyła mnie leżącego w wannie (drzwi do łazienki były otwarte). Nie zdejmując nawet kurtki ani butów weszła dała mi całusa i usiadła na krańcu wanny nie zwracając nawet uwagi że zostawia za sobą błoto i śnieg. Zdjęła rękawiczkę, włożyła dłoń pod wodę, i zaczęła dotykać mojego penisa. Zaproponowała żeby wyskoczyć sobie gdzieś do lasku i troszkę się zabawić. Szybko wyszedłem z wanny i zacząłem się ubierać kiedy powiedziała, że wystarczą mi tylko spodnie, buty, i kurtka bo i tak wszystko ze mnie zrzuci. Zrobiłem jak kazała i pojechaliśmy w ustronne miejsce za miastem gdzie było cicho i ciemno. Przeszliśmy na tylne siedzenia i moja ukochana była tak napalona że po chwili byłem całkiem nagi. Ona oczywiście była cała ubrana, w kurtce, butach, czapce , szaliku, rękawiczkach. Rzuciła sie na mnie, pieściła, dotykała, ocierała się. Robiła to tak zmysłowo że nawet sam fakt że była ubrana nie przeszkadzał mi w skręcaniu się z rozkoszy. Kiedy dostałem pierwszego orgazmu wprost do jej buzi, zaproponowała krótki spacer po śniegu, na którym oczywiście miałem też być nago. Spacer okazał się dłuższy bo odeszliśmy na taką odległość, że nie było widać auta. W pewnym momencie ona stanęła i przytuliła się mocno do mnie, potem zaczęła delikatnie ocierać żeby, jak mi szepnęła, mnie ogrzać. Potem znowu robiła ze mną co chciała i po kilku orgazmach wróciliśmy do auta i do domu. Tak nam się to spodobało (mnie nagie pieszczoty, jej pieszczenie mnie), że powtarzaliśmy to wiele razy.
Wow mega zazdroszczę - moje mega marzenie :)
 

Kogucik69

Podrywacz
Postanowiliśmy wraz z mężem zrobic coś nowego i zejść z utartych przez nas szlaków erotycznych przygód.
W naszą grę wciągnąć tym razem zamierzałam pracownika ochrony.
Inspiracją dla mnie był pewien filmik amerykański który pokazał mi mąż , mianowicie chodzi w nim o to że kobieta zostaje posadzona o kradzież w sklepie i ląduje w pomieszczeniu ochrony, więc sam pomysł nie był naszego autorstwa 🙂
Wybraliśmy galerie handlową i duży sklep z odzieżą.
Na miejsce (oddalone od nas kilkadziesiąt kilometrów) pojechałam z mężem i Mateuszem który jest moim znajomym i współpracuje z nami.
Plan był prosty wręcz banalny , sprowokować sytuacje abym wylądowała w tym pomieszczeniu ochrony 🙂
Oczywiście znam prawa pracownika ochrony i swoje , natomiast w założeniu zezwoliła bym i zaakceptowała gdyby ten człowiek je w jakiś sposób przekroczył.
Najważniejszym elementem dla mnie jest w tym przypadku sama gra psychologiczna i obserwowanie jak dany człowiek reaguje w takich sytuacjach.
Mateusz miał z racji tego że jest mlody udawać mojego syna 🙂
Miałam przy sobie taki bardzo mały klips który powoduje uruchomienie bramek był on wszyty w zapięcie mojego biustonosza i wyglądał jak integralną część stanika.
Weszliśmy do tego sklepu , starałam się tak zachowywać aby zwrócić uwagę na siebie, oraz aby wyglądało to że mam zamiar coś ukraść ze sklepu.🙂 Tym bardziej że Mateusz miał przy sobie duży plecak 🤣
Często wchodziłam do przymierzalni zabierając tam po kilka rzeczy 🙂
To zachowanie spowodowało że ochroniarz wyszedł na sklep i dokładnie nam się przyglądał 🤣
Mąż trzymał dystans od nas i w pewnym momencie podszedł do niego mówiąc że ci ludzie chyba kradną 😳
Widziałam jak rozmawiali jednak nadal robiłem to samo ,w końcu postanowiliśmy z Mateuszem że wychodzimy.
Przy bramkach sygnał 😂😂
Chyba naprawdę wyglądaliśmy podejrzanie ponieważ wszyscy na na zaczęli patrzeć 🙂
Ochroniarz wręcz czekał na nas 🙂
Był poddenerwowany trochę gadał chaotycznie, emocje były widoczne 🙂
Ponieważ twierdziłam że nic nie ukradliśmy powiedział że musimy się udać z nim w celu wyjaśnienia sprawy.
Pomieszczenie ochrony było na zapleczu w końcu korytarza, facet miał tam monitoring sklepu ,stało kilka krzeseł szafka i jakieś kartony.
Tam powiedział że musi nas sprawdzić takim urządzeniem ,najpierw Mateusza później mnie u mnie znowu zapiszczało🙂🙂😂
Pyta się mnie co mam że sklepu i czy kupowałam coś ostatnio u nich.
Odpowiadam że nic i niczego tutaj nigdy nie kupiłam.
Sprawdził jeszcze raz i ta sama sytuacja 🙂
Twierdzi że coś jednak mam , ponieważ ten wykrywacz to sygnalizuje.
Wtedy mówię że mi się śpieszy nie mam czasu na takie rozmowy i dalej upieram się przy swoim.
On zaczyna że wezwie policję ponieważ nie mają kobiety aby mogła mnie sprawdzić.....
W każdym razie było trochę nerwowo 🙂
Tamten cały czas swoje abym wyjęła to co jest ze sklepu..... natomiast ja upierałam się że niczego nie ukradłam.
Niech pan jeszcze raz sprawdzi tym urządzeniem ?
Zrobił to i znowu piszczy 🤣🤣
Więc do niego stanowczo że ja naprawdę nie mam czasu i mówię Mateusz odwróć się, wtedy rozpielam żakiet i dałam mu sprawdził cisza ....
Macha tym koło biustonosza i znowu piszczę .........
Energicznym ruchem rozpięłam biustonosz i mu go dałam , facet zrobił duuuuuuuże oczy 😳😳😳😳
Sprawdził go i piszczy nadal
Nie zorientował się że jest tam ten mały klips 🧐
Zerkał na mnie na Mateusza (naprawdę myślał że to mój syn 🤣😂🤣)
Pytam i co?????
Był mocno rozgrzany☹️
Przepraszał i przepraszał 🙂
Zapytałam czy mogę się ubrać czy też mam tak tutaj stać???
Podał mi stanik później żakiet.
Pytam jeszcze coś?!?!
Padła odpowiedź że nie
Więc do Mateusza że może się odwrócić zabieraj plecak i wychodzimy.
Ten do mnie że wszystko wskazywało na to że kradnę i to jego praca , przepraszam panią.
Dla mnie to byla super zabawa 👍👍
Te bajki wyssane z palca... 🙄
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry